Asia mówiła ze są 2 8-osobowe
A można do domku wsadzić np. 10 osób?:eviltong: to wtedy te dwa by nam starczyły;) no chyba, że małe zainteresowanie będzie sylwestrem i nikt więcej się nie dopisze..
Skład naszego domku:evil_lol:
Ja, Kara, Asia, Estera, Basia, Komar, Olek, Mysia:evil_lol: + Paulina i osoba gdyby można było w 10 osób:eviltong: