dostałam kolejnego mail'a od Zosi, cytuję:"Agnieszko - podaj mój adres wszystkim, jeśli tylko będzie to potrzebne dla dobra Liska. Niech Ci, którzy tylko bądą "za" - napiszą do mnie. I te moje wcześniejsze mejle też możesz im przesłać. Bardzo potrzebuję ciepłych słów, bo ta nagonka na mnie, że tylko robię to "dla swojego dobrego samopoczucia" jest już nie do zniesienia. HEJ - WESPRZYJCIE MNIE WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zosia"
kochani, do roboty!!! przypominam mail'a Zosi [email protected]
pozdrawiam
no sorry, że ją zepsułam... Mam prośbę, napiszcie do Zosi, która w piątek jedzie po Liska, jakiegoś wspierającego mail'a [email protected]. Rzomawiamy codziennie przez telefon ale sami wiecie, że to nie taka prosta decyzja
azzie5, skrobnij może do Zosi aby utwierdzić ja w przekonaniu, że robi najlepiej na swiecie. Przecież jeżli Ty, opiekunka Liska, szukasz mu domu tzn to dla jego dobra a nie, że chcesz go wykonczyc tą przeprowadzką, pozdrawiam
Agnieszka
nic nie wiecie?! przecież Liska zabiera do Kłodawy pewna cudowna Zosia, Jedzie po niego w piątek. dzisiaj z nia rozmawialam przez telefon. Jest w 100% zdecydowana! Znalazła moją informację o Lisku na grupie dyskusyjnej i postanowiła go zabrać. Co prawda jest parę osób w jej otoczeniu, ktore jej to odradzają "starych drzew sie nie przesadza, na miejscu też jest schronisko (bo od niej jest 450 km do tego Liskowego) i też same nieszczęścia" itp. itd. Zosia ma dom z wielkim ogrodem i serducho pelne miłosci do zwierzaków. Umowiona jest na piątek z Judytą - opiekunką Liska i nie dopuszczam takiej mozliwosci, że sie coś zmieni!
Bandi, Lisek, ktory jest sporo starszy od Ciebie, jedzie w piątek do swojego domku. Teraz chyba twoja kolej. Gdzie jest następna cudowna Zosia, ktora weźmie pieska-seniora?
trzymam kciuki za maleńką, zaczynam wierzyć, że cuda sie zdarzają, skoro znalazlam dom dla psa, który 19 lat spędził w schronisku i pewna wspaniała Zosia zechciała sie nim zaopiekować to maleńką Vikunią zajmie się napewno najlepszy na świecie wet. Pozdrowienia dla Was i głaski dla tej uroczej psinki