-
Posts
2916 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rose
-
Kara a Ty miałaś już spać ponoć:eviltong: Basiu zmień tam datę ze od 23:p Uwaga odliczam:evil_lol: [CENTER][COLOR=Purple][B][SIZE=7]:evil_lol:9:evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Ja też bym chciała czasem Was odwiedzić:eviltong:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']Gdy nadchodzi chwila pożegnania się ze mną to płaczą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tylko nie wiem czy ze szczęścia czy z tęsknoty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] On płakał za mną:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']trochę daleko jak na Sylwestra :eviltong:[/quote] Eee tam:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Co powiecie na coś takiego?:evil_lol: [url]http://www.noclegi365.pl/index.php?akcja=subdomena&id=15&mounth=12[/url] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']A co z tym sylwestrem? bo trzeba by jakichs domkow poszukac :evil_lol: bo potem to już wszystko może być zarezerwowane :/[/quote] szukam właśnie, ale nie wiem gdzie szukać.:eviltong: Olek mówił coś ze pod Wrocławiem, Grzesiek wcześniej, ze w górach:eviltong: wiec już sama nie wiem:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
tak pogadajmy o.. Sylwestrze:evil_lol: szykujcie już suknie:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']nie przypominam tam sobie innych 13 latek... :hmmmm: Oh Mysiu kochanie:loveu: A 13 lat to jak już mówiłam mam tylko w legitymacji, bo rozwojowo to ja mam o ile sie nie myle 4 wiecej :hmmmm: :diabloti: zreszta sami mi nie chcieliscie wierzyc ze mam 13:eviltong:[/quote] z twarzy fakt wyglądasz staro, ale nie wiem czy to komplement.. ja bym sie nie cieszyła:evil_lol: ale głos masz dziecka i to takiej 10cio latki:evil_lol: gdybyś rozwojowo była o 4 lata starsza to byś wiedziała, że alkohol nie dla dzieci:eviltong: ale ogólnie jesteś sweet:p mimo,że patrzyłaś na mnie wzrokiem zabójcy:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]a to Was już chyba nie było...Jak Estera powiedziała, że Diabełkowa zachowuje się tak jakby chciała się pozbyć Kuby :evil_lol: no to biorąc go na sylwestra spełnicie ciche marzenie Diabła :p[/I][/B][/quote] aaa no ja tam nie mam nic przeciwko, żeby Kuba jechał, w końcu należy do naszej ekipy zza ławki:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']A jaki tam z Kuby facet.Grzechu zrzędzi jak stara baba,Dawix i Brat Mady biegali ,a Tz Magdyski hmm widziałem go ze 3razy:P reasumując Ja i Komar rządzimy:)[/quote] Taa Wy i Wasze V.I.P.-y:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][B][I]Estera powiedziała, że chcesz się go pozbyć to Rose spełni Twoje marzenie[/I][/B] :loveu:[/quote] Jakie marzenie?:???: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='diabelkowa']czyli bierzecie ze soba na sylwestra Kube ?:evil_lol:[/quote] [quote name='Rinuś'][B][I]on siedział na ławce :eviltong:[/I][/B][/quote] Bierzemy, bo on też siedział za ławką:eviltong: co prawda przez chwilę ale siedział:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger'] Czyli muszę się zaopatrzyć w słitaśny strój wieczorowy? :roll: :cool3: [/quote] Oczywiście:evil_lol: ja już mam:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Paulina87']Nawet ja z winkiem na zdjęciu się załapałam :cool3: Musimy koniecznie zrobić dogomaniackiego słitaśnego sylwka.[/quote] Ja proponuję takiego sylwestra all inclusive, all exclusive:evil_lol: suknie wieczorowe, garnitury:evil_lol: takiego z klasą:diabloti: a nie w jakimś tanim melinowatym ośrodku:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']zaa ławki :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] To sylwester bez Komara?:eviltong: bo go za ławką nie było:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Ah chyba sobie to zdjęcie z MOIM komarem dam na tapete hehhe;) Tacy słitaśni jesteśmy:)[/quote] TWOIM?:crazyeye: jak on może być Twój jak to ja jestem Twoja?:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/419_paranienormalni_blondynka2.php[/url] Tipsy w górę krejzole:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2: fajnie ze było fajnie ;) a jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził więc głowa do góry i biusty do przodu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tipsy w góre! uła uła:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[URL]http://i34.tinypic.com/rti87o.jpg[/URL] aaa zsikałeś sie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiadomo, że majty świetne bo sama wybierałam :P -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Estera powiedz jeszcze mamie, że musisz jechać, bo nikt tak pysznej zupki chińskiej nie gotuje jak Asia:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Estera'] Przypomniało mi się " ekhm...przyszłam po coś" :lol: i powtarzanie tego samo 5 razy :angryy: [/quote] Przyszłam po coś, przyszłam po coś, przyszłam po coś joł:evil_lol: przyszłam po coś, przyszłam po coś joł joł:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
"Sweet Land" Sieraków Okamia wyżej dała linka;) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='xxSweetGirl93xx'] racja jak ktos nie chciał to nie pił i dobrze bo pijaków tam wystarczyło... [/quote] Jakaś aluzja?:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Było fajnie? było.. Mieliście gdzie spać? mieliście.. nawiązały się nowe znajomości, były spacery, "ognisko", dobra zabawa, każdemu się podobało, więc poco teraz to "a co by było gdyby.."..Tak jak mówi Olek, Asi trzeba podziękować za to, że się wszystkim zajęła, zarezerwowała ośrodek i była na Wasze każde zawołanie jak czegoś potrzebowaliście to ona dzwoniła do Pani i się o wszystko pytała.. Moim zdaniem była bardzo dobrym organizatorem i podziwiam ją, że w ogóle sie podjęła organizacji, ale gdyby nie ona to pewnie byśmy sie nie spotkali i nie mielibyśmy teraz czego wspominać, bo jakoś nikt nie kwapił sie by cokolwiek zorganizować.. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
A macie jakąś stronę internetową do tego ośrodka w Spale?;)