[quote name='pati1033']
Tamisia to diabel wcielony :evil_lol:
ja chetna zawsze na spotkanka, ale zawsze wszyscy mieszkaja tak daleko ode mnie :(
ja mieszkam na ursynowie- natolin dokladniej :)[/quote]
No daleko mamy my mieszkamy na Zaciszu ale dla chcącego nic trudnego i mam nadzieję że uda nam się jakoś zorganizować jakieś spotkanko :p