-
Posts
3267 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania W
-
Poproszę o pomoc, żeby Pestka też miała takie zdjęcia z własnego domu ;0 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9449964#post9449964[/url]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
To ja zapraszam na wątek pawłowskiej Pestki ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9449964#post9449964 -
Pestka jest naprawdę mała ;-) Zaczęło się od zdjęcia... Pojechałam tylko zobaczyć schronisko w Pawłowie bo od mychy i plamki dużo o nim słyszałam (nawet kilka psiaków tymczasowałam:razz:), ale co innego słyszeć, a co innego widzieć...No i klapa! Wsiąkłam! Pesteczka stała na betonie, z mokrymi łapkami, patrząc się na nas wielkimi oczami i robiąc "słupka" by tylko zwrócić uwagę. Wiedziałam, że nie powinnam jej brać, za długo jestem poza domem, mam nawał pracy, dodatkowo kurs...po prostu nie powinnam... Ale wzięłam ! Teraz bardzo proszę o pomoc w szukaniu jej najlepszego domu pod słońcem. Przede wszystkim dlatego , że to jest bardzo "ludzki" pies, szybko się przywiązuje i jest bardzo "skierowana na człowieka". Musiała kiedyś mieć dom! Pięknie chodzi na smyczy, w kuchni trochę żebrze;), ładnie zostaje sama w domu, wie do czego służy łóżko (ale u mnie to nie przejdzie:eviltong:) a przede wszystkim jest OGROMNYM pieszczochem. Gdyby tylko mogła nie schodziłaby z kolan! Bardzo lubi się bawić - aportuje :p No i toleruje kota! Bolek ją przetestował! Pestka została przebadana przez weta, jest w dobrej kondycji, zdrowa i młodziutka - ok. 1,5 roku i poręczna - ok 4 kg. W Pawłowie [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/8420/pawowotz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1705/pawowo2zb4.jpg[/IMG] I już u mnie [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2431/pestkaao8.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8466/pestka1si0.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1473/pestka2kb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/4018/pestka3fk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2126/pestka4ll6.jpg[/IMG] [B] Pestka ma już allegro : [URL]http://www.allegro.pl/item309272363_malutka_pestka_czeka_na_kochajacy_dom_mloda_.html[/URL] oraz jest na: kupię psa 4łapy animalii alegratce dziennik metro gumtree kupsprzedaj[/B]
-
Ładna parka prawda? Dobra i Zibi II :) [IMG]http://lh6.google.com/psia.szajka/R6YcSGe_D4I/AAAAAAAAB4E/o9g6LxE14As/s800/zibiII%20dobra.jpg[/IMG]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mośka dziękuję ...a już niedługo będę miała nową maszynę ;) Ja lubię to zdjęcie: "Siostry sisters" ;) Oczywiście niepozowane :) -
W galerii na stronie emira jest kilka nowych zdjęć Dobrusi.
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Ania W replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Borderek jak się patrzy ;) Ja też uważam że jak na pszeniczego ma za mało...pszenicy :) Rysiek ma się dobrze ale ostatnio nie życzył sobie zdjęć. -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
Ania W replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Proponuję najpierw skontaktować się z emir. Lovefigaro sama pisała, że nie ma doświadczenia w "tymczasowaniu' psów więc może lepiej , żeby na początek wzięła psa, który: a) będzie mniejszy, B) nie będzie po tak dramatycznych przejściach. Tongo nadal jest nie do końca zdiagnozowany. Warczał przy badaniach. Możliwe , że to przejściowe (stres, ból)...ale co będzie jak pies poczuje się źle ? Czy przyjmie go tam jakaś klinika na takich warunkach jak sggw? Lovefigaro, to naprawdę wspaniałe , że chcesz pomóc ale może lepiej byłoby gdybyś na początek współpracowała z organizacjami/schroniskami , które są bliżej. Proponuję też na początek szczeniaki - dla nich pobyt w schronisku jest bardzo traumatyczny a zazwyczaj (choć oczywiście nie zawsze!) dość szybko znajdują domy. Oczywiście to sugestia bo nie ja decyduję. -
Właśnie problem polega na tym, że nikt na bieżąco nic nie pisze(nie wiem czy są tam jacyś wolonatriusze), schronisko nie ma strony i nawet gdyby chciało się pomóc w adopcji psów to nie ma jak. W czerwcu pojechało tam kilka psów z Węgrowa po likwidacji schroniska i nie wiemy co z nimi, czy chociaż część została adoptowana... Szkoda, że takie miejsca nie reklamują się - to byłby bardzo dobry przykład na pokazanie społeczeństwu jak może wyglądać schronisko.
-
Właściwie to od bardzo dawna nie było stamtąd wieści... Czy ktoś tam może jest wolontariuszem? Oni mają stronę?
-
To jeszcze jedna Emisia, która jest przed wszytkim przykładem na ogromną metamorfozę duchową :) [IMG]http://fundacja-emir.org/zdjecia_forum/emi070626_1.jpg[/IMG]
-
:grins: Myślisz, że to wystarczająco ładnie ?;) :modla:Prosimy bardzo o fotki!
-
Sochaczew - Kulka/Zaza -uratowana przez EMIR - ODESZŁA za TM
Ania W replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny:( Bardzo współczuję ale jestem pewna że teraz już nie cierpi...