Jump to content
Dogomania

rose

Members
  • Posts

    2916
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rose

  1. [quote name='diabelkowa']olek wiesz mi to odpowiadalo przynajmniej nie musialam sie gniesc w namiocie [SIZE=1][COLOR=LightBlue]z murzynem[/COLOR][/SIZE]:evil_lol:[/quote] ej no trochę szacunku dla swojego byłego:eviltong:
  2. [quote name='Asia & Ginger']:sabber: Oj, nie przesadzaj, przecież ona tak rozkosznie tam wyszła. :cool3: :loveu: :evil_lol:[/quote] rozkosznie to tylko ja mogę na zdjęciach wychodzić:eviltong:
  3. [url]http://i34.tinypic.com/14xfgr5.jpg[/url] dziękuję:loveu: ale zamiast się pocieszyć o mało zawału nie dostałam:mad:
  4. [quote name='olekg89']:diabloti:Lorien namiot jest fajny.3 zloty spałem pod namiotem w tym jeden baaardzo deszczowy i przeżyłem,tylko troche zimno było i mokro:diabloti: Yeah będzie się działo ,byle była gdzieś biedronka:evil_lol: Vip charakter i moc ,[B]ludzie się zmieniają [/B]smak piwa pozostaje ten sam:evil_lol:[/quote] i to czasem nie do poznania, niestety..:-( Ten ośrodek co Asiu wybrałaś byłby fajny pod względem finansowym, bo tam gdzie Kara pisała chcą 300zł za dobę w domku czyli jakbyśmy chcieli jechać na tydzień tak jak ostatnio to by wyszło 225zł.. Edit: rzeczywiście trochę duży i domki małe.. może lepiej zostańmy przy tym co Kara znalazła, dużo czasu do wakacji każdy zdąży uzbierać kasę;)
  5. [quote name='olekg89']No ewentualnie możesz:diabloti:jak Asia się zgodzi:evil_lol: Nie będziesz się bała z Czarkiem mordercą w 4 ścianach być?:evil_lol:I Dzindziołem co warczy jak się podchodzi do śpiącej Asi?:evil_lol:[/quote] nie nie będę sie bała:eviltong: dla Ciebie przezwyciężę strach:evil_lol:
  6. [quote name='olekg89']W domku tak ,ale w pokoju z Asieńką:loveu:[/quote] A mogę z Wami? Proszę!! nie będę przeszkadzać, będę cichutko:evil_lol:
  7. [quote name='olekg89']Platonicznie:diabloti: Chyba ,ze wezme Mateusza :lol: i zobaczycie jak 2 facetów nie bedących razem się kłoci jak stare małżeństwo o byle g.....no.:lol:Albo i lepiej nie:diabloti:Bo będe zazdrosny:lol:[/quote] Oluś ale w domku jesteś ze mną nie?:eviltong:
  8. [quote name='basia bonnie']taaa, szczególnie jak Komar nie potrafił ich rozpalić :evil_lol: o czym wyżej wspomniał Olek:evil_lol:[/quote] Ja rozpalę, ja potrafi:p tylko żeby mi się przyjechać udało..
  9. [quote name='KaRa_']Dla nowych osób zapisujących się;) Psy muszą być łagodne, dla ludzi i psów. Więc np. jesli wiedzie iż Wasza sunia nienawidzi innych suń, taki piesek nie jedzie itp;)[/quote] się zaczyna :evil_lol:
  10. A cena? bo pewnie to wszystkich najbardziej interesuje..
  11. Co do mnie to też w sumie na 100% nie wiadomo, bo mogę czasem na dłużej do Krakowa wyjechać..
  12. Chyba już mamy miejsce na zlot;) Jutro Kara powie więcej;)
  13. [quote name='olekg18']Nie:diabloti:[/quote] :placz::placz::placz:
  14. [quote name='olekg18']:diabloti:Rose-on może sobie spać:diabloti: Już mam koleżanke do pokoju:diabloti:Asia z Dzindziołkiem:evil_lol: Z daaaala od drącej jape Kary "No idziesz do domku czy NIE?!!!!!":lol: "Jedziemy pociągiem z anią!!Nie będziemy ryzykować swojego życia!":lol:[/quote] A ze mną nie chcesz?:razz:
  15. [quote name='olekg18']Wy za długo śpicie:cool3:Poza tym z Diukiem w domku oł noł:evil_lol: Ja bd spał z komarem :evil_lol:Idealny kandydat:diabloti:[/quote] że niby że co:crazyeye:? on też długo śpi, nawet dłużej ode mnie:eviltong:
  16. [quote name='olekg18']I Czarkiem?:evil_lol: Chcesz znów po stołach i pod ścianami łazić?:diabloti:[/quote] Dam rade:evil_lol: a poza tym w nocy Czarka można za drzwi wywalić:diabloti:
  17. Wybieram domek z Olkiem:evil_lol::evil_lol:
  18. Zgłaszam swą chęć uczestnictwa:evil_lol:
  19. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i38.tinypic.com/11mgr4o.jpg[/URL] Mój aporterek koffany. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] gadam z Esterą przez telefon i mówi ze Cię loffcia s*******cia:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:
  20. co za poczwary..:shake::evil_lol:
  21. Ja nie maUpa;(:placz::placz::placz:
  22. dobra ja jadę tzn idę spać:D ach śpij kochanie niech Ci żaba w gardle stanie:diabloti:
  23. [quote name='Estera']tyyyyy staaaaaaaaaaaaaarrraaaaa żmiiiiiiiiiiiiijooooooooooooooooooo :diabloti:[/quote] to do Asi tak?:evil_lol:
  24. o soleee o soleeee mijoooo!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. nie chce mi się z Wami gadać..
×
×
  • Create New...