Jump to content
Dogomania

masienka

Members
  • Posts

    3830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masienka

  1. kto da Negrze cieply kacik, cierpliwosc i mozliwosc swobodnego wyboru? ona musi sama dojrzec do tego, ze to juz czas...
  2. [quote name='mar.gajko'] Ten chłopak z opolskiego sie nei odezwał.[/QUOTE] to akurat nasza wina :oops: nastapilo male nieporozumienie bo myslalam, ze osoba, ktora jest z nim w kontakcie juz mu przekazala Twoje namiary a okazalo sie, ze jeszcze nie :oops: mam nadzieje, ze odezwie sie w najblizszych dniach
  3. Przejrzalam bardzo pobieznie wiec jesli pytam bez sensu to wybaczcie. Czy jest szansa dowiedzenia sie czegokolwiek o tym psie? [url]http://img23.imageshack.us/img23/9092/zamoam.jpg[/url]
  4. niezle kwiatki... a moze sprobuj raczej pogadac z kuzynka?? moze kobieta ma cos w rodzaju manii przesladowczej i po prostu sie boi wpuscic kogos obcego do mieszkania? rozni sa ludzie co wcale nie oznacza, ze nie nadaja sie na wlasciciela dla psiaka
  5. te typy tak maja i juz :diabloti:
  6. :shake::shake: napisz, prosze, cos wiecej o tym drugi rudzielcu :shake: rude maja branie tylko akurat niekoniecznie wsrod domkow, ktore nadawalyby sie dla mojego paskuda
  7. oj! przepraszamy za tak dluga cisze ale jakos mnie dogomania ostatnio wpuszczac nie chciala :cool1: dopiero ostatnio cos sie ruszylo Rudolfo ma sie znakomicie. Przytylo nam sie juz cale piec kg i zaczynamy wygladac jak pies a nie jak szczurek z wygryzionym ogonem ;) juz jest w miare choc jeszcze ze dwa kg by mogl przybrac Postepy na spacerach sa na moje oko spore. Miniecie sie na waskiej sciezce z drugim samcem jeszcze nie wchodzi w gre ale wystarczy zejsc metr czy dwa w bok i Rudolfo juz sie daje smakami zainteresowac. Nie jest to jeszcze stuprocentowe ale coraz blizej do celu, ktorym jest spokojny spacer bez wyrywania reki gdy pojawi sie inny pies ;) Zainteresowanie potencjalnych domkow niestety marne :roll: a jak juz ktos to jakos wszyscy z malymi dziecmi. Rudolf co prawda nie przejawia u mnie absolutnie zadnych zapedow do dominacji (nad ludzmi rzecz jasna) ale male dzieci, uczace sie chodzic to chyba jednak nie najlepszy pomysl dla niego bo stuprocentowej gwarancji nie dam, ze sie nie wystraszy... Paniki nie ma bo mozemy czekac tak dlugo jak bedzie trzeba choc oczywiscie i on sie przyzwyczaja i my. Niestety taka juz rola dt, ze czlowiek pokocha... a psisko ma i tak gorzej bo przeciez dla niego to po prostu dom i stado i nikt mu nie wytlumaczy, ze to tylko na jakis czas :shake: Na razie mieszkamy sobie wspolnie, klatke wywalilismy na strych bo miejsca zajmowala duzo a i tak nie bylo potrzeby jej zamykac. Co prawda Rudolfo w niej czasem sypial ale teraz zaanektowal koszyk i chyba tez mu dobrze ;) kilka fot z jesiennych, porannych, mglistych spacerkow i z weekendowej wyprawy w gory gdzie mamuty byly ozdoba szlakow :evil_lol: Maaaamo! Wilk! [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3832_237.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3732_716.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3726_186.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3724_150.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3572_kopie_2_371.jpg[/IMG] jak potwor z Loch Ness [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3545_kopie_610.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3471_687.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3949_696.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_3963_kopie_129.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/files/img_4004_107.jpg[/IMG]
  8. [quote name='szachrajka14'][url=http://www.youtube.com/watch?v=NoT4VyjfS5w]YouTube - Ocalmy Azyl "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach[/url] mam nadzieje że ihabe sie nie obrazi[/quote] swietnie zrobione! juz przeklejam wraz z linkiem do petycji na inne forum Tylko drobniutka uwaga techniczna, ktora moze udaloby sie zmienic: pojawiajace sie w tekscie male napisy w kolorze czerwonym sa bardzo kiepsko widoczne. Najwazniejsze a trzeba sie mocno wpatrywac zeby doczytac wiec mysle, ze dobrze byloby odrobinke zmienic. Zycze powodzenia i lece rozpowszechniac!
  9. sciskamy kciukasy!!!
  10. nie wiem czy az "takie" ale psy z problemami oczywiscie tak najgorzej, ze po prostu w tym momencie nie stac nas na kolejnego takiego psa. Na dzien dzisiejszy mamy m.in dwa klapiace zebami (no! jeden w sumie juz nie klapie ale najlatwiejszy tez nie jest) w hotelach. Jeden od grudnia wiec prawie rok, drugi krocej ale zapewne jeszcze posiedzi :shake: Nikt nie jest w stanie przewidziec czy taki Bruno nie bedzie potrzebowal hotelu nawet latami a nam kasy brak :shake: jest hotelik bodajze w Milanowku gdzie mialby opieke i pomoc behawiorystki ale to kolejny wydatek prawie 500zl miesiecznie. No i niestety nas nie stac... najpierw sami musimy wyjsc na prosta bo z dlugami to ani rusz...
  11. :placz::placz: biedna uszatka :-( [*] [*] [*] Missieek, trzymaj sie!
  12. Podniose... cholera, ze tez tak malo mozna zrobic :-( bez kasy praktycznie nic :shake:
  13. [quote name='karjo2']i albo cos upoluja albo same wpadna we wnyki/pod odstrzal mysliwych czy lesnikow, pod samochod na okoliczne drodze pare km dalej, zgubia sie itp. atrakcje.[/quote] mozna jeszcze dolozyc polowanie na konia :mad:;)
  14. [*] [*] [*] jakie to wszystko cholernie niesprawiedliwe..:-(
  15. Juz sie robi bo nie wiadomo czy jutro dgm bedzie dla mnie rownie laskawa :cool1:
  16. potuptamy wieczorkiem na pierwsza, co Wercia?
  17. Kaira, hopaj slicznoto!
×
×
  • Create New...