-
Posts
5782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by grazyna9915
-
[quote name='malawaszka']:loveu: kochana mordka :loveu: i całkiem fajna ta fotka :loveu: a ja jestem juz taka nieprzytomna że jak sięna nią gapiłam to Tris ruszył noskiem :lol::loveu:[/quote] O godz. 1.44 wszystko może się zdarzyć.:diabloti: Może TRIS Cię zaczął czarować?:lol:
-
[quote name='Kluska4']Dziękuję, choć póki co niewiele udaje mi się zrobić :oops: ale cieszę się z Waszych sukcesów bo są NIEMAŁE :loveu:[/quote] Kluska4 nie pomniejszaj sobie zasług. Dodatkowo powiem Ci, że dla nas jest ważne jest poczucie, że w każdej chwili możemy na Ciebi liczyć. Niedalej jak wczoraj mówiliśmy, że o boksie nie mamy się co martwić, bo Kluska4 się nimi zawsze zajmie:lol:. Natomiast nasze sukcesy nie są takie duże. Psów jest cały czas powyżej setki. To jest za dużo. I bokserka Larcia nie żyje. Nie potrafię o niej zapomnieć. Martwię się o jej panią. Wczoraj (a raczej dzisiaj o drugiej na dranem) próbowałam wkleić fotki. Niestety inernet wysiadł i musiałm iść spać. [B]Może teraz się uda wkleić mi fotki z kwarantanny (psiaki jeszcze nie do wydania i nie do ogłaszania):[/B] [COLOR=blue]Piękny samiec trafił do schroniska 09.03.2008r. Znajduje się w tej chwili na kwarantannie i czeka na odbiór przez właściciela. nr. ewid. 2630[/COLOR] [COLOR=blue][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/1a220b3c4f47157d.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue]Sunia trafiła do schroniska w marcu br. Jej nr ewid. to 2631[/COLOR] [COLOR=blue][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/16e2442d5e2d5020.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue]Pies trafił do schroniska w marcu br.[/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr ewid. to 2639[/COLOR] [COLOR=blue][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/bba7b02c966a7db3.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue]Piesek trafił do schroniska 12.03.2008r[/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr ewid. 2636[/COLOR] [COLOR=blue][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/373ced2cbf1dbf14.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=blue]Pies trafił do schroniska w marcu br.[/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr ewid. 2637[/COLOR] [COLOR=blue][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/8dbcf163831ac3f2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#0000ff]CDN. za godzinkę[/COLOR]
-
[quote name='malawaszka']ja :errrr: kurka chyba się kiedyś wybiorę go zobaczyć live[/quote] Daj znać jak będziesz się wybierać :lol: A napocieszenie znowu pokraczna fotka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/5ccc401e75ab53bc.jpg[/IMG][/URL]
-
ROTTWEILER KASTOR zdał egzamin i został psem policjantem!! ;)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']proponuje sie wstrzymac bo psiak po swietach jedzie do swojego domku :D mamy cos fajnego dla niego :D[/quote] Ja też chcę mieć przepis na cuda:placz: -
Ja ci dam już:mad: Wczoraj byłam w schronisku i myślę sobie będę dobra i zrobię TRISOWI FOTKI. Niestety Tris to duży wariat. Chyba tylko szczekać potrafi. Na szczęście szczekanie było skierowane do psów z sąsiedniego boksu, a nie do mnie. Jednak przez to zdjątka nie udane (może po namyślę wkleję jedną fotkę). Na dodatek psy się tak rozszczekały, że wolałam oddejść od głośnych boksów, by nie być powodem jakiejś awantury. Jednak się nie poddam i kiedyś znowu zrobię podejście, obiesuję. A tak na marginesie kto to wymyślił, że mam zrobić fotkę wkładając aparat przez kraty? :diabloti: Tym sposobem to bym musiała mu zrobić jedynie zdjęcie ogona, bo on jest wciąż przy kratach, on kocha ludzi.
-
ROTTWEILER KASTOR zdał egzamin i został psem policjantem!! ;)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']pies juz zabrany przez fundacje Rottka i jedzie własnie do mnie na tymczas :D dam Wam znac jak dojedzie, najwazniejsze ze juz bezpieczny :D[/quote] [SIZE=5][COLOR=red]MOSII orgromne, ogromne dzięki.:Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/SIZE] Psiak jest ogłoszony na różnych stronkach w tym na allegro i alegratce: [URL]http://www.allegro.pl/item324957481_rottwailer_trzyletni_samiec_w_tyskim_schronisku_.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/862745_rottwailer_ma_trzy_lata_i_czeka_w.html[/URL] Będę wdzięczna za wszelkie sugestie do ogłoszeń, ale najważniejsze to na kogo podawać namiary? W tej chwili są podane dane do adopcji na schronisko więc muszę je szybko zmienić. Mam podać dane moje, czy mogę podać Twoje dany, a może fundacji? -
Cyrkowiec - chorował na raka, odszedł za TM... :(
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja myślę, że on by nie był kłopotliwy nawet wtedy kiedy byłby sam w domu. Psiak poprostu bardzo chciał wyjść z klatki i mieć normalny dom. Kiedy pracownica schroniska zobaczyła go na dachu, to on grzecznie "na nią skoczył", w każdym razie dał się bez problemu zaprowadzić do boksu. Cyrkowiec jest ulubieńcem pani Irenki, czyli tej osoby na którą skakał.:evil_lol: -
GAJA - niewielka piękność z tyskiego schroniska ma DOM!! :)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='GoWa']Ona jest taka foxterierowata.....jest może zdjęcie stojącej, jaka jest duża ?[/quote] GoWa mam jeszcze inne fotki małej, postaram się wkleić. Jest sznaucerkowata, jest piękna, tylko nie wiem czy uszka jej stoją, bo ona zasze cichutko skomli i kładzie uszka po sobie. -
Acha, wczoraj porobiłam zdjęcia psiakom z kwarantanny. Spróbuję je dzisiaj wkleić. Wśród psiaków do oddania pojawił się berneński pies pasterski, został oddany przez właścicieli (byłam przy oddaniu go). Pies jest zaszczepiony i będzie do wydania na już. Jest bardzo, bardzo duży i jak robiłam mu fotki to bardzo się przymilał i szukał ze mną kontaktu. Nawet z daleka próbował na siebie zwrócić uwagę.
-
[quote name='Kluska4']Chcesz żebym dostała zawału :razz: STRASZNIE SIĘ CIESZĘ :multi::multi::multi: Chyba lepszego domku nie można było sobie wymarzyć :multi:[/quote] Nie możesz dostać zawału. Kto by wtedy pomagał boksiom. Żyj sto lat - a nawet 200 :multi:. A jeżeli chodzi o domek, to faktycznie lepszy nie mógł być, biorąc jeszcze pod uwagę, że jeszcze chorowita jest. Pani weterynarz nie odrazu myślała o przygarnięciu suni (ma już dwa inne pieski). Ale mała tak sobię ją zjednała, że innego wyjścia nie było, musiał ją przygarnąć.:loveu: Wczoraj miałam okazję porozmawiać z Panią weterynarz, wszystko jest OK.
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Przepraszam zapomniałam powiedzieć o najważniejszej sprawie.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Bokserka (nr. 2616) ma dom. [CENTER][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/135/2bf891071919ec74.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Przygarnęła ją pani weterynarz, która zajmuje się schroniskowymi psiakami.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
-
[quote name='kaja555']Jesteśmy zorganizowani jak agenci FBI - a nawet lepiej! ;) [CENTER]:evil_lol:[/CENTER] [/quote] [CENTER] [B][SIZE=4][COLOR=red]MASZ RACJĘ Tym bardziej, że sznaucerkowaty rudzielec o imieniu CEZAR :multi: POJECHAŁ DO DOMU!!!![/COLOR] :multi:[/SIZE][/B] [B][/B] [B][/B] [B][SIZE=4]Wiki gdyś nie wkleiła tego ogłoszenia...[/SIZE][/B][/CENTER]
-
ROTTWEILER KASTOR zdał egzamin i został psem policjantem!! ;)
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam w schronisku i pies niestety też. Dzisiaj dzwoniłam do schroniska w sprawie Rotka, ale już i ktoś z fundacji dzownił. Ludziska jesteście kochani, on tylko dzięki Wam ma szansę. -
Kaja dzięki za wątek Czajo, wczoraj robiłam fotki i Czajo ma chyba troszkę lepsze fotki (nie wiele lepsze) [COLOR=navy]Piesek z tego ogłoszenia jest chyba w schronisku, potencjalni właściciele właśnie po niego jadą.[/COLOR] [COLOR=navy]TRZYMAĆ KCIUKI.[/COLOR] [COLOR=navy]WIKI jeżeli ten pies się odnajdzie to dzięki Tobie.[/COLOR] [COLOR=navy][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5978/ogoszeniecp7.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=darkgreen]Jeszcze jedna wiadomość Mada zgłaszała na wątku zaginionego psa, którego zgłosiła na Straż Miejską.[/COLOR] [COLOR=darkgreen]Piesek trafił do schroniska, a z tamtąd do domu. Odebrał go właściciel.[/COLOR] [COLOR=darkgreen]SUPER - Mada gdyby nie ty to pewno dalej by się błąkał.[/COLOR]
-
Gdzie grasuje Ciasteczkowy Potwór? :) :) :)
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Obiecane zdjątka. Przepraszam, że dopiero teraz. Niestety jedno zdjęcie nie chce mi wskoczyć. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/152/40d204302271690a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/152/06f36ec8e0fb04a6.jpg[/IMG][/URL] -
JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!
grazyna9915 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izunia0520']Felek czasami rozmawia z moją mamą...:cool3:[/quote] A nie mówiłam, że to fajny kumpel! Do gadki również. Izunia wygłaskaj ode mnie FELUSIA. -
PRZEKOCHANA, NIEWIELKA MOLI, BARDZO PRAGNIE MIŁOŚCI! / Śląsk
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Moli zwróć uwagę, że ktoś tu nie śpi po nocach i podnosi Cię byś mogła znaleźć nowy DOM! -
BOSS. Mądry piesek z marzeniami nareszcie ZNALAZŁ SZCZĘŚCIE - DOM.
grazyna9915 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
[quote name='grazyna9915']A może lepiej wykasować z ogłoszeń poprzednie zdjęcia? Są takie nieudane![/quote] Ponawiam prośbę. -
Diana - Zagubiona Psia Bieda Po Śmierci Pani, Nareszcie Ma Dom!
grazyna9915 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Madziu dzięki za uzupełnianie pierwszego postu!