Cimi wypluj te słowa. Moje liceum to był horror, choć miałam trochę lepsze oceny niż dwóje , ale nie chcę do tego wracać, obiecałam sobie że żadna siła mnie tam już nie wciągnie. Strasznie nie lubiłam tej szkoły. A teraz uczę się tego co chcę i nie narzekam :D
A no i fotek chcemy więcej, bo tu coś ubogo :)