[quote name='Ksera']Na tej kontroli .........................
Lekarz, który "opiekuje" się zwierzętami w schronisku prosto w oczy powiedział do mnie, że psy z widocznymi objawami nosówki usypia a nie leczy, potem to już się plątał bo najpierw na pytanie "dlaczego" odpowiedział, że pieniędzy brak, potem, że w sumie to psom niczego nie brakuje jak zapytałam czy pan P. żałuje kasy na leczenie.
Uwieżcie, ciężko jest walczyć, oj bardzo ciężko :shake: .[/QUOTE]
W budżecie miasta przyznano kasę na schronisko!! :mad:
Kopiuję z Załącznika Nr 2 do Uchwały Budżetowej Nr XLV/585/2005
Rady Miejskiej w Olkuszu z dnia 28 grudnia 2005 roku:
" BUDŻET MIASTA I GMINY OLKUSZ NA ROK 2006 ...
na rozdz. 90013 - Schroniska dla zwierząt przyznano - 37 500 zł"