Jump to content
Dogomania

pumcia02

Members
  • Posts

    10522
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pumcia02

  1. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kajtek-leciwy-psiak-bez-szans-na-dom-W0QQAdIdZ349109271[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=307174929&ts=1327493887[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1331-big-1-1327496390.jpeg[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/kajtek-leciwy-kundelek-bez-szans-na-dom/43217[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=103270[/URL]
  2. jaki jest koszt hotelu? No to do roboty. Zbieramy :D
  3. co prawda to są stare zdjęcia, ale chyba się nadają? :)
  4. Przypominam Kajtunia. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/kajtek.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8895/kajtek.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/kajtek2.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1749/kajtek2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/kajtek3.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/708/kajtek3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/kajtek4h.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5065/kajtek4h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/kajtek5.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/584/kajtek5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/kajtek6.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8972/kajtek6.jpg[/IMG][/URL]
  5. widziałam je w ogłoszeniach. strasznie ładne zdjęcia :) wyglądają olśniewająco.
  6. Pepa miała spotkanie ze szkoleniowcami w weekend. Dziewczyny powiedziały, że są bardzo duże postępy w jej zachowaniu. Czeka ją jeszcze spotkanie z inną behawiorystką. Na razie zapadła decyzja, że na czas wyjazdu Pepa jedzie do pobliskiego hotelu zuzik.
  7. miały na gumtree 211 wejsc.. i zadnego telefonu :/ wstawiłam nowe.
  8. choć na wątku cisza, to udało się znaleźć Klemensowi dom!!! Trzymajcie kciuki.
  9. przeslij mi plakat, to w lecznicy powieszę!
  10. Zrobisz tekst do ogłoszeń? Kasę mozna zbierać... Bazarki robić...
  11. znajoma może zrobić wymianę ;) zajmie się szczeniakami, a Ty weź malamuta :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220993-Malamut-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-quot-znikn%C4%85%C4%87-quot-Warszawa-Otwock"]http://www.dogomania.pl/threads/220993-Malamut-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-quot-znikn%C4%85%C4%87-quot-Warszawa-Otwock[/URL] A tak poważnie to nie ma żadnych telefonów i się robi nie wesoło. Maluchy wychodzą z domu na "zakszaczone" podwórko i się trochę obawiam, że mogą tam "zniknąć"
  12. LisPustyni na wątku Pepy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220733-PEPA-szczeniak-z-Rumunii-ci%C4%99%C5%BCki-przypadek.-POTRZEBNY-PDT%21%21%21%21?p=18353951&viewfull=1#post18353951"]http://www.dogomania.pl/threads/220733-PEPA-szczeniak-z-Rumunii-ci%C4%99%C5%BCki-przypadek.-POTRZEBNY-PDT!!!!?p=18353951&viewfull=1#post18353951[/URL] podesłała mi link do hoteliku. Jednak on mi bardziej tutaj pasuje. Delph zajrzyj, może zadzwonisz i pogadasz z nimi? [URL]http://sleddog.pl/[/URL]
  13. na ten link mam inny pomysł! mamy malamuta do pilnej adopcji! stoi na łańcuchu.. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220993-Malamut-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-quot-znikn%C4%85%C4%87-quot-Warszawa-Otwock"]http://www.dogomania.pl/threads/220993-Malamut-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-ka%C5%BCdej-chwili-mo%C5%BCe-quot-znikn%C4%85%C4%87-quot-Warszawa-Otwock[/URL]
  14. Może ktoś chce malucha choc na DT? :) takie fajne kluchy
  15. Przekażę Magdzie informację , włącznie z kontaktem do Was. Wiem, że rozmawia jeszcze z hotelem w Warszawie. Postaram się dać znać jak najszybciej. Dziękuję! A tymczasem filmik z Pepą: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=RJ4esevMWr0[/URL]
  16. nigdzie nie ma miejsc :(
  17. Nasz watkowy wycieczkowicz miał jedno ucho uciete. Odezwij się bezposrednio do megii1, może bedzie go kojarzyc
  18. Pepa mieszka aktualnie z małą suczką. U mnie też była z psami i kotami, jak i też u znajomej. W domu generalnie nie wchodzi w spięcia. Jedynie jak się nakręci na zabawę, to się nie umie uspokoić. Może jakby miała teren do wybiegania to wyglądaloby to inaczej? ja już nie wiem...
  19. pierwszy przekażę, w drugim już miałam psa fundacyjnego - uciekł po kilku dniach. I się nie odnalazł :(
  20. Obiś święta spędził u moich rodziców (razem z Pumą), my wyjeżdzaliśmy. Niestety chłopak się nie popisał i więcej go nie chcą :D Cały czas załatwiał im się w domu, na klatce, w windzie. A jak zdąrzyli wyjść, to na chodniku :) W domu zjadał i ściągal wszystko. Włącznie ze śmieciami, papierkami, a nawet dziecku zjadł plastelinę. Oczywiscie przez to miał biegunkę, co jeszcze bardziej pogorszylo sytuację. Chodził tam trochę po schodach i było widać znaczne pogorszenie w stawach. Jak wrociliśmy do domu, to u nas wszystko wróciło do normy. I dalej żyjemy sobie grzecznie. Ale nie mam gdzie go zostawić następnym razem.
  21. kto bierze psy na pdt?
  22. Dziękuje za odpowiedz. Pepa jest w mieszkaniu na Bielanach. Ona nie niszczy, ale ściąga wszystko i np na tym śpi. Ładnie chodzi na smyczy. Wymaga nauczenia bytowania z człowiekiem. Że człowiek nie zrobi jej krzywdy, a przede wszystkim nie zabierze jedzenia. Oraz kontroli nad jej zachowaniem. Znalezienia metod na jej panikę.
×
×
  • Create New...