Ale jestem zła. Miałam super fotki i pare niemych filmików jak sie Gryf bawi z spotkanym piesiem kiedy byliśmy w Ojcowie i przez pomyłke wszystkie zdjęcia usunęłam z kompa ;( wrrr, za to troche ze spacerku wstawie, reszta pozniej plus odwiedzanie waszych psiórków, bo teraz już nie ma mczasu :]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5305/dscf0001ww6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8475/dscf0008sr3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4198/dscf0011zp1.jpg[/IMG][/URL]