Jump to content
Dogomania

mycha101

Members
  • Posts

    2362
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mycha101

  1. Nie mozna tego tak zostawić, będą mieli następne psy i następne i następne. Jedne przeżyją, inne umrą z głodu a jeszcze inne zostaną zakatowane. Nie rozumiem strachu przed sąsiadami (może dlatego, że nigdy nie pozwoliłam się zastraszyć, a działo się wiele), mieszkam w mieście gdzie szybko się wszystko roznosi, ale nie pozwoliłabym, żeby za ścianą ktoś się znęcał nad zwierzakiem, a ja siedziałabym cicho bo np. mogą mi samochód za karę spalić, albo czaić się gdzieś za rogiem. Zamość nie jest przecież małym miasteczkiem, przecież wet może zgłosić na policję, że ktoś sie znęca nad psem. Romek zróbcie coś!!! Jeśli Arka chce działać, to pozwólcie jej na to. Błagam nie zostawcie tak tej sprawy, bo to sie nigdy nie skończy. Trzymam kciuki za nowy domek dla suni i za ukaranie właścicieli. Romek, nie dajcie się zastraszyć!!!
  2. Ja dodam na innych portalach, zrobię to jutro w pracy, jakoś tam mam lepsze warunki do tego:cool3:
  3. [quote name='Ania W']Mycha ja jeszcze nie wpadam w panikę ;-) Czuję jedynie lekki niepokój..ale z resztą nie pierwszy raz. Tylko nie chciałabym , żeby powtórzyła się historia Okruszków...[/quote] Trochę adrenalinki nie zaszkodzi:eviltong:
  4. Wzruszyłam się. Evitka wspaniała aukcja.:loveu:
  5. Zrobię ogłoszenia, powieszę też w lecznicy, już nawet przygotowałam. Zaraz jadę powiesić. Ania o nic się nie martw, maluchy lada dzień pojadą do nowych domków.
  6. Pani Aniu, jak widzę przyzwyczaiła się Pani do expressowych adopcji:cool3:
  7. [quote name='plamka'] Nadal twierdzę,że do Ani W trafiają najpiekniejsze szczeniaki na świecie[/quote] Coś czuję, że Olga się obrazi:cool3:. Plamka, zobacz jakiego niedźwiedzia ma Olga, kolejne cudeńko do całowania:loveu:
  8. No tak 40 zł to ciut dużo:shake:, tym bardziej, że 40 to koszt zrobienia kalendarza, plus do tego powiedzmy 10zł na cele wiadomo jakie. Czarno to widzę. Kilku dogomaniaków kupi, ale nie można liczyć na zbyt wiele.
  9. Bądź najszczęśliwszy kochany Papciu. Myślałam, że mu się nigdy nie uda, aż w końcu się doczekał.:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  10. Kalendarz ze szczeniorkami to super pomysł, tym bardziej że te foty mnie rozczulają. AniaW to nasz dogomaniacki fotograf:cool3:
  11. Cudaki:loveu: Dziewczyny to mają zdrowie, o sercu już nie wspomnę. Maluchy szybko znajdą domy, tym bardziej, że dziewczyny mają do maluchów dobrą rękę. Malce nie zdążą miejsca zagrzać, a juz do nowych domów jadą.
  12. Tak wyglądają spotkania Leny i Piątka:diabloti: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8303/pitu4bs3.jpg[/IMG] Czasami też się męczą i wtedy leżą, ale guziczek zabawa cały czas w pogotowiu, wystarczy nacisnąć:diabloti: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/315/pitu5ut3.jpg[/IMG] jesienna zaduma [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4660/pitu6ui7.jpg[/IMG]
  13. Plamka przysłała kilka najnowszych fotek z życia Piątka, ale trafił wspaniale.:loveu::loveu::loveu: Jak oni się kochają:loveu: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6955/pitu1vn4.jpg[/IMG] Na swoim balkonie [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7947/pitu2zp5.jpg[/IMG] Na swojej kanapie ze swoją pańcią i ze swoim kotkiem:evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8936/pitu3rq3.jpg[/IMG]
  14. Pozazdrościłam tego przytulania. Też bym ją uściskała:loveu:
  15. U Farcika wspaniale,śpi z dzieciakami, ani razu nie pisnął z tęsknoty za siostrą. Dzieci zakochane i zapatrzone. Fotki będą, ale to potrwa czas jakiś, bo nie posiadają cyfrówki, no chyba że ja znajdę chwilkę i tam pojadę. O nic się Olga nie martw, Farcik trafił we właściwe ręcę.
  16. Będzie dobrze, Pani Ilona już przekonała Chelsee do siebie:loveu:
  17. Jessi już w nowym, zupełnie mi nie znanym domu. Zamieszkała w bloku, podobno u dobrych ludzi. Nie miałam żadnego wpływu na wybór jej domu, to właściciele znaleźli jej dom. Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się, czy się cieszyć, czy smucić. Mam tylko nadzieję, że sunia będzie szczęśliwa.
  18. [quote name='Mośka']Wiesz Mycha jaka jest "profesjonalna" metoda oswajania zdziczałego psa ? Właśnie tak jak napisałaś - [/quote] Naoglądałam się filmów:cool3: Lamia, ja temu panu nic nie zrobiłam, słowo harcerza:lol:
  19. Czekam na decyzję pewnej miłej pani z Wawy. Ma dzwonić w czwartek.
  20. Dziś przelałam na Chelsee 340 zł. Ze swojej strony rozliczyłam się z pieniążków jakie od Was wpłynęły. Mogę przesłać mailem potwierdzenie wpłaty. Proszę o adresy na pw. Pani Ilona była poza Wawą. Rozmawiałyśmy i dopiero chyba jutro tam pojedzie. Nie jestem pewna, ale wierzę, że Pani Ilona będzie do suni jeździła, powiedziała też, że jakieś pyszne jedzonko będzie jej zawoziła. Gdybym miała więcej czasu i mieszkała bliżej, to mogłabym do niej jeździć. Ja sobie tak wymyśliłam, że próbowałabym ją sobą zaciekawić, czyli stałabym się wspólokatorem i tak np siedziałabym z nią w boksie przez np. 2 godzinki dziennie i mówiła do niej. Kochana Chelsee miała mnóstwo szczęścia.
  21. Farcik pierwszą noc przespał bardzo spokojnie....w łóżku.:loveu:
  22. [quote name='Ania W']Zajrzyjcie proszę : [URL]http://fundacja-emir.org/petycje/pomoc_emir.htm[/URL][/quote] Ania koniecznie załóż wątek!!!! To musi podpisać jak najwięcej ludzi.
  23. Kochane maleństwo, ale mając taką opiekę nic złego nie mogło jej się stać. Proszę nie narażać Nelci na stres:cool3:, tak jak ja swoją ostatnio naraziłam i spędziłam u weta na pogaduszkach ponad godzinę:p
×
×
  • Create New...