-
Posts
5782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grazyna9915
-
PRZEKOCHANY ALF ma dom u Bączek!! DZIĘKUJEMY!!! :)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Ostatnio wydawało mi się, że trochę przytył. Jednak to dalej przeraźliwa chudzinka. Trochę czasu zejdzie z doprowadzaniem go do ładu. -
Pokaż się maluchu.
-
Mada dziękuję!!! A ja dzisiaj ostatniego psiaka wklejam. I tylko nie proście mnie o lepsze zdjęcia. To jest chyba na razie nie jest niemożliwe, za bardzo się boi i za szybko ucieka! [IMG]http://123havefun.com/!/!/dot.png[/IMG] [COLOR=blue][B]CZAJO[/B] to już [COLOR=red][B]starszy psiak. [/B][/COLOR]W schronisku jest [B][COLOR=red]od zawsze.[/COLOR][/B] Jest nieduży, cichy i bardzo nieufny wobec ludzi. Można powiedzieć, że jest "dzikowaty". Z tego powodu jego fotka jest kiepskiej jakości, ale co mnie widzi to zaraz ucieka. Za to w stosunku do innych psów potrafi być stanowczy. W schronisku został zaszczepiony. [/COLOR][COLOR=red][B]Jego nr ewidencyjny to 32.[/B][/COLOR] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/9664b1f16e0d1d6d.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Biedna psinka.
-
[COLOR=#0000ff][B]MIKA[/B] ma [/COLOR][B][COLOR=red]ok. 7-u lat.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff]W schronisku jest [/COLOR][B][COLOR=red]od zawsze. [/B][/COLOR][COLOR=#0000ff]Pewno powodem tego jest to, że MIKA jest bardzo strachliwa. Przemyka jak cień, bardzo boi się ludzi, więc przez te lata nie miał jej kto wypatrzyć. MIKA w schronisku została zaszczepiona i wysterylizowana. [/COLOR][B][COLOR=red]Jej nr ewidencyjny to 139[/B][/COLOR] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/eb648b34770c6182.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Kolejny dziadziuś: [COLOR=#0000ff][B]POSTER[/B] ma [/COLOR][B][COLOR=red]ok. 10-u lat.[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff]W schronisku [/COLOR][B][COLOR=red]jest od wielu, wielu lat.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Kiedyś miał kompanów, był "przywódcą mafii", koledzy znaleźli dom, on został sam i zmienił tylko boks na inny. POSTER jest trochę nieufny, co dodatkowo utrudnia jego adopcję, czy znajdzie się ktoś doświadczony, kto podaruje mu dom? Poster jest średniej wielkości w schronisku został zaszczepiony i odrobaczony. [/COLOR][B][COLOR=red]Jego nr ewidencyjny to 256[/COLOR][/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/290a7edf86b5a363.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
grazyna9915 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kaja555']Szkoda że nie wszystkie koty są rude! Wszystkie by miały dom!;) ...Chyba tam pojadę z litrami pomarańczowej farby...[/quote] Jadę razem z TOBĄ! -
Kolejny biedak którego udało mi się wypatrzyć. [COLOR=#0000ff][B]JOWISZ [/B]ma [/COLOR][B][COLOR=red]ok. 11-u lat.[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff]Zanim [/COLOR][B][COLOR=red]09.09.2003r.[/COLOR][/B][COLOR=#0000ff] trafił do schroniska, to aż przez trz dni koczował pod blokiem na ul. Przemysłowej.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jowisz jest bardzo spokojny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia jest naprawdę niekonfliktowy.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Bardzo lubi towarzystwo ludzi.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]W schronisku został zaszczepiony i odrobaczony.[/COLOR] [B][COLOR=red]Jego nr ewidencyjny to 832[/COLOR][/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/73b6d366a9e91167.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Zobaczcie psiaka skazanego na schronisko od 2003 roku. [B]REKS[/B] ma [COLOR=red][B]ok. 13-u lat.[/B][/COLOR] Do schroniska [COLOR=red][B]trafił 27.11.2003r.,[/B][/COLOR] kiedy to został przywieziony z ul. Sienkiewicza w Tychach. REKS jest duży, wilczasty i bardzo łagodny, niekonfliktowy wobec innych zwierząt. W schronisku został zaszczepiony i odrobaczony. [B][COLOR=red]Jego nr ewidencyjny to 894.