A takie cudeńko znalazłam na karcie w starym aparacie - brzoskwinia z działeczki naszej :D
[IMG]http://i49.tinypic.com/2ldzl3n.jpg[/IMG]
A tak śpią moje potforki i mówią wszystkim Dobranoc :D
[IMG]http://i47.tinypic.com/5n0qjk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/14jur6v.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/ftki7a.jpg[/IMG]