Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Cezarek ma niezwykłe oczęta, jest w nich wszystko...
  2. [quote name='leepa']Witam serdecznie :) Chciałabym przypomnieć o akcji, którą zrobiliśmy parę lat temu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/113543-Schronisko-w-Olsztyni******-koty-do-adopcji-w%C4%85tki-zdj.-ze-spacer%C3%B3w.../page39[/url] I zapytać czy Iskierki z gim nr 5 byłyby zainteresowane jej powtórzeniem? Czy mogłyby to znów zorganizować? Tak mi się przypomniało, patrząc na kolejne rzeczy, których można się pozbyć. Rozmawiałam ze znajomymi- dorzucili by coś od siebie, a więc o rzeczy nie trzeba się martwić :) Tylko to w roku szkolnym najlepiej rozumiem?[/QUOTE] Witamy:), możemy niektóre wystawic na bazarku na dogomanii, zbieramy na kolejny wybieg:). Zapraszamy do poczytania [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t-w-Olsztynie/210403985666929[/URL] [URL]http://www.facebook.com/#!/pages/Zwierzyniec-%C5%9Aw-Franciszka/165865586819219[/URL]
  3. Aniu, posyłamy najcieplejsze, najlepsze myśli, trzymamy kciuki! [URL="http://gify.11street.pl/gify_ruchome,emoty,11,1,emoty066,544.html"][IMG]http://gify.11street.pl/vardata/galeria/emoty/emoty066.gif[/IMG][/URL]
  4. Jeszcze troche, a Anetka dostanie zawrotu głowy...:)
  5. Wczoraj Msio przekroczył Tęczowy Most. Znalazł wspaniały dom, kochał i był kochany. Dostał drugie zycie, które trwało dwa lata i siedem miesięcy. Marlenko, serdecznie współczuję, dziekuję za przygarnięcie mojego ulubieńca. Misiu, teraz nic cię juz nie boli, możesz biegać z innymi psiakami... czekaj na nas. [*]
  6. ..... ileż on musi sie nacierpieć....:(
  7. ...odrazu weselej się zrobiło.... :)
  8. Jaka silna grupa pod wezwaniem "Cezarek".:lol:
  9. ...ja mam trzecią bokserkę....:)
  10. Malutka jest jeszcze piękniejsza, niz na zdjeciach:)
  11. Trzymamy kciuki za odpowiedzialny domek!:)
  12. Piękna wiadomość!:lol:
  13. ..."Nutusiu", ja mam tak samo....
  14. [quote name='niulka1992']Tak, uwielbia się tak wylęgiwać i ma apetyt :) Dziś się bawiła i biegała po piętrze hehe jest coraz śmielsza choć mogłoby się wydawać, że już bardziej nie może :) no cóż odnalazła się w naszym świecie i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwy :)[/QUOTE] .... my również....:)
  15. [quote name='majowa']trzymamy za wszystkie psiaki które czekaja cieżkie chwile[/QUOTE] ... i za opiekunów..
  16. Witamy!:), najlepsze zyczenia,Toniu dużo zdrowia. Całej Rodzinie wszystkiego , co najlepsze!
  17. Zdjecia często "znikaja", ale to nie wina dogo.
  18. Olu,często przy adopcjach schroniskowych niektórzy zapewniaja, ze maja hektary, pies będzie miał super... Wówczas pytam, ... "a będzie miał swojego człowieka i spacery"?
  19. Tyle życzliwych duszyczek jest z Wami... Germaine, musi się Cezarkowi udać.
×
×
  • Create New...