-
Posts
18097 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagoda1
-
W poszukiwaniu zaginionego szczęścia - czyli Bugi chce do DOMU
Jagoda1 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Bugi...zachowuj sie przyzwoicie, łobuzie! A tak powaznie..., pies ze schroniska, przebywając wiele lat w kojcu, to prawdziwa zagadka. Bugi dostał wielką szansę na lepsze życie, ale czy mu uda się? -
MORIS olsztyński prawieśredniak -info z DT :)
Jagoda1 replied to Olbrzymka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']to zdjęcie w czapie jest świetne :loveu:[/QUOTE] Bo model świetny w swojej roli :):):):)! -
MORIS olsztyński prawieśredniak -info z DT :)
Jagoda1 replied to Olbrzymka's topic in Już w nowym domu
Zdrowia i szczęścia, przystojniaku:). Dziekujemy dt za goscinę :) -
Kochany Pablitku [*], tak bardzo chciałysmy ci pomóc, psiaczku:( nie udało się...
-
Sucharek - psie dziecko, które przeżyło piekło - ma dom.
Jagoda1 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaj']No to już nie taki znowu Sucharek, juz i trochę tłuszczyku się zebrało po bokach :)) Psinka kochana, do kochania stworzona![/QUOTE] Mamy niespodziankę, ale o tym napisze Ania_i_Kropka:). -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Jagoda1 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='joaaa']Długa, większość z ostatnich 2-3 lat... To droga ze staruszkami, które przychodzą na chwilę, kochają i odchodzą... Z każdym pożegnaniem staję się coraz twardsza... Wiem, że dopóki mogę, to zawsze będę pomagać staruszkom, bo one są takie bezradne w tej bezdomności, nikt ich nie chce, ludzie, którzy kochali kiedyś szczeniaczka, cieszyli się młodym psem, cenili dojrzałego, gdy przychodzi starość, pozbywają się go jak śmiecia... Nie myślą o tym, że sami będą starzy...[/QUOTE] ...a starość ludzką i psią łączy m.in. uzależnienie od innych, sprawniejszych istot. Bodziu [*]:-( -
Tylko mnie nie bij...skrzywdzona Karla- Łódz-nareszcie w DS !!!!!!!!!1
Jagoda1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ja ciągle zaglądam .... chociaż nie piszę. -
[SIZE=2][B]W naszym schronisku 45% to psy powyżej ósmego roku zycia:shake:[/B]. Jakie maja szansę na dom? Znikome... Plakaty, ulotki, zachęty... i nic. [COLOR=#000000] Bardzo mi ich żal gdy widze ich siwe pyszczki, braki ząbków, oczy zamglone, które dawno straciły blask... Do tego reumatyzm dokucza, przewód pokarmowy coraz wrażliwszy, jedzenie powinno być delikatniejsze... Wszystkie potrzebują spokoju, ciepłego miejsca na sen... [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE]