Pytam tak..poniewaz za jakiś czas będę brać Piracika z Rudy Sląskiej{jego wątek jest na dogomanii}i będę chciala rownież wziąc jeszcze jedego biedulka ze schroniska.Mam dwoch faworytow ,jedną jest własnie Dianka .Obecnie jestem wlascicielką dwoch suk-dobermanki i mastifki tybetanskiej.Jestem w trakcie wykanczania domu i muszę jeszcze ogrodzic działkę.Jak to wszystko zrobię wtedy dopiero będę mogła wziąc te biedaki,ale to niestety jeszcze trochę potrwa.