Jump to content
Dogomania

Kamila

Members
  • Posts

    2733
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila

  1. [quote name='Marta_Ares']Czesc;) Ale mnie tu dawno nie bylo:oops: [IMG]http://images4.fotosik.pl/278/d52bfa0ab096c079.jpg[/IMG] eh no co moge powiedziec ona jest sliczna:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzieki Martus za odwiedzinki :multi: My zaraz spadamy na spacerek,na szczescie pogoda ciut lepsza niz wczoraj :lol:
  2. Kamila

    Anglia

    [quote name='Gasnik']23 lutego :) czyli już za kilka tygodni. Moja notka dotycząca szczepienia nie była czepialska. To z troski :) No i cieszę się, że nie tylko mój pies nie przepada za autobusami, itp. Metrem jeszcze nie jechał, ale nie sądzę, żeby było inaczej.[/quote] Alez ja wiem ze nie byla czepialska :diabloti: No to kto jest jeszcze chetny na spacerek? :cool3: Ustalmy ze napewno bedzie w lutym,ok? :cool3: I ze w Hyde Parku...Gasnik,dasz rade z transportem?Bo jak dobrze pamietam to ty w pn Londku bedziesz mieszkala,tak?
  3. [quote name='Agushka']A jeździ po Polsce w te i nazad :)[/quote] Ot tak sobie tak jezdzi? :diabloti:
  4. Kamila

    Anglia

    [quote name='Gasnik']Nie wiem czy doczytałas w tym wątku, że jeśli mamy z psem podróżować to chyba i tak trzeba co roku szczepić :/ Bzdura totalna ale trudno. A co do spacerku to pomyślę, choć mój Ozzy niezbyt długo wytrzymuje w komunikacji miejskiej. Co przystanek to chce wysiadać :( Ale zawsze zapraszamy do nas, naprawdę super tereny mamy w okolicy. Zgadamy się jak już będę na miejscu.[/quote] No ja doczytalam ze za rok znow musze szczepic ;) Tylko napisalam jaka szczepionke Lala dostala bo takie bylo pytanie :lol: A co do spacerku to ja napewno nie bede jechac komunikacja mieska,jesli by to wypalilo to zamawiam taxi :razz: Mama tego polskiego kierowce ktory jest tanszy niz ci angielscy,poza tym Lala nie umie jezdzic komunikacja mieska a ja nie bede ryzykowac ze na spacerek nie dotrzemy :shake: Gasnik-napisz mi jeszcze raz kiedy ty przyjezdzasz bo ja mam straszna skleroze :oops:
  5. A co twoj tz robi jesli moge spytac ze tak zadko bywa w domku? :cool3:
  6. [quote name='Agushka']Ja właśnie popełniam przestępstwo przeciwko trzeźwości. Z powodu zmarznięcia na kość na spacerku zażyczyłam sobie u TZa grzane piwko z sokiem malinowym :) Albo się upiję albo się rozgrzeję albo jedno i drugie:evil_lol::evil_lol: A deszcz i u mnie pada, beznadziejna ta pogoda nooo[/quote] Ale u tz'ta w pracy czy w domku ci tz to piwko zrobil? :cool3:
  7. [quote name='furciaczek']moze sie uda akurat wtedy kiedy bede w londku, posluzylabym za fotografa w zwiazku z brakiem swoich siersciuchow:evil_lol:[/quote] Nio :multi: Juz napisalam na Anglii,zobaczymy jaki bedzie odzew :razz:
  8. [quote name='Cerber']spoko, mowie to co widze... a widze ślicznotke...;)[/quote] No wiem wiem ;)
  9. Dzieki ;) A czy ty nie mialas przypadkiem jechac do Wisly?Dotego pensjonatu gdzie ja bylam? :diabloti:
  10. Kamila

    Anglia

    [quote name='dulka']Beza nie jest nadal w żadnej bazie, a przy przekraczaniu granicy nie było problemów :) także nie jestem pewna czy to istotne ;) no ale lepiej się upewnić. Mam pytanie (pewnie te informacje już przewinęły się w tym wątku, ale on jest tak ogromny, że nie mam sił szukać ;) ) : mianowicie, jak jest ze szczepieniami na wyspach ? I odrobaczaniem ? Gdzieś mi się obiło o uszy, że przeciw wściekliźnie szczepią co 2 lata, ale nie jestem pewna. Niedługo musimy iść na pierwszą wizytę u weta i tak się właśnie zastanawiam...[/quote] Moja Lale wet zaszczepil na 3 lata bo nie mial innej szczepionki nawet gdybym chciala ;) (na wscieklizne)
  11. [quote name='Cerber'][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/239fa26f566318e9.jpg[/IMG] Cześć Kamila... super ta fotka, fafolek Lali pieknie się ułozył, a poza tym ma cudowne oczka...:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Czesc Lui :multi: Dzieki ;)
  12. Kamila

