[quote name='Arlene']Już zaktualizowałam...
Kiedy tak patrzę na nowe fotki Wiki, to uderza mnie Jej podobieństwo do Yoko. Obie mają takie piękne pyszczki. Tyle, że Wika jest bardziej masywna, może nawet grubiutka :)[/quote]
Arlenko dzieki za aktualizację dzięki temu nikt się nie zdubluje
Masz rację Wiki bardzo przypomina YOKO tylko sierść ma krótszą, jeżeli chodzi o grubość to lepiej odwiedź YOKO i porównaj :lol: