[quote name='mszelong']Marysiu, wiesz że możesz liczyć na moją pomoc, gdyby na świecie byli tacy ludzie jak ty.....to pieski miałyby jak w niebie,Mariola[/quote]
Mariola! To Tobie zawdzieczamy,ze adoptowalas Maksia, dzieki Tobie jest rozpieszczany, jest caly czas pod kontrola najlepszych wetow!Zeby kazdy bidulek trafil na taki domek, a z tym roznie bywa. Tylko szkoda,ze dzisiaj zjadl Tobie siadanie!:mad: Rozpieszczony jest!:loveu: