Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dzasta

  1. Mam tak samo z rodzeństwem :D Ja tylko strasznie się nudzę jak Be bo całe dnie sama siedzę w domku :shake: wczoraj nawet wylazłam po maleńku na spacerek mały ale nie obyło się bez przygód wrrr
  2. No ja też już planuje co w moim nowym domku będzie hehe :eviltong: Ale fajnie tak planować prawda :loveu: Ja muszę moją mini kanapę ze skóry też albo wymienić albo jeszcze jedną dokupić bo jak piesy się położą to ja nie mam gdzie hehehe :evil_lol:
  3. Właśnie samo wkłucie i moment podawania zastrzyku bez bolesny. Zastrzyk jest gotowy tzn strzykawka z lekiem plus igła (0.6 mm) i wystarczy tylko wkłuć i po krzyku :) Ehhh ja też muszę zacząć się okładać okładami bo mój brzuch wygląda jakby w moim domu istniała przemoc i zupa była za słona :eviltong:
  4. No moja Mama też ma taki kawałek działki co to ją dopiero do ładu doprowadza :p Właśnie mi wczoraj telefonicznie opowiadała co i jak tam przekłada i zmienia ale ja wolę poglądowo obejrzeć :lol:
  5. Hmmm wiecie co Ci kurierzy to w ogóle szkoda słów wczoraj Pan był nie pocieszony że musiał wtachać prawie 40 kg karmy po schodach i prawie że się popłakał na to konto :lol: A z kolei od wczoraj czekam na kuriera z klatką taką materiałową dla Berty na showy i tego ani widu ani słychu hehehe A zastrzyki to ja już robię sobie od 6 lat po każdej operacji. Na początku był płacz i załamanie a teraz to już robię sobie bo nie ma mi kto zrobić bo Artur ucieka jak tylko widzi że je robię :eviltong: Najgorsze w tym wszystkim jest to że te zastrzyki bolą już tak po tygodniu tzn robią się okropne krwiaki w miejscach wkłucia i potem przy kolejnych boli jak cholera. A do tego jeszcze się takie kulki pod skórą bolące robią bleh. Bo sam zastrzyk jest bez bolesny :p
  6. Wystrój działeczki podobny do wystroju mojej Maminki działki ;) Ehhh ja jestem w szoku zdjęcia są i wczoraj były tylko u mnie ple ple ple muszę się poprawić :roll:
  7. O qrczusiu to ja mam super opiekę obiadki itp więc ja nie powinnam narzekać oj nie :lol: A herbatkę tez robi i nawet kilka razy dziennie :D Bo ja też np mam taką biało czarną pielęgniarkę co dzień i noc mnie pilnuje :lol:
  8. Ehhh biedna Ty wiem jak to okrutnie boli :shake:
  9. A ja sobie sama robię na dokładkę :eviltong:
  10. No może nie są tak obrzydliwe ale mam takie giganty antybiole + giganty na krążenie + uwaga zastrzyk w brzuch który muszę sobie sama codziennie robić :shake:
  11. Dziękuję Wam dziewczynki Kochane :loveu: W nocy mało co spałam a jeszcze mnie rankiem zbudził kurier ( o 7) a przysnęłam przed 6 ehhh :shake: Ale dzisiaj tak odpoczęłam troszkę i jakoś jakby troszkę lepiej :loveu:
  12. O nareszcie zdjęcia :loveu: Soma na tarasie wygląda super i maleństwo z kością :loveu: DE nie rezygnuj z prawka! Przyda się !!!
  13. A rehabilitacja tak sobie. Mam zakaz uczęszczania bo noga źle zareagowała a co za tym idzie stoję w martwym punkcie. Zdjęcie szwów dopiero we wtorek i wtedy też kolejne podejście do rehabilitacji :p A ćwiczę też w domu ale noga nadal spuchnięta i boli tylko ja qrczusiu najgorsze że nie umiem leżeć bo w domu to cały czas jest coś do zrobienia :shake:
  14. To opowiadaj co kupiłaś i prześlij trochę leczo bo ja muszę znowu więcej leżeć niż chodzić :eviltong:
  15. Ehhh wspaniała pustka [U][url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9751.jpg[/url][/U] Bardzo ładnie razem wyglądacie :loveu: [U] [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9718.jpg[/url][/U]
  16. Ja też teraz wielkie piguły łykam więc łączę się z Tobą BE w bólu :eviltong: Zdrówka życzymy :loveu:
  17. Asiaczku pokłony w Twoją stronę - świetny wywiad! Bardzo rzeczowy i treściwy. Obejrzałam z przyjemnością :loveu:
  18. O i jest Masterek mój kofany :loveu:
  19. Aniu przepięknie wyglądaliście!!! Miejsce boskie :loveu: To teraz czekamy na sesję :loveu:
  20. Ja też się cieszę że wszystkie małe bostonki mają swoje domki :loveu:
  21. [U][URL="http://images.hellokids.com/_uploads/membres/articles/20090624/5wshj_Birthday420cat20and20dog2020bitsy.jpg"]http://img28.imageshack.us/img28/6161/resizeofp1070427.jpg[/URL][/U] Czy to jest to śliczne małe słonko które miałam okazję tarmosić u Ciebie w domku Asiaczku :loveu:
  22. [quote name='Asiaczek'] [B]dzasta[/B] - no to jaki problem...? Pzdr.[/quote] Z chęcią ale jeszcze nie teraz..a zresztą takie ciacha na pewno mają już swoje nowe domki :loveu:
  23. Też mam nadzieję ale ostatnią noc nie przespałam z powodu bólu mam nadzieję że ta już będzie lepsza...
  24. Aniu to czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :loveu: Bardzo fajnie że wszystko się udało i poszło zgodnie z planem tak jak sobie wymarzyłaś :multi:
  25. [CENTER]Właśnie toż to Aurunia ma urodzinki :loveu: [IMG]http://images.hellokids.com/_uploads/membres/articles/20090624/5wshj_Birthday420cat20and20dog2020bitsy.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...