-
Posts
2362 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mycha101
-
Nie mozna tego tak zostawić, będą mieli następne psy i następne i następne. Jedne przeżyją, inne umrą z głodu a jeszcze inne zostaną zakatowane. Nie rozumiem strachu przed sąsiadami (może dlatego, że nigdy nie pozwoliłam się zastraszyć, a działo się wiele), mieszkam w mieście gdzie szybko się wszystko roznosi, ale nie pozwoliłabym, żeby za ścianą ktoś się znęcał nad zwierzakiem, a ja siedziałabym cicho bo np. mogą mi samochód za karę spalić, albo czaić się gdzieś za rogiem. Zamość nie jest przecież małym miasteczkiem, przecież wet może zgłosić na policję, że ktoś sie znęca nad psem. Romek zróbcie coś!!! Jeśli Arka chce działać, to pozwólcie jej na to. Błagam nie zostawcie tak tej sprawy, bo to sie nigdy nie skończy. Trzymam kciuki za nowy domek dla suni i za ukaranie właścicieli. Romek, nie dajcie się zastraszyć!!!
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
mycha101 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Wzruszyłam się. Evitka wspaniała aukcja.:loveu: -
Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))
mycha101 replied to Biafra's topic in Już w nowym domu
Bądź najszczęśliwszy kochany Papciu. Myślałam, że mu się nigdy nie uda, aż w końcu się doczekał.:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Tak wyglądają spotkania Leny i Piątka:diabloti: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8303/pitu4bs3.jpg[/IMG] Czasami też się męczą i wtedy leżą, ale guziczek zabawa cały czas w pogotowiu, wystarczy nacisnąć:diabloti: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/315/pitu5ut3.jpg[/IMG] jesienna zaduma [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4660/pitu6ui7.jpg[/IMG]
-
Plamka przysłała kilka najnowszych fotek z życia Piątka, ale trafił wspaniale.:loveu::loveu::loveu: Jak oni się kochają:loveu: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6955/pitu1vn4.jpg[/IMG] Na swoim balkonie [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7947/pitu2zp5.jpg[/IMG] Na swojej kanapie ze swoją pańcią i ze swoim kotkiem:evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8936/pitu3rq3.jpg[/IMG]
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Pozazdrościłam tego przytulania. Też bym ją uściskała:loveu: -
Śmietnikowe cudaki - już w nowych domkach !!!
mycha101 replied to Olga132's topic in Już w nowym domu
U Farcika wspaniale,śpi z dzieciakami, ani razu nie pisnął z tęsknoty za siostrą. Dzieci zakochane i zapatrzone. Fotki będą, ale to potrwa czas jakiś, bo nie posiadają cyfrówki, no chyba że ja znajdę chwilkę i tam pojadę. O nic się Olga nie martw, Farcik trafił we właściwe ręcę. -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, Pani Ilona już przekonała Chelsee do siebie:loveu: -
Jessi już w nowym, zupełnie mi nie znanym domu. Zamieszkała w bloku, podobno u dobrych ludzi. Nie miałam żadnego wpływu na wybór jej domu, to właściciele znaleźli jej dom. Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się, czy się cieszyć, czy smucić. Mam tylko nadzieję, że sunia będzie szczęśliwa.
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mośka']Wiesz Mycha jaka jest "profesjonalna" metoda oswajania zdziczałego psa ? Właśnie tak jak napisałaś - [/quote] Naoglądałam się filmów:cool3: Lamia, ja temu panu nic nie zrobiłam, słowo harcerza:lol: -
Czekam na decyzję pewnej miłej pani z Wawy. Ma dzwonić w czwartek.
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Dziś przelałam na Chelsee 340 zł. Ze swojej strony rozliczyłam się z pieniążków jakie od Was wpłynęły. Mogę przesłać mailem potwierdzenie wpłaty. Proszę o adresy na pw. Pani Ilona była poza Wawą. Rozmawiałyśmy i dopiero chyba jutro tam pojedzie. Nie jestem pewna, ale wierzę, że Pani Ilona będzie do suni jeździła, powiedziała też, że jakieś pyszne jedzonko będzie jej zawoziła. Gdybym miała więcej czasu i mieszkała bliżej, to mogłabym do niej jeździć. Ja sobie tak wymyśliłam, że próbowałabym ją sobą zaciekawić, czyli stałabym się wspólokatorem i tak np siedziałabym z nią w boksie przez np. 2 godzinki dziennie i mówiła do niej. Kochana Chelsee miała mnóstwo szczęścia. -
Śmietnikowe cudaki - już w nowych domkach !!!
mycha101 replied to Olga132's topic in Już w nowym domu
Farcik pierwszą noc przespał bardzo spokojnie....w łóżku.:loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
mycha101 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Ania W']Zajrzyjcie proszę : [URL]http://fundacja-emir.org/petycje/pomoc_emir.htm[/URL][/quote] Ania koniecznie załóż wątek!!!! To musi podpisać jak najwięcej ludzi.