[quote name='Marlena:)']Ale cisza :mad:
P.S. Mój wyżełek dzisiaj najprawdopodobniej jedzie do nowego domku. Nazbierało się chętnych... m.in. mysliwi....czy Bruno nadaje sie na psa myśliwskiego???[/quote]
mam nadzieję, że zartujesz... naprawdę załamałabym się, gdyby pies, którego oglaszam stał się mordercą innych zwierząt.
mam nadzieję, ze się nie nadaje, nawet nie potrafi chodzic na smyczy.