    Anglia

    [quote name='Gasnik'][B]Kamila[/B] mnie też oczywiście nie ma w tej bazie.[/quote] Hihi,no to ladnie :cool1: A ja tak sobie pomyslalam ze moze by jakis spacerek zorganizowac w Hyde Parku? :cool3: Co wy na to?Wiem ze nikt nie ma tam blisko ale fajnie by bylo sie spotkac,poza tym Lali nie odpowiada towarzystwo angielskich psow :eviltong: moze jak spotka jakis polskich psich towarzyszy to jej sie poprawi :lol:
  13. [quote name='Agushka']Hej Kamila :) Ja to mam farta, najpierw przyszłam do Ciebie i od razu nowe fotki:multi::multi: I to z prezentacją cycochów :lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/d52bfa0ab096c079.jpg[/IMG][/URL] proszę wymiziac Lalę porządnie ode mnie :)[/quote] Oczywiscie,wymiziam ;) [quote name='furciaczek']dzesc kamilko:) twoja lala to najbardziej swiecacy sie dog pod sloncem:evil_lol: najprawdopodobniej kuba przyjedzie za dwa tygodnie do pl na kilka dni:p a potem pojedziemy razem do uk posiedze troche i bede wracac do kaczogrodu:evil_lol: mozesz byc pewna ze cie odwiedze w pracy, musze zrobic sobie maly zapasik trunkow:p[/quote] No to super,bardzo sie ciesze.Wogole to sie zastanawiam nad zorganizowaniem jakiegos spacerku ...Musze napisac o tym na watku Anglia.
  14. Hey dziewczynki :multi: To u mnie z ta pogoda nie jest tak zle,slonko troszke swieci ,tylko wiatr jest straszny :angryy: Wspolczuje wam tej polskiej pogody,tzn tego braku slonca bo to potrafi dobic :cool1: Aga-ja tez mam nadzieje ze nie beda go kroic :razz:
  15. Asti-a gdzie sie wybierasz? :cool3:
  16. Kamila

    Anglia

    [quote name='Biala'] Mam nadzieje, ze angielscy weci nie sa tak drodzy jak dentysci :) [/quote] Oj chyba sa :cool1: Ja jak bylam na szczepieniu ogolnym i na wscieklizne to zaplacilam 70f-razem.Pytalam sie tez o sterylke to mi wet powiedzial ze okolo 150f dla takiej masy jak Lala.No ale moglo byc gorzej ;)
  17. Bardzo fajne te resztki :lol: Jejku,jak ja ci zazdroszvcze tego ogrodka :placz: My chyba w czerwcu zmieniamy mieszkanie i tez bede szukac z ogrodkiem chocbym miala wiecej za wynajem placic :cool1:
  18. Czesc Asiu :multi: Ja tu pierwszy raz :oops: ale nie ostatni :razz: Cudne masz psiska,oczywiscie nie przejrzalam calej galerii bo by mi nocy nie starczylo ale na dzis wystarczy bo juz padam ;)
  19. Nie chce mi sie spac wiec dam foteczki :diabloti: Jestem taka spiaaaaaaca :sleeping: :sleep2: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/4/d07f2045ecb7052e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/11/72b4bd0b888717f5.jpg[/IMG][/URL] I na spacerku :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/6655fa78df9c196d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/4/239fa26f566318e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/278/d52bfa0ab096c079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/4/9f9b7a952530e76b.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='puchu']a co powiecie na to? [URL]http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,3825834.html[/URL][/quote] Nie zle :diabloti:
  21. [quote name='Ola&Kora']Hmmmm.... jeszcze się zastanowię.... :eviltong: No dbora już dobra... pokaże je :D Ale już nie dzisiaj... nie chce mi się :eviltong:[/quote] Jak nie dzisiaj? :crazyeye: Jak ci sie nie chce? :mad: :mad: :mad:
  22. [quote name='jo-jo']Gdybym miała Prawko i autko to bym go zabrała tam ;-)) Ale do tego jeszcze troche czasu... [/quote] No to tak jak u mnie :roll: Dlatego wierce tz'towi dziure w brzuchu zeby auto kupil bo chce w wakacje z Lala do pl jechac :placz:
  23. [quote name='haska_12']Ooo widzę u Marty zmiany pod nickiem :cool3: ...[/quote] Plomyczek :multi:
  24. [quote name='jo-jo'] Wiesz Alu ja już za nim tęsknie, nie potrafie się z nim rozstać chodźby na chwile, tak Kocham moje maleństwo. Myślałam nad tym czy nei zabrać, wkońcu chałupka w lasku łono natury spokój, nawet nei dużo ludzi, ale boje się jechać z nbim pociągiem, znaczy boję sie tej wsiadki...[/quote] Ja mam dokladnie to samo dlatego Lala tylko samochodami jezdzi :mad:
  25. [quote name='Asti']Dzięki za wpis w galerii... [/quote] Nie ma za co ;) Tak jak juz napisalam u ciebie wlozylas w nia kupe pracy i dla mnie to szok bo chyba nikt tak nie zadbal o swoja galerie a juz bynajmniej nie ja :eviltong:
×
×
  • Create New...