-
Posts
5782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grazyna9915
-
Wystawiłam chłopaka na alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1086659_kiedys_mieszkal_w_bloku_z_dziecmi.html[/URL]
-
O ile wiem to jest nadal w schronisku, ale ma jednego obserwatora na allegro.
-
Wikusiowe serduszko przepełniła radość. WIKI MA DOM!
grazyna9915 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
[quote name='Arlene']Sugeruje Pani, że Yoko przytyła? I tak zawsze będzie miała bardziej filigranową budowę :loveu:[/quote] YOKO ma filigranową budowę - ha ha ha Tygrysek zgadzam się z Tobą wszystkie psiaki są śliczne nawet te grubiutkie. -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
grazyna9915 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
:placz: Ja poproszę takie piękne banerki i dla piesków. BANERKI SĄ SUPER I JUŻ WKLEJAM JEDEN NA ALLEGRO. -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
grazyna9915 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Maurycy ty szczęściarzu. Badź grzeczny i szczęśliwy. Kaja ilość kociaków rośnie, a co to będzie jak się pojawią małe koty? Petuni wystawiłam allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=328252009[/URL] -
Szczęśliwa Lunka (zwana wcześniej Lenką) już w nowym domu.
grazyna9915 replied to Rawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dianeczka'] Jesli chodzi o zapłate to jestem gotowa się... poświęcić :evil_lol:[/quote] Bylebyś z tą zapłatą nie zwlekała za długo. :lol: Lenka ma jednego obserwatora na allegro. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
grazyna9915 replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Patikujek']W przepisach jest zaznaczone że pies powinien być pod opieką dorosłego,a le jeszcze w życiu nie spotkałam się ze sprawdzaniem wieku pasażera:evil_lol: Jakbym jechała z waszych sron to chętnie z wami do przedziałuu bym weszła:loveu:[/quote] Następna która mi młodych buntuje? [B]Patikujek[/B] jak [B]Mysia [/B]słusznie zauważyła jedziesz z naszy stron (śląsk) Obiecuję, że i dla Mysi i dla Ciebie znajdzie się miejsce w przedziale.:mad: [B]Mada,[/B] a ty mi się tutaj nie burz, bo na zlocie bedzisz miała przechlapane :diabloti: -
Mulinka niestety Deresia nie ma więcej zdjęć. Jak będę robiła znowu zdjęcia w sposób zbiorczy i uda mi sie pstryknąć coś ładnego to na pewno wkleję. Narazie robię fotki kolejnym psiakom ze schroniska. Arlenko mam prośbę, czy mogłabyć w pierwszym poście wkleić linki, gdzie sunia jest ogłoszona? Mulinka, czy mogłabyć pomóc nam w ogłasznaniu suni? Staramy się ogłaszać wszystkie psiaki z tyskiego schroniska (na razie tylko 50 docelowo 120), każdy z nas ma podział na jakich stronach ogłasza psiury (ja np. na allegro i alegratce). Na forum niechciane i zapomniane nawet nie jestetm zarejestrowana i powiem szczerze, że trudno było by mi upilnować wszystkiego. Czy mogłabyś ją ogłosić na tej stronie?
