Ze swojej strony chciałabym dodać ,że Antek/Atos jest super . Nie boi się w gabinecie u weta . Ani razu nie okazał niezadowolenia a myślę ,że badanie było dla niego niezbyt przyjemne . W samochodzie zachowuje się jak rasowy podróżnik . Do stróżowania się nie nadaje bo jest bardzo spokojny i łagodny .
Karmę od MKA ( bardzo dziękujemy :buzi: ) zostawiłyśmy .