[B]mArCjAsZkA, [/B]polecam ci specjalistyczne forum o spanielach [URL="http://www.spaniele.pl"]www.spaniele.pl[/URL], gdzie znajdziesz dużo informacji na temat pielęgnacji spaniela.
[quote name='dorotal']Poprosze o stawke buldoga francuskiego:lol:[/quote]
Psy
Klasa pośrednia
OLGIERD Buldożercy z Wawelna
Klasa championów
DRAKULA z Rybiho Mesta
Suki
klasa młodzieży
DODDY Sweet Cookies
LIONELLA Ot Palevogo Buldoga
klasa pośrednia
GAFA Magdusiowe Plemię
PESIA Molosos Grabowski
klasa otwarta
Stellanova UTRILLA
klasa championów
BARY z Zielonego Sącza
[SIZE=1]mam nadzieję że nie przekrąciłam żadnego imienia ani przydomka[/SIZE]
[quote name='Paula_i_Świst']Sorry, ze wyszlo tak, ze sama odpowiadam na swoj post, ale na stronie Oddzialu pojawila sie Lista Wystawcow i Plan sedziowania... dobre i tyle ale chyba nie bardzo nam o to chodzilo...[/quote]zawsze coś;)
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.arpo.net/e_princ.php?page=e_corded_4"]http://www.arpo.net/e_princ.php?page=e_corded_4[/URL]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]szczególnie zdjęcia 2 i 4. Fantazja[/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol:[/quote]
Ten 4 jest niesamowity!
[quote name='Agasia']Mam pelno naprawde niektorych slicznych zdjec z calych finalow.... :)
BIS...
[IMG]http://img322.imageshack.us/img322/8872/p10105477jb.jpg[/IMG][/quote] A ja widzę tylko jedno :evil_lol::eviltong:
[quote name='Lavanara']Gratuluje wszystkim!!! :multi: :multi: :multi:
Nie wiecie kto stanął na pudle VIII?? :lol:[/quote] wiem, że na trzecim miejscu był cocker spaniel angielski...
[quote name='gwiezdny-wyslannik']BIS:
I - Owczarek Podhalański
II - West
III - Saluki[/quote] O to widzę że rodzima rasa wygrała :cool3:
Jest może ktoś w posiadaniu wyników z ringu cocker spanieli angielskich?
[quote name='eveandAxel'] A to my , to my! !!!!:multi: :multi: :multi: Przywieźliśmy Zw. Młodzieży i Zw. Rasy!!!:multi: :multi: :multi: :loveu:[/quote]
Gratulacje:klacz::cool2:
[quote name='*Weronika*']Ja mam:lol:
Szukaj tu - [URL="http://www.krakow2006.fiffoto.com"]www.krakow2006.fiffoto.com[/URL] (album niedzielny)
powodzenia:cool1:[/quote]
Dzięki, właśnie sobie przeglądam te fotki;)
[COLOR=Black][B]kate_m., [/B]masz może BOG VIII grupy?[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=2669"][/URL][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=2669"] [/URL][/B][/COLOR]