Ja mam kaukaza i jest strasznie agresywny do psów przez siatkę, a jeśli wprowdzi się takiego gościa na podwórko to jest pełnia szczęścia i zabawa na całego. Chyba że ten drugi jest agresywny. Myślę że ten piękny psiak szybko znajdzie dom tylko żeby był taki prawdziwy. Wiele osób może chcieć go na reproduktora bo jest bardzo urodziwy.:loveu: