Jump to content
Dogomania

Ania W

Members
  • Posts

    3267
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania W

  1. Uśmiechnę się do marie , żeby dała na wyborczą. alegratka? gumtree? Z tych szły ode mnie psy.
  2. Noc przespana, suka uprana i odrobaczona;) Niestety Bolek się trochę denerwuje bo ona go zaczepia do zabawy a on chyba nie bardzo wie o co chodzi...
  3. Dzięki wielkie! :) To powiedz mi może coś wiecej o Pestkach bo to moja pierwsza ;)
  4. Poproszę o pomoc, żeby Pestka też miała takie zdjęcia z własnego domu ;0 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9449964#post9449964[/url]
  5. To ja zapraszam na wątek pawłowskiej Pestki ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9449964#post9449964
  6. Pestka jest naprawdę mała ;-) Zaczęło się od zdjęcia... Pojechałam tylko zobaczyć schronisko w Pawłowie bo od mychy i plamki dużo o nim słyszałam (nawet kilka psiaków tymczasowałam:razz:), ale co innego słyszeć, a co innego widzieć...No i klapa! Wsiąkłam! Pesteczka stała na betonie, z mokrymi łapkami, patrząc się na nas wielkimi oczami i robiąc "słupka" by tylko zwrócić uwagę. Wiedziałam, że nie powinnam jej brać, za długo jestem poza domem, mam nawał pracy, dodatkowo kurs...po prostu nie powinnam... Ale wzięłam ! Teraz bardzo proszę o pomoc w szukaniu jej najlepszego domu pod słońcem. Przede wszystkim dlatego , że to jest bardzo "ludzki" pies, szybko się przywiązuje i jest bardzo "skierowana na człowieka". Musiała kiedyś mieć dom! Pięknie chodzi na smyczy, w kuchni trochę żebrze;), ładnie zostaje sama w domu, wie do czego służy łóżko (ale u mnie to nie przejdzie:eviltong:) a przede wszystkim jest OGROMNYM pieszczochem. Gdyby tylko mogła nie schodziłaby z kolan! Bardzo lubi się bawić - aportuje :p No i toleruje kota! Bolek ją przetestował! Pestka została przebadana przez weta, jest w dobrej kondycji, zdrowa i młodziutka - ok. 1,5 roku i poręczna - ok 4 kg. W Pawłowie [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/8420/pawowotz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1705/pawowo2zb4.jpg[/IMG] I już u mnie [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2431/pestkaao8.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8466/pestka1si0.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1473/pestka2kb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/4018/pestka3fk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2126/pestka4ll6.jpg[/IMG] [B] Pestka ma już allegro : [URL]http://www.allegro.pl/item309272363_malutka_pestka_czeka_na_kochajacy_dom_mloda_.html[/URL] oraz jest na: kupię psa 4łapy animalii alegratce dziennik metro gumtree kupsprzedaj[/B]
  7. No i ktoś kto się zatrzymał i dał mu szansę na nowe życie :)
  8. Ładna parka prawda? Dobra i Zibi II :) [IMG]http://lh6.google.com/psia.szajka/R6YcSGe_D4I/AAAAAAAAB4E/o9g6LxE14As/s800/zibiII%20dobra.jpg[/IMG]
  9. Mośka dziękuję ...a już niedługo będę miała nową maszynę ;) Ja lubię to zdjęcie: "Siostry sisters" ;) Oczywiście niepozowane :)
  10. W galerii na stronie emira jest kilka nowych zdjęć Dobrusi.
  11. W schronisku nie ma możliwości, aby sprawdzić reakcję na kota a i dzieci nie bardzo chcą nam pożyczać do testów ;) Zdjęcia Bella są na stronie Fundacji w galerii.
  12. Borderek jak się patrzy ;) Ja też uważam że jak na pszeniczego ma za mało...pszenicy :) Rysiek ma się dobrze ale ostatnio nie życzył sobie zdjęć.
  13. Proponuję najpierw skontaktować się z emir. Lovefigaro sama pisała, że nie ma doświadczenia w "tymczasowaniu' psów więc może lepiej , żeby na początek wzięła psa, który: a) będzie mniejszy, B) nie będzie po tak dramatycznych przejściach. Tongo nadal jest nie do końca zdiagnozowany. Warczał przy badaniach. Możliwe , że to przejściowe (stres, ból)...ale co będzie jak pies poczuje się źle ? Czy przyjmie go tam jakaś klinika na takich warunkach jak sggw? Lovefigaro, to naprawdę wspaniałe , że chcesz pomóc ale może lepiej byłoby gdybyś na początek współpracowała z organizacjami/schroniskami , które są bliżej. Proponuję też na początek szczeniaki - dla nich pobyt w schronisku jest bardzo traumatyczny a zazwyczaj (choć oczywiście nie zawsze!) dość szybko znajdują domy. Oczywiście to sugestia bo nie ja decyduję.
  14. Właśnie problem polega na tym, że nikt na bieżąco nic nie pisze(nie wiem czy są tam jacyś wolonatriusze), schronisko nie ma strony i nawet gdyby chciało się pomóc w adopcji psów to nie ma jak. W czerwcu pojechało tam kilka psów z Węgrowa po likwidacji schroniska i nie wiemy co z nimi, czy chociaż część została adoptowana... Szkoda, że takie miejsca nie reklamują się - to byłby bardzo dobry przykład na pokazanie społeczeństwu jak może wyglądać schronisko.
  15. Właściwie to od bardzo dawna nie było stamtąd wieści... Czy ktoś tam może jest wolontariuszem? Oni mają stronę?
  16. Puszek bardzo przypomina grzywacza (wersja owłosiona)- nie wiem tylko jak jest wysoki.
  17. Opiekę tak, ale czy gdzieś jest sprecyzowane jaką...? To oczywiście ironia.
  18. Ania W

    Metamorfozy

    To jeszcze jedna Emisia, która jest przed wszytkim przykładem na ogromną metamorfozę duchową :) [IMG]http://fundacja-emir.org/zdjecia_forum/emi070626_1.jpg[/IMG]
  19. Dla mnie rewelacyjna strona! To są fakty, z którymi trudno dyskutować. Oprócz ratowania pojedynczych , niewątpliwie cierpiących zwierząt, bardzo potrzebne są instytucje, które będą rozliczały schroniska .
  20. Telewizja była tam w piątek ale nie została wpuszczona...Przyjechali w poniedziałek (chyba - w każdym razie materiał puścili w poniedziałek) i...było wszystko ok!
  21. :grins: Myślisz, że to wystarczająco ładnie ?;) :modla:Prosimy bardzo o fotki!
  22. Biedny:( Bardzo współczuję ale jestem pewna że teraz już nie cierpi...
  23. Bell ma allegro: [url]http://www.allegro.pl/item304123063_wyrwany_smierci_bell_kto_odmieni_jego_los_.html[/url] i bardzo prosi swoich wielbicieli o pomoc w ogłaszaniu go, żeby dać temu specjalnemu "komuś" szansę na poznanie go ;-)
×
×
  • Create New...