-
Posts
3267 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania W
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Ania W replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='puz']wystarczy tel email cokolwiek ale dzieki[/quote] W przypadku warszawskiego Palucha jest tylko jedna opcja, aby być pewnym co do psa - trzeba tam pojechać...To samo mi mówili w przypadku Roty , nawet wolontariusze. Jeżeli powiem, że chodzi mi o psa w typie ogara polskiego to i tak większość nie wie dokładnie o jakim "typie" mówię( to też wiem z doświadczeń poszukiwawczych Roty). Postaram się czegoś dowiedzieć, ale nic nie obiecuję. Na pewno nie uda mi się w tym tygodniu... -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Ania W replied to bea100's topic in Ogar polski
Puz postaram dotrzeć do kontaków , które wysłała mi bea jak szukałam Roty ale nie wiem co z tego wyjdzie...W tej chwili nie jestem w stanie podjechać tam osobiście -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Może być i 1.50m. ale boksy mimo to muszą być zadaszone... Tak myślę...Bo siatka może miec i dwa metry a jak pies będzie chciał to i tak wyjdzie... [B][COLOR="Blue"]Wielkie dzięki dla oxy - Fanty dotarły . Baaaardzo dziękuję ! Żałuję , że nie mogłam zrobić tego osobiście :-)[/COLOR][/B] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ah ! Gallegro z tym podziwem to chyba przesada ;-) Ja już wczoraj bei mówiłam , że lubię robić takie rzeczy ( akcje, festyny itp.). Ja podziwiam dzieciaki :-) Oczywiście to wszystko nie miałoby miejsca gdyby nie sponsorzy i darczyńcy :- ). Dziękuję marie, Oldze i Bei, u której zopatrzam się już hurtowo :-) Gdybyście widzieli jak ona wczoraj wieczorem "czyściła" dom przy mnie :-) Polecam się także pamięci innych :-) Ja w sobotę też dowioze sporo szmat, przepraszam - materiałów ( różniste :-)) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Właśnie przygotowuję ogłoszenie o spotkaniu z wami :-) Jeszcze raz dzięki za fanty :-) Prawdę mówiąc odzew na akcję przekroczycz moje najśmielsze oczekiwania... -
No i wróćmy juz do tematu wystaw ...I niech będzie po staremu (temu dobremu staremu ;-)) JinnyAl - To kiedy ta biba ???
-
Parson terier 6 m-cy , slodki maluch MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Ania W replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Ja krótko w kwesti głuchoty. Prawdopodobnie doszło w tym przypadku do dosyć częstego sprzężenia genów odpowiedzialnych za umaszczenia psa ( białe ) i głuchotę . Nie jestem wetem ale wiem , że tego typu problem występuję u kilku ras np. dogo argentino czy dalmatyńczyk ( mam przykład w rodzinie ). Jednym słowem z jakiegoś powodu białe psy są bardziej narażone na głuchotę... Mam nadzieję , że maluch szybko znajdzie dom :-). Głuche zwierzaki dobrze się adaptują do nowych warunków. Z autopsji znam przypadek zarówno kota jak i psa, i po pierwsze, dużo bardziej skupiają się na właścicielu, jego gestach czy mimice , a po drugie świetnie reagują na wibracje ( np. przywoływane są tupaniem :-) ) To mały do góry ! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
właśnie wróciłam od bei i mam trzy reklamówki fantów :multi: To naprawdę dużo ale ...nie wystarczająco. Dzisiaj sprzedalam ponad 100 losów ( wczoraj też) a każdy los to nagroda, choćby najdrobniejsza , dlatego nadal będę wdzieczna za każdy fancik :p Jutro loterię wstrzymuję bo muszę dozbierać nagród ale od czwartku znowu ruszamy . [B]oxa[/B] , jeżeli możesz podrzucić mi jakieś drobiazgi to zapraszam: Szkoła Podstawowa nr 210 Ul .Karmelicka 13 ( równoległa do J.P. II , na tyłach Pawiaka) Najlepiej byłoby jutro:loveu: Gdybym nie mogla podejść to najlepiej zostawić paczkę w sekretariacie ( dla A. Walentynowicz) [B]barburaGDA [/B]- jeżeli nawet paczka dojdzie w piątek to nic się nie stanie. Te co damy radę to wykorzystamy , resztę zostawię na wiosenną loterię. Teraz już wiem,że zbierać fanty należy już kilka miesięcy wcześniej...:crazyeye: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Olga132']Aniu - dostałam dzis takiego maila: Witam.. Chcialam zapytac czy loteria aktualna ...? Mialam wyslac do was do Warszawy te fanty dwa tyg temu ale wypadl mi pilny wyjazd..Uzbieralam ich ze 30 ! Moge je wyslac priorytetem jutro z samego rana wiec na Czwartek popoludniu lub piatek beda tylko czy to nie bedzie za późno ? Bardzo proszew o odpowiedz . Októrej macie ta loterię zeby tylko ta paczka zdążyła dojśc??/ Czekam na odp... odpisałam Pani aby jak najszybciej wysłała paczkę. Może dojdzie!!! A jak nie to tak jak pisałas - poczeka do loterii wiosennej.[/quote] Jak nie dotrą to trudno... Część obrazków też przerzuciłam na następny raz Zastanawiam się teraz na organizacją soboty... Folen , wiem , że jako pedagog nie powinnam tego pisać ale...czy nie mogłabyś się raz, ten jeden raz urwać z godzinkę wcześniej?:razz: Jeżeli wyjechałbyśmy ok 13 to na 14 dojedziemy ...Ja oczywiście bez problemu zabiorę cię do wawy tylko...że ja mam urodziny wieczorkiem ( nie moje;)) i muszę być , a przedtem chociaż na chwilkę chcialabym wpaść do domu.... Olga a może rano podjechałybyśmy gdzieś kupić budy ( Castorama, Leroy albo okolice ?) i podrzuciłybyśmy je do bei do transportu ? -
[quote name='musia'] Uważam, że wszystkim nerwy puściły. I tak jak myślę, wielu z nas ma swoje "małe duże" problemy... . Musimy się wyciszyć , bo za miesiąc wystawa. I ciężko reprezentować nasze rasy obcym - ziejąc ogniem nienawiści , a może tylko nieporozumień.[/quote] Dołączam się do tej prośby...Mam nadzieję , że na gończych znowu będzie po prostu... miło. Dla mnie była to forma odskoczni a teraz , kiedy mam już internet w domu i mogę z niego korzystac do woli, czuję się po prostu niezręcznie czytając niektóre posty. Uważam , że dalsze wyjaśnienia i sprostowania między osobami zainteresowanymi powinny dojść do skutku już poza forum .
-
Kurcze , nadal nie umiem cytować ...
-
[quote name='Ania-i-Psota']Aniu W, super zdjęcia! Śliczny jest jesienny portret Redy. Ale to jest niesamowicie "ko(s)miczne". Mam takich kosmicznych więcej:lol: :placz: Tymczasem z żalem widzę, że kolejne spacerowe ogłoszenie nie wzbudza szczególnego zainteresowania.:placz: . Nie płacz;) Teraz też nikt się nie odezwał ale nie było tak źle. Choć niektórzy - jak puz - to nawet z daleka przyjadą:multi:. Będzie nam bardzo miło.[/quote] Z daleka i prawie specjalnie na spacer;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Po dniu dzisiejszym na koncie mamy ( razem) [B][COLOR="Red"]510 zł[/COLOR][/B] !!!:lol: Losy ida jak świerze bułeczki ..albo i lepiej . Dzieciaki kupują po 5 - 8 losów. Zostały mi jeszcze jakieś ale nie ma ich chyba wiecej niż 10...Sprzedanych 255 losów T[COLOR="Green"][B]ERAZ DRAMATYCZNY APEL! BARDZO PROSZĘ, JEŻELI KTOŚ MA W DOMU JESZCZE MASKOTKI LUB INNE CUDA DLA DIECI Z PODSTAWÓWKI TO PRZYJMĘ KAŻDĄ ILOŚĆ !!![/B][/COLOR] Dzieciaki bardzo się nakręciły i szkoda by było aby ten zapał się wypalił... Nie wiem czy udałoby się zebrać drugie tyle ale ze 200 złotych na pewno J[COLOR="#008000"]EŻELI KTOŚ MÓGŁBY PRZEKAZAĆ MI TE FANTY TO BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ![/COLOR] Dzisiaj jadę jeszcze do bei po kilka misiów ale to trochę mało... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No to mamy już chyba cel wyznaczony .... A to schronisko w Bydgoszczy a jaki sposób jest finansowane ? Pod kogo "podchodzi" ? -
[quote name='puz']przywioze szampana postaramy sie wyjechac w piatek na noc[/QUOTE] :cool3: To czekam!
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Powiem ci szczerze , że powoli zaczynam mieć dosyć ( no troszeczkę ;-)). Ganiają za mną z pieniędzmi...Ponieważ na bierząco zdaję wam relację z tego co sie u mnie dzieje to jeszcze zdradzę wam , że zaraz przychodzi do nas Straż Miejska z pokazem psów :-) Z tego też będą fotki :-) -
Miło cię widzieć :-) Przyznam się szczerze i bez bicia, że termin na następny spacer (28.10) podawałam też pod waszym kątem :-) Bardzo liczyłam, że jak będziecie w W-wie to dołączycie. Oczywiście jeżeli będziecie chcieli spotkać się w nd (29) to ja jestem zawsze chętna, ale w sobotę będzie więcej psiaków (mam nadzieję ;-))więc będzie ciekawiej ...No i ładniej bo co grupa to grupa :-)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ja myślę, że można by dziewczyny poprosić o bezpośrednie namiary na p. Harłacza i skontakotwac się już bezpośrednio... A ziemia jest oczywiście priorytetem. A teraz z innej beczki. Dzieciaki oszalały na punkcie loterii :-) Od rana biegają i rozmieniają pieniądze na drobne ( los kosztuje 2 zł. ) Mamy już 190 zł. :-) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nie wiem czy widzieliście...Ja znalazłam przypadkiem i... się rozmarzyłam. Żeby , kiedyś tak było w Węgrowie ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28160&page=7[/url] A z innej beczki : Olga, niestety kostkę już ktoś "rozebrał" :-( Mimo monitorowania sprawy przez moją koleżankę i ...jej tatę . Nie zastali ludzi a, że była tam kartka, że można ją sobie wziąć za darmo , to ktoś szybko skorzystał i pewnie taczką przewiózł -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Na gończych Hania (wet) , napisała, że szczeniaki po parvo powinny być na lekkostrawnej diecie i nie powinny dostawać [B]mleka[/B], kości i jaj. Jakby ktos przy okazji powiedział o tym p. Jadwidze...Ostatnio widzialam u nich mleko w kojcu...To oczywiście nie dramat, ale jak widac uczymy się całe życie :-) -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
Ania W replied to bea100's topic in Ogar polski
Czyli potencjalnym wlaścicielom mogę powiedzieć, że nie ma przeciwskazań do kontaktów z innymi psami ? Myślę , że od samej choroby upłynęły już 3 - 4 tygodnie... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Osiolku, prawdę mówiąc zarządzanie stroną należy do Folen :-). Ja tylko zadeklarowałam się , że mogę przetłumaczyć tekścik...Prawdę mówiąc reszty i tak nie dałabym rady bo obowiązki coraz bardziej mi się spiętrzają...Oczywiście zgadzam się , że tłumaczenie strony na język angielski jest świetnym pomysłem ! Beatko! Psiaki robia fururę!!! Chętnie adoptuję kolejne :-) Jeżeli można to podjadę jutro ok.19., bo rano pewnie nie dam rady... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Są! Widziałam ! Boskie! Już jeden obrazek sprzedany za 10 złotych:-) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
To przepraszam cię najmocniej !Nikt mi nie powiedział !!! A mówiłam że będzie paczka do mnie. Nawet w piątek! Jeszcze raz przepraszam .... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Ania W replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A jak się pani doktor wypowiadała o tym ? Sugerowała coś ? To dla mnie ważne. Wiesz , że to moja ulubienica ... Dzisiaj zakładają mi internet i jeżeli zrobią to w miarę wcześnie to założę jej wątek ( jeśli jeszcze nie ma)