Figa, widzę, ze już sypiesz jak z rękawa:loveu:.
dzis jak wróciłam do domu, zastałam Maję w tumanie jakichś różowych papierków... myślę: co to może być?... oglądam niepewnie.... słuchajcie, Maja zeżarła swoją umowę adopcyjną, myslałam, że padnę!!! postanowiła zerwac z przeszłościa!!
ale czad wieści!!!!!!!
a hmmmm kto zmienił tytuł? ja go nie zdązyłam znienić, az tak pijana nie byłam chyba. ciesze sie bardzo, tylko kto to zrobił?...:crazyeye: kto przeniósł do zakończonych adopcji?... elfy jakie, czy co?..
super Piotrek, ze udało Ci się go tak szybko zawieźć!!!
ale się cieszę!!:loveu:
Majeczka pilnuje mnie, jak cerber:loveu::loveu::loveu:, ja do łazienki, Maja tez, ja do kuchni, Maja tez, ja do pokoju, Maja za mną, kochana sunieczka.. powiedzialam im (Mai i Bazylowi), ze mają się pogodzić i koniec. nie przyjmuję dyskusji.
[quote name='AMIGA']mój syn w drodze do przedszkola przenosił wszystkie dżdżownice z drogi na trawniczek, żeby ich nikt nie rozdeptał.[/quote]
moj TZ tez przenosi :lol:
[quote name='MalgosMalgos']
Facet nagle poskakuje jak uzadlony przez szerszenia, wlacza alarm i
awaryjne i wyskakuje z samochodu.
I rzuca sie na asfalt przed moja maska.
Juz myslalam , ze slonce uderzylo mu do glowy i chcialam tez rzucic
sie na ratunek.
W tym momencie facet wstal , zrobil skok do przodu i padl znow.
[/quote]
:loveu::loveu::loveu: guten niemiecken naroden!!
[IMG]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/7_t2.jpg[/IMG]
tego pieska juz nie ma na kosodrzewiny
ps. koleżanka wzięła innego pieska:loveu:
[quote name='szajbus']Tosia, miałam awarie kompa . Powiedz czy były jakieś telefony w sprawie czarnuszków? Sunia i jeden z piesków sa obserwowane na allegro. Czy coś drgnęło w ich sprawie?[/quote]
będę jutro na kosodrzewiny, dowiem się dokładnie.
moja koleżanka jest zainteresowana tym pieskiem:
[IMG]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/7_t2.jpg[/IMG]
Będzie jutro ze mną w Hotelu. jeśli go weźmie, dam Ci znać od razu