hehhhe, oj kochane, padłam od Waszej poezji!!:loveu: a Majunia to kochane psisko, naprawdę ciągle patrzy mi w oczy, w ogóle ciągle mnie obserwuje, a jak się na nią spojrzę, to zaraz do mnie biegnie.. czasem już specjalnie nie patrzę, bo się na przykład słodko wyciąga na posłanku, ja popatrzę, a ona się zrywa i leci :evil_lol:. i uwielbia szaleć z piłeczką!! sama sobie podrzuca i biega po całym mieszkaniu:loveu: