Właśnie rozmawiałam z Panią od Śnieżynki. Śnieżynka to obecnie Fiona:loveu:
Fiona jest po wizycie u weta. Stan zdrowia bez zarzutów, czyste uszy, troszkę chuda, ale dostała witaminki, dostała też tabletki na odrobaczenie i został jej zakroplony środek na zabicie pcheł:lol: . Ma jedną wadę wrodzoną, a mianowicie szczęka dolna jest krótsza niż górna, ale to w niczym nie przeszkadza.
Dużo gości przychodzi do Fiony, wszyscy przynoszą prezenty:cool1: Tak się kochaństwo dobrze ustawiło od samego początku:cool3:
Wczoraj była wielka kąpiel, którą świetnie zniosła. Jest czyściutka, prosi na dwór, ale nie chce chodzić, robi co ma zrobić i myk do domciu. Pilnuje swojej Pani cały czas, domaga się pieszczot, a co najważniejsze jest kochana:loveu:
Pani obiecała zdjęcia, ale za kilka dni, dajmy się Fionie przyzwyczaić
Czas na przeniesienie wątku:multi: