[quote name='wandul 66']jola k jest bez kompa , będzie go dopiero zawozić do serwisu , wczoraj w drodze do Katowic z 2 dorosłymi kotkami , znalazła na stacji benzynowej malutką kotkę , kicia trafiła do mnie !!! Do Neris pojechały na tymczas obie trikolorki , do domku poszedł dzisiaj duży czarny kocur a wczoraj dwa maluszki po kk. Biało czarna kotka nie chce jeśc , karmię ja strzykawką !!![/quote]
Wandziu, co z malutką kićką? je?