Sonia dotarła wczoraj do Neris. dzisiaj, ktos wybił okno w pokoju, w którym mieszkała Sonia i przerażona kotka uciekła. Neris jest tam sama, nie ma jej kto pomóc szukać, jest wigilia, czy ktoś pomoże???? Błagam!!!
[quote name='Gem']Szczeniaki Perełki pozdrawiają wszystkich świątecznie i przypominają, że domki są im wciąż potrzebne :tree1: :x-mas:[/quote]
Te ikonki wskazują kto i gdzie ma położyć radosną nowinę o nowych domkach :loveu: U Gema na pewno jest rewelacyjnie ale każda gościna powinna miec swój koniec :evil_lol:
Najlepsze życzenia świąteczne dla wspaniałej Konisi, która uratowała Olenkę i dla Oleńki aby znalazła tak cudowny, stały dom jaki ma obecnie tymczasowy :loveu:
[quote name='GreenEvil']watek sokrateska -rudzielca szukajacego domu :
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=1988701#1988701[/URL]
(ciociu tweety - specjalnie dla Ciebie kot papuzi ;) )
pzdr
GreenEvil[/quote]
wątek rewelacja, zarówno zdjęcia jak i tłumaczenie :evil_lol:
[quote name='Aga_Mazury']a co to jest KK?
kotka wystraszona i sierśc na łebku jakby mokra...nic więcej nie wiadomo...:( straszna bidula z niej....
a o te trikolor a cóz mogę wiedziec więcej ;) ? podobno Ewa mówiła, że jest jeszcze jedna trikolorka...ale juz jej nie szukaliśmy ze względu na padnięte baterie w aparacie...
kotki małe jak wspominałam Green to dzikuski[/quote]
one są w jakims wieku, przytulaste czy dzikie, jakies dodatkowe ułomnosci, sterylizowane itp.
KK to koci katar
Aga, co jest tej kotce, która jest na zdjęciu z maluchami? Strasznie niewyraźnie wygląda :shake: Wiesz o niej coś więcej? i o tej tri również. Jeżeli nie ma chętnych to załozyłabym im wątki. Maluchy to pewnie się rozejdą, juz chyba ciotka Green porwała rudzielca ;-)
[quote name='Aga_Mazury']o i znowu kotek z jakimś innym kolorem ;)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5121/dzieciaczkiwsio2302resioh7.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
dobrze widzę, że to tri?