-
Gdzie grasuje Ciasteczkowy Potwór? :) :) :)
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR=blue]:multi::multi::multi::multi::multi: Pani która adoptowała BRUNA (wraz z rodziną oczywiście), informuje mnie na bierząco co chłopak wyprawia.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Bruno trafił do naprawdę wyrozumiałych i odpowiedzialnych ludzi.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Przez całą drogę do domu rozglądał się przez okna samochodu, nawet kiedy było ciemno to podziwiał widoki i ani na chwilkę się nie położył.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Kiedy trafił już do nowego domku to jego nowa opiekunka stwierdziła, że do apatii to temu psu jest bardzo daleko i raczej powinien nazywać się Tajfun. [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Wszystko go ciekawiło i interesowało.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Za opiekunami chodzi krok w krok, a na początek upatrzył sobie przede wszystkim Pana, który go wyciągnął ze schroniska. Nie spusza go z oczu (chyba, że idzie do pracy).[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Opiekunka Bruna odnalazła już nasz wątek i go obserwuje, niestety nie jest zarejestrowana i nie może nic napisać.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]W każdym razie obiecała nam zdjęcia chłopaczka, musimy tylko poczekać, aż wróci w czwartek ich syn, który ma do tego smykałkę.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Dzisiaj po południu będę jeszcze dzwonić by dowiedzieć się jak się miewa Bruno.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Państwo wybrali psa w sposób rodzinny, czyli jednomyślny.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Uważają go za członka rodziny i nawet przez myśl im nie przeszło by pies mógł być im przywieziony.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Stwierdzili, że po swojego psa muszą jechać sami - chociaż jak na złość - pojawiły się problemy z autem. Nawet przeziębienie nowego opiekuna Bruna nie zniechęciło do pokonania 300-u km po psiaka.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Jestem pełna podziwu i gdyby więcej było takich ludzi to schroniska świeciły by pustkami.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue]Przepraszam za oszczędną informację, ale głowa mi pęka (od wczoraj mam migrenę).[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Obiecuję że wszystko nadrobię, a narazie wszystkim ogromne, ogromne dzięki.[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: [B][COLOR=red]GDYBY NIE WY TO TEN PIES DALEJ BYŁBY W SCHRONISKU.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ON NIE MIAŁ SZANS NA TO BY ZNALEŹĆ DOM![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]TO DZIĘKI WAM ZOSTAŁ WYPATRZONY PRZEZ WSPANIAŁYCH LUDZI[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]I DZIĘKI WAM MA DOM, DZIĘKI WAM MOŻE PODZIWIAĆ ŚWIAT.[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER] -
Szczęśliwa Lunka (zwana wcześniej Lenką) już w nowym domu.
grazyna9915 replied to Rawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dianeczka']Pani Grażynko, bardzo, bardzo dziękuję :loveu: Zdjęcia wkleję do pierwszego postu, bo są o wiele ładniejsze niż te moje ;) Mam nadzieję, że nie Pani nic przeciwko.[/quote] No nie wiem, no nie wiem, autoryzacji, opłata za użyczenie.... hmmm... to Cię będzie sporo kosztować! Np. w formie obowiązkowego spacereku.:cool3: A tak na poważnie to czy ludzie którym dałam na Ciebie namiary odezwali się? -
A ja zapomniałam o YOKO! WSTYD!!! ALE MAMY NOWE ZDJĘCIA (wiecie co YOKO jest strasznie nie fotogeniczna, robi takie miny, że aż skręca za śmiechu, zrobiłam jednak cenzurę i kilka fotek jest do pokazania) Wkleję je jutro bo z powodu dzisiejszej migreny nie potrafię wysiedzieć na komputerze. Dzisiaj miałam nie załączać komputera, ale cóż dogomania to narkotyk.
-
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Izunia my wszystko wybaczamy, tym bardziej, że ja zamęczam Cię telefonami. Dzisiaj mam migrenę więc może uda Ci się beze mnie obyć ale nie obiecuję. Przekaż mojemu (przepraszam już Twojemu) Felusiowi, żeby był grzeczny i się nie bał zostawać sam w domu, to przecież nic strasznego. Mój 15-o letni syn uwielbia być bez nadzoru. Izunia a jak tam sąsiadka co ma małe dziecko, czy Felci swym donośnym głosem bardzo jej przeszkadza? Bardzo mnie też ucieszyło, że Felcio lubi się bawić i upomina się o pieszczoty, to znaczy, że dobrze się u Was czuje. SUPER!!! -
Gdzie grasuje Ciasteczkowy Potwór? :) :) :)
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Ktoś dzisiaj, pokonuje 300 km by adoptować BRUNA Trzymajcie kciuki. -
Starszy OWCZAREK NIEMIECKI ma dom!! HURAAA...!!
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][COLOR=red]Już wiadomo![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Dzisiaj przyjechali Państwo z Gliwic po Cezara.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Podarowali naszemu staruszkowi dom.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] -
Przepraszam że odkopuję historię z przed lat, ale nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie widziałam postu mar.gajko. Powodem tego mogło być to, że przez wiele miesięcy w tamtym okresie nie miałam dostępu do netu. [quote name='mar.gajko']Po zbiórce na Allegro jest jeszcze ok. 120 zł dla Azy. Ponieważ na poprzednie przesłane 300 zł nie dostałam faktury i musiałam pokryć to ze swoich prywatnych pieniędzy (co było bardzo bolesne) aby nie była manka na kasie, pieniądze prześle dopiero po otrzymaniu faktur. Nie interesuje już mnie faktuta lipcowa. Lipiec jest zaksięgowany i te 300 zł, po prostu musiałam oddać z własnych.[/quote] [quote name='mar.gajko']Nie muszę chyba dodawać, że była to ostatnia tego typu pomoc, której udzililiśmy, gdyż nie stać mnie na takie działania.[/quote] Faktury za leczene Azy regulowałam osobiście w klinice. Pieniążki w wysokości 300,00 zł. przyszły na mój adres, ale nie mogłam ich odebrać ponieważ byłam z dzieckiem w szpitalu. Tym sposobem pieniądze wróciły z powrotem do Krakowa i nie obciążyły mar.gajko. Komplet fatkur wysłaliśmy do Krakowa i pierwsza partia jak się okazało była wysłana za późno, ale następne na znacznie większą sumę niż zebrane pieniążki były wysłane na czas. Jeszcze raz przepraszam, że wracam do tej sprawy, ale nie chciałabym, żeby ktoś sobie pomyślał, że naciągam ludzi. Tabletki oczywiście doszły i Azula skorzystała z nich - DZIĘKUJĘ.
-
A ja przypomnę jeszcze o Azie. Dzisiaj u niej byłam i głaskałam 16-o letnią staruszkę. Jest taka kochana i miziasta. Starszej Pani troszkę dokucza serdeuszko i guz który miała na nóżce się powiększył, ale jak na babcię z takim stażem w schronisku i po tylu przejściach to naprawdę nieźle się miewa. Porobiłam jej fotki i postaram się szybko je wkleić. A narazie przekazuję buziaki od Azy.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
grazyna9915 replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Mysia_']z tego co mi wiadomo to psiak może jechac pociągiem z osobą niepełnoletnią :cool1:[/quote] Mysia nie namawiam mi tu niepełnoletnich do pociągu i łamania przepisów. :mad: Wyobrażasz sobie taką sytuację?: Dianeczka lat 13 + ogromniasty wilczur Arlenka lat 15 + niewielki kundlele Mada lat 15 + młodszy brat + pies trochę większy od szczura. Ja jedyna pełnoletnia + syn 15 lat + trzy psy średniej wielkości. Łącznie pod moją opieką 5 niepełnoletnich osób i 6 psów. POCIĄG ODPADA, CHYBA ŻE JEDZIESZ Z NAMI W JEDNYM PRZEDZIALE. :cool3: A tak na poważnie to dalej nie wiemy jak na zlot dojedziemy. Chyba minibusa wypożyczać będziemy. -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
To może Iza jednak spróbujemy i ja przyjadę, żeby z nim "pogadać"? -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Iza czy ty wiesz od kiedy on szczeka? Czy kiedy miał od nas posłanie (chodzi mi o zapach) to został chociaż na chwilkę sam? Czy jeżeli tak to jest możliwe, że już wtedy szczekał, czy raczej nie??? -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Izunia przepraszam, że już dzisiaj nie zdąrzyłam zadzownić, ale po tym wpisie domyślam się, że nic nie wyszło z prób. Mam ochotę udusić mojego kochanego FELUSIA. Cały czas zastanawiam się czy nie powinnam osobiście interweniować, ale swoją osobą mogę dopiero wszystko zepsuć. Co mi jeszcze przyszło do głowy to nie tylko krótkie i rzeczowe pożegnanie, ale i przywitanie nie powinno być absolutnie "płaczliwe", raczej krótkie i rzeczowe. JUTRO SZUKAM DALEJ...