Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. [quote name='Bejotka']A już się domek Laremu kroił jakiś z ogłoszenia na dziś :) I co? :) [COLOR=#b22222][/COLOR]Skąd wiedziałaś?;) Własnie pojechał...:)
  2. Wykąpany i pachnący Timon pozdrawia z nowego domu:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xUlZ7UGuM9I/UAwK_04GpdI/AAAAAAAAATk/zPpG6mc7-Cg/s512/DSC00419.jpg?gl=PL[/IMG]
  3. Pojechała Lusia do Gizycka!:lol: Będzie miała "siostrzyczkę", 5-letnią yoreczkę.
  4. Bugi...zachowuj sie przyzwoicie, łobuzie! A tak powaznie..., pies ze schroniska, przebywając wiele lat w kojcu, to prawdziwa zagadka. Bugi dostał wielką szansę na lepsze życie, ale czy mu uda się?
  5. [quote name='Bejotka']Ekstra! :) Czy Timonka wypatrzono w ogłoszeniach?[/QUOTE] Oczywiście!:)
  6. Timon zamieszka w Gdańsku, bedzie miał rodzinę: chłopczyk i dziewczynka w wielu 10-12 lat, kot rosyjski, świnka morska no i fajną Pania z którą bedzie jeździł do pracy. Powodzenia chłopaku!
  7. [quote name='malawaszka']to zdjęcie w czapie jest świetne :loveu:[/QUOTE] Bo model świetny w swojej roli :):):):)!
  8. Zdrowia i szczęścia, przystojniaku:). Dziekujemy dt za goscinę :)
  9. A Twoje psiaki maja ciągle sjestę:lol:... Zorka i Julian wyglądaja rewelacyjnie!
  10. Kochany Pablitku [*], tak bardzo chciałysmy ci pomóc, psiaczku:( nie udało się...
  11. [quote name='kaj']No to już nie taki znowu Sucharek, juz i trochę tłuszczyku się zebrało po bokach :)) Psinka kochana, do kochania stworzona![/QUOTE] Mamy niespodziankę, ale o tym napisze Ania_i_Kropka:).
  12. Wedla, "w wersji ubogiej", adoptowała Pani,która przez 17 lat miała pudla. Powodzenia, chłopaku!
  13. [quote name='joaaa']Długa, większość z ostatnich 2-3 lat... To droga ze staruszkami, które przychodzą na chwilę, kochają i odchodzą... Z każdym pożegnaniem staję się coraz twardsza... Wiem, że dopóki mogę, to zawsze będę pomagać staruszkom, bo one są takie bezradne w tej bezdomności, nikt ich nie chce, ludzie, którzy kochali kiedyś szczeniaczka, cieszyli się młodym psem, cenili dojrzałego, gdy przychodzi starość, pozbywają się go jak śmiecia... Nie myślą o tym, że sami będą starzy...[/QUOTE] ...a starość ludzką i psią łączy m.in. uzależnienie od innych, sprawniejszych istot. Bodziu [*]:-(
  14. Bidula, bedzie musiała dwa tygodnie jeszcze czekać w samotności...:(
  15. [quote name='Ania_i_Kropka']Ruda sunia to Moli[/QUOTE] Z kanapy do budy......:( Sunia oddana wczoraj przez "rodzinę", jej Pan jest szpitalu, nie bedzie mógł już opiekowac się sunią. Weszła do schroniska radosna , z piłeczka w pyszczku, wstawiona do boksu z budą jest przerażona, zagubiona...
  16. Ja ciągle zaglądam .... chociaż nie piszę.
  17. [quote name='Bejotka']Pojawiły się dzisiaj nowe domki?? Ktoś został przygarnięty, zabrany, pokochany?[/QUOTE] Dom znalazła Kala i dwa szczeniaki. Zostala oddana przez "rodzinę" mała 8-letnia Niunia z powodu chroby właściciela....
  18. [quote name='Bejotka']Żegnaj Bodi... Nie doczekałeś się nowego domu... [*] I Roni chyba jeszcze poszedł do domku? Zdjąć ogłoszenia? Bo na stronie schroniska figuruje wśród psów co znalazły dom...[/QUOTE] Dowiem się.
  19. [SIZE=2][B]W naszym schronisku 45% to psy powyżej ósmego roku zycia:shake:[/B]. Jakie maja szansę na dom? Znikome... Plakaty, ulotki, zachęty... i nic. [COLOR=#000000] Bardzo mi ich żal gdy widze ich siwe pyszczki, braki ząbków, oczy zamglone, które dawno straciły blask... Do tego reumatyzm dokucza, przewód pokarmowy coraz wrażliwszy, jedzenie powinno być delikatniejsze... Wszystkie potrzebują spokoju, ciepłego miejsca na sen... [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE]
  20. Odszedł stareńki, znaleziony w kwietniu, Bodek [*]. Byl bardzo schorowany, miał padaczkę, był ślepy i głuchy. Biegaj za TM szczęsliwy i młody. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YCwxCfN-AnE/T_7gVYjDG6I/AAAAAAAAASI/Lr0MV6deFD8/s640/Bodek.JPG?gl=PL[/IMG]
  21. W sprawie Larego było kilka telefonów ale psiak nadal w schronisku. Domy mają: Max malamut, Binia, Pinio, Mikuś. Dom ma równieżstary Kacperek, adoptowała go Pani u której mieszka nasz stary pudel bez przedniej łapki.
×
×
  • Create New...