[/COLOR][/B] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/103/f216c267e1d5fc8a.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Masz rację MADA, teraz jest już ok. Mogłam wejść na wątek GAI. .... i kolejna psinka [COLOR=#0000ff][B]CHICO[/B] ma ok. [/COLOR][B][COLOR=red]4-ech lat.[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff]W schronisku jest już bardzo długo.[/COLOR][COLOR=#0000ff]Pracownicy schroniska mówią o nim, że jest psem z charakterem. Jest trochę nieufny wobec ludzi, ale kiedyś na pewno miał dom. Obserwując CHICA ma się wrażenie, że na niekogo nie zwraca uwagi, bo czeka na swojego właściciela, który na pewno po niego wróci... [/COLOR][COLOR=blue]Średniej wielkości piesek w schronisku został zaszczepiony i odrobaczony.[/COLOR] [COLOR=red][B]Jego nr ewidencyjny to 1373[/B][/COLOR] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/c0762920b5fb5f31.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
GAJA - niewielka piękność z tyskiego schroniska ma DOM!! :)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Gaja jest bardzo sympatyczna i kochana i tak bardzo pragnie domu. Przez kraty dosłownie się przeciska. Postaram się wkleić więcej jej fotek. -
cierpliwość to piękna cecha :eviltong:
-
Tylko mi się tu nie podlizywć (można się uśmiechać :lol:). Z fotkami to naprawdę problem, wkładając zdjęcie przez kraty narażam się na połknięcie go przez TRISA. Chłopisko musiało by chociaż troszkę odejść od krat, a on przecież jest bardzo towarzyski. Powiem WAM jeszcze, że jak go ostatnio widziałam to psiak naprawdę wypiękniał, troszkę mu się też przytyło. JEST PIĘKNY. Z fotkami nic nie obiecuję, ale jak uda mi się zrobić coś nowego to na pewno wkleję.
-
A chłpak dalej w schronisku!
-
PRZEKOCHANA, NIEWIELKA MOLI, BARDZO PRAGNIE MIŁOŚCI! / Śląsk
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
O ile się nie mylę to sunia ma ok. 5-u lat. -
[COLOR=#0000ff][B]TOSKA [/B]ma [/COLOR][B][COLOR=red]ok. 6-u lat.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Do schroniska [COLOR=red][B]trafiła 28.12.2005r[/B][/COLOR] i szczerze mówiąc ma małe szanse na znalezienie domu, ponieważ rzadko wychodzi z boksu by pokazać się odwiedzającym schronisko.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Najczęściej można ją zobaczyć jak leży w boksie zwinięta w kłębek.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]TOSKA to bardzo miła i grzeczna sunia, która mimo wszytko bardzo lubi towarzystwo ludzi. Wystarczy okazać jej tylko odrobinę zainteresowania by zaczęła domagać się pieszczot. TOSKA bez problemu dogaduje się z innymi psami. Ta miła i spokojna sunia średniej wilkości czeka na nowy ciepły i spokojny dom.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Będzie miłym towarzyszem spacerów. W schornisku została wysterylizowana i zaszczepiona.[/COLOR] [B][COLOR=red]Jej nr ewidencyjny to 1688[/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/8d70f10c89028d06.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER]
-
Tej panience bardzo trudno zrobić zdjęcie. Większość czasu spędza w boksie. [COLOR=#0000ff][B]LIRA [/B]ma [/COLOR][B][COLOR=red]ok. 4-ech lat.[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff]Do schroniska [COLOR=red][B]trafiła 10.12.2006r.,[/B][/COLOR] kiedy to została przywieziona z pod hotelu na ul. Oświęcimskiej w Tychach.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Prawdopodobnie została porzucona, mimo to nie straciła zaufania do ludzi.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jest miła i spokojna.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]W schronisku została zaszczepiona i wysterylizowana.[/COLOR] [B][COLOR=red]Jej nr ewidencyjny to 2110[/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/151/a8b2c1fb1d81a3a3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER]
-
Niestety tyskie psiaki nie są wyprowadzane na spacer.
-
Gdzie grasuje Ciasteczkowy Potwór? :) :) :)
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=blue][B]Ja już foteczki widziałam i obiecuję, że jutro wkleję.:lol:[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B]Z nowych wieści od BRUNA to można by dużo, dużo dobrego pisać.[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][U][B][SIZE=4][COLOR=blue]ZACZYNAM:[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B]BRUNO nad życie kocha spacery, dziennie musi ich mieć ok. 10-u.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Za każdym razem kiedy ktoś się zbliża do drzwi on wykazuje pełną gotowość do spaceru, w takich chwilach nawet smakołyki go nie interesują.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Natomiast sam spacer wygląda raczej jak bieg, a nie wolne obwąchiwanie kwiatków.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]:Dog_run:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Drugą miłością BRUNA jest oczywiście jedzenie. [/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Opiekunowie chwalą go, że nie ściągnie nic ze stołu, ale udało im się wyrobić w nim nawyk sępienia.[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Okazało się, że Bruno nie lubi kąpieli. Pierwsza kąpiel była robiona na raty.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Najpierw dupeczka, a potem było wpychanko już całego psiak pod prysznic.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Na dzień dzisiejszy, Bruno wejdzie do łazienki, ale jeżeli tylko ktoś dotknie drzwi z prysznica, to chłopak porusza się z szybkąścią ponad dźwiękową i momentalnie zmyka z łazienki.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]:scared:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Ja już nie wiem kto (może ja) napisaliśmy, że psiak nadaje się również do stróżowania.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Podobno ta informacja najbardziej rozbawiła nowych opiekunów, ponieważ, kiedy do ich domu przychodzi ktoś obcy, to groźny BRUNO bardzo szybko leci po kość lub jakąś zabawkę by podarować ją w prezencie nowemu przybyszowi.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]ŁADNY STRÓŻ Z NIEGO?[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]PRAWDA?[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]POMÓGŁBY JESZCZE ZŁODZIEJĄ WYNIEŚĆ SPRZĘT!!! :cool3:[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B]Na koniec rozmowy z opiekunkom BRUNA usłyszałam z niewielkim wyrzutem, jak to mogłam napisać, że dla BRUNA będzie ciężko znaleźć nowy dom.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Przecież - wg. nowych opiekunów - to taki wspaniały i dobrze wychowany PIES![/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B]I CO WY NA TO?[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]:multi:MA JEDNAK CHŁOPAK SZCZĘŚCIE! :multi:[/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B]WIELKIE UKŁONY DLA NOWYCH OPIEKUNÓW!!![/B][/COLOR] :laola:[/CENTER] -
Mada nie otwiera mi się wątek GAJI, czy mogłabyś jeszcze raz wkleić link? Tego psiaka zna więszość TYSZAN, to bohater plakatów z pod akcji w CITY POINT. Niestety - mimo że BRUTUS to piękny psiak - nie znalazł do tej pory domu. [COLOR=#0000ff][B]BRUTUS[/B] to śliczny, dorosły psiak, średniej wielkości.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Do schroniska trafił[COLOR=red][B] 29.07.2007r.[/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff]Brutus to miły, ale i charakterny psiak, który potrafi pilnować swojej miski.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Niestety nim trafił do schroniska znał tylko łańcuch.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Nikt nie nauczył go chodzić na smyczy.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]W schronisku został zaszczepiony.[/COLOR] [COLOR=red][B]Jego nr ewidencyjny to 2380.[/B][/COLOR] [CENTER][COLOR=#000000][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/103/74778b97b5e77247.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER]