Jump to content
Dogomania

Ania W

Members
  • Posts

    3267
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania W

  1. nic to najwyżej zareklamujemy jak nam się coś nie spodoba...albo zarządamy obniżenia ceny ;-) Trzeba jeszcze tylko umowę sprawdzić ...
  2. Plamka, gdybyś mnie widziała to byś mnie raczej do wróżki nie porównywała:eviltong: Zeszły tydzień miałam taki , że najchętniej bym o nim zapomniała. Teraz niestety też nie jest dużo lepiej bo mi się Bolek rozchorował. Dzisiaj okazało się że ma poważne zapalenie dróg moczowych, ale na szczęście nie "zatkał się"bo wtedy byłoby już naprawdę źle:shake: W fundacji jest nowa sunia , młodziutka, śliczna Titka, biegła wzdłuż katowickiej no i nie można było jej tak zostawić :roll: Z 9 -10 miesięcznych są jeszcze WOLT, WIWAT, BUSIA i BIRMA. Plamka jak jak szczeniaki siostry mamy puszków? Mam Drontal ;) Ja ludziom o nich też wspominam jak pytają się o szczeniaki. Tylko żeby były zdrowe...
  3. Jest wielkości niedużego bernardyna(jak na psa ) i pewnie nie urośnie już dużo ale nabierze masy. tak czy inaczej to jednak już kawał psa. Ładnie mu się wszystko goi , tylko patrzeć jak trzeba będzie szukac domu ;-)
  4. Nie gniewam się ;-) Dogo ostatnio chodzi w takim tempie, że ja się poddaję :-) A mam jeszcze sporo zdjęć do wklejenie ...ale co się odwlecze...;-) Pierwsze wieści z nowego domu są optymistyczne a i plany wobec Trepcia duże (na razie został Terciem ;-))
  5. Drugi Biszkopt został powtórnie odrobaczony i jest już zaszczepiony przeciwko zakaźnym. Dokazuje, gnębi Bolka i rozrabia wieczorem... Umie siadać i warować co wczoraj zaprezentował u weta. Hania (wet) bardzo się nim zachwyca i jak twierdzi ( a możemy polegać na jej oku fachowca, także od układania psów) bystry z niego psiak. Ładnie jeździ samochodem (zwija się w kłębek w koszyku i śpi). Wczoraj na chwilkę wpadliśmy do cioci Olgi - szczeniak zachował się bardzo swobodnie, powiedziałabym nawet , jak u siebie w domu ;-)
  6. Dostałam już pierwsze wieści z domu Troczka, który obecnie jest Biszkoptem... Trochę był na początku zdezorientowany ale noc przespał spokojnie, zjadł śniadanie i się rozkręcił! Drugi białas wylądował w sobotę w nocy u mnie w łóżku ;-) Niepedagogiczne ale pospałam do 9 a nie do 5 czy 6 ;-) Tylko w nocy musiałam raz wysadzić. Dzisiaj też w końcu trafił na kołdrę i tak się gdzieś wtulił , że się obudził zziajany. Aż się wystraszyłam ale po szybkim siusiu grzecznie położył się na kocyku na podłodze i do rana był spokój. Muszę przyznać , że chyba nie nic milszego rano niż zaspany szczeniak kotłujący się na łóżku. Pomrukuje, przeciąga się, cieplutki...cudo! Oczywiście równie przyjemnie jest się obudzić u boku ukochanej osoby i nawet może być podobnie ...;-)
  7. No i pierwsze pisklę wyfrunęło mi z gniazda. Troczek zamieszkał w Zielonce, w rodzinie z dwójką dzieci (chłopcy 8 i 12 lat). Po psiaka przyjechał tata z synami i rozmawialiśmy prawie dwie godziny. To pierwszy pies w tej rodzinie więc było mnóstwo pytań. Starszy z chłopców bardzo uważnie słuchał więc myślę, że to on będzie głównym opiekunem . Jutro obiecał mi maila z informacją jak minęła pierwsza noc w nowym domu...
  8. Zaległe zdjęcia :-) Rozrabiamy... [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3630/szcz1ri8.jpg[/IMG] Odpoczywamy... [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5500/szcznt6.jpg[/IMG] Wcześniej opisana wizyta. Dżokowi najbardziej przypadł do gustu ...Bolek :-) [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6214/szcz2bb5.jpg[/IMG] Tylko trochę niemrawy ten gość ;-) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4892/szcz3km5.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4750/szcz4ij2.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2760/szcz5no1.jpg[/IMG] Oj kocha ta mamusia, kocha! ;-) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4476/szcz6hd2.jpg[/IMG] Po wizycie biszkopty padły [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9531/szcz7jo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2968/szcz8gy3.jpg[/IMG]
  9. olga też miała chyba ze dwa pytania czy kurierem można ... Poszaleli ci ludzie! Ja stwierdziłam, że następnym razem spytam czy zapakować w papier ozdobny czy zwyczajny pakowy wystarczy...No i gdzie kokardę przyczepić ;-)
  10. Mycha , może nie trzeba będzie robić więcej ogłoszeń ;-)
  11. Wczoraj wieczorkiem biszkopty miały gości. Olga zatroskana o rozwój społeczny jedynaka Dżoka, przyjechała z nim na socjalizację. Na wstępie, jak tylko przyjechali usłyszałam od Olgi tonem wyjaśniającym jego "mętne" spojrzenie " On jest zmęczony, bo spał.", co mnie rozwaliło totalnie :-) No i okazało się że: 1. Dżok urósł! 2. Nie bardzo miał ochotę wchodzić w interakcje z biszkoptami(czemu dawał wyraz;-)) ale kot mu się podobał, 3. Spodobało mu się ucho i koci koszyk...do gryzienia, a potem zaległ pod stołem i poszedł spać ;-)
  12. Ryszard ? Rządzi w boksie, biega jak szalony - jednym słowem żywioł! Sprawia wrażenie jakby sobie odbijał ten czas spędzony na łańcuchu... Niestety , ze względu na ruchliwość obiektu zdjęć nie ma ;-)
  13. On musi strasznie cierpieć a taki jest kochany...Strasznie nas (mnie i Olgę ) poobijał tym kołnierzem ale tak bardzo lgnie do ludzi...
  14. Mycha ja jeszcze nie wpadam w panikę ;-) Czuję jedynie lekki niepokój..ale z resztą nie pierwszy raz. Tylko nie chciałabym , żeby powtórzyła się historia Okruszków...
  15. A ja już wiem komu należą się gratulacje! Evita - dla mnie rewelacja!!!
  16. Ekspresowe jak ekspresowe ....ale chociaż maleńkie zainteresowanie :-/ Ty bardziej , że mnie trochę czas goni (oczywiście nie wydam z tego powodu byle komu ale "letki" stres mam). Chyba uśmiechnę się do fizi ;-) Chciaż ma gratkę i kupiępsa...Dałabyś radę?
  17. Hmmm no niby ładne (i fajne!) i niby 7 osób na allegro obserwuja, ale cisza :-( Za to w sprawie misia telefony są , a jak! Olga panuje casting na właściciela pod koniec tygodnia albo na początku przyszłego ;-)
  18. Dwa biszkopty na tarasie [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/8009/trusiejs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9652/trusie2it1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8171/trusie3jx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/1863/trusie4ff7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7764/trusie6nl6.jpg[/IMG] Może uszy będę wyglądały tak ??? ;-) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2329/trusie5vt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7939/trusie8dl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/500/trusie7yu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3013/trusie9ag1.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3509/trusie10xg5.jpg[/IMG] Trusie szaleństwo :-) [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2562/trusie11lj8.jpg[/IMG] Znowu fleszem po oczach... [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9169/trusie13jn7.jpg[/IMG]
  19. Słuchajcie a bylibycie zainteresowani fotozeszytami...One są tańsze ale bez kalendarza ;-) Jeżeli tak to ja zbiorę foty szczeniaków dzisiaj wieczorem.
  20. Dziękuję :-).Foty mam w zapasie z tarasu ;-) Wieczorkiem. Te powyższe są nieco prześwietlone ..a właściwie przesadziłam z kontrastem ... Mośka , może faktycznie zrobić jeszcze jakiś kalendarz ze szczeniakmi - to chwytliwy temat ;-) Tzn. szczeniaki są wdzięcznym obiektem do zdjęć :-)
  21. Z Semi sytuacja była bardzo trudna, bo już się wydawało, że wraca do normy (zarosła sierścią, przytyła), choć nadal miała rany na łapach i w pewnym momencie jej organizm jakby nie miał siły już walczyć. Wróciły zmiany chorobowe, miała duże rany na dwóch bokach ( z tego co mówiła emir one cały czas się sączyły). Dodatkowym problemem było to, że ona nie dawała do siebie podejść . Z tego co mówił wet wynika, że to jest efekt tego , że Semi zanim trafiła do Fundacji była skrajnie zaniedbana i to najprawdopodobnie wielomiesięczne zaniedbanie odcisnęło takie piętno na odporności tego psa...
  22. Nie jest źle? To jest świetnie! Tobie zostaje tylko kupa! Ja dzisiaj zostałam obudzona o 4 :-/ Nawet wzięcie do łóżka nie zadziałało...Całe szczęście zabawa nie trwało długo ;-)
  23. Zdjęcia! Zdjęcia koniecznie!!! :loveu:
  24. słuchajcie "wygwiazdkowane" słowo to - kość psia ..ale odwrotnie ;-) Nie wiedziałam, że to aż tak brzydkie słowo ;-)
  25. Kilka fotek. Ponieważ jest to wątek "zbiorczy" fotki obejmują wszystkich trzech muszkieterów ;-) Na dodatek zazwyczaj śpiących ... [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5384/dogose1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7551/dogo1hq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2782/dogo2ho1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3223/dogo3jj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9789/dogo4dm0.jpg[/IMG] Czasami dzieciaki uda się też czymś zainteresować... [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6959/dogo5xh9.jpg[/IMG] Z tym , że niektórzy chcą ukryć obiekt zainteresowania, zakrywając go własnym ciałem... [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/549/dogo6xg4.jpg[/IMG] " O ********!!!" [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/931/dogo7ht6.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/985/dogo8nd0.jpg[/IMG] Miś bawi się też pieskiem ;-) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5064/dogo9ak3.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8430/dogo10nl9.jpg[/IMG] Czasami to psu jest zupełnie wszystko jedno gdzie się położy... [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8751/dogo11ln9.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/668/dogo12kg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6032/dogo13zb2.jpg[/IMG] No i przyjechała ciocia Olga i zabrała misia do siebie :-) Miś został na pewno rozpuszczonym jedynakiem ;-) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1430/dogo14vi1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...