Jump to content
Dogomania

asia-s

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia-s

  1. dorotka w skarpecie jest 428 zl w razie potrzeby + brakujace za maj i czerwiec winter7 - 40 zl i aanka maj, czerwiec - 30 zl, wiec prawwie 500 zl bedzie jak dziewczyny wplaca
  2. [quote name='docha']Orlen wrócił ze SPA. zdjęć nie będzie, taki wstyd :oops: pudla z niego zrobiły :cool3:. to miało być kosmetyczne przycięcie! miał (czas przeszły) taki piękny włos, ehhhh...[/QUOTE] Orlenik Pudlem, ciotka musimy to zobaczyc, :lol:
  3. [quote name='BORYSboxer']Co taka cisza u chłopaka??Czy on jest w ogóle ogłaszany??Jeśli nie to mogłabym wykupić pakiet ogłoszeń....szkoda go bo mimo,że w hotelu ma super to nie zastąpi mu prawdziwego domu....[/QUOTE] i ja podlaczam sie pod pytanie BORYSboxer, czy DOY jest oglaszany?, oraz prosze o uaktualnienie postu rozliczeniowego,
  4. "O RANYYYY, ", nasz kawaler jest CUDOWNYYYY!!!!! z dnia na dzien piekniejszy!!!:loveu: EDIT: przyszly pieniazki od badmonique - Bastus serdecznie dziekuje :-)
  5. dzisiaj od Pani Beaty z Sokolowa dostalam maila na temat suczek, moze cos sie przyda do opisu w ogloszeniach: cyt. " Witam Sara (labradorowata) pojawiła się zimą za naszym blokiem. była bardzo wychudzona i słaba, w największe tej zimy mrozy urodziła pod starymi barakami szczenięta. Widziałam ją codziennie z mojego okna, wychodziła spod baraków na chwilę i szybko wracała. zaczęłam nosić jej jedzenie i ciepła wodę, bo bałam się, że nie przeżyje, na dworze było prawie 30 stopni mrozu. szczeniaki prawdopodobnie zamarzły. Sara była bardzo nieufna. poczatkowo nie podchodziła blisko,jadła, kiedy zniknęłam z pola widzenia. stopniowo zaczęła podchodzić bliżej, ale nie dała się dotknąc.Wiosną, nie wiem skąd pojawiła się terierowata Lola. Suczki były nierozłaczne, pięknie się bawiły. Lola była bardziej rezolutna i wyraźnie broniła bojaźliwej Sary, ale była bardziej ufna w stosunku do ludzi i szybko się z nami zaprzyjaźniła. Sara stopniowo też zaczęła do nas podchodzić i...pięknie się uśmiechała. Psiaki mieszkały w starych barakach. Karmiłam je z dwiema sąsiadkami na zmianę. Nie wszystkim jednak podobało się to sąsiedztwo. Kilkoro sasiadów wrogo wypowiadało się o psach, bo stały tam ich garaże, a psy, jak to psy... szczekały. Któregoś dnia zobaczyłam, że Sara bardzo kuleje. Nie wiem, co stało się z jej nogą, ale zaczęłam się obawiać o ich bezpieczeństwo. Psy były już bardzo przyjazne, jednak Lola wyraźnie kilku sąsiadów nie lubiła (pewnie miała powody?) i szczekała na nich. Nigdy nikogo nie ugryzła, zwyczajnie komunikowała, że ktoś idzie. Któregoś dnia, gdy moja 12-letnia córka z koleżanką 16-letnią karmiły psy, bawiły się z nimi, jeden z sasiadów klął i groził, że psy wysadzi "petardami", rzucał w ich stronę kijem na oczach dziewczynek. Kilka dni później moja córka zauważyła, że Sara ma poraniony pysk.została prawdopodobnie polana jakąś substancję (kwasem?).w sokołowskim schronisku nie było miejsca. zawiadomiłam TOZ w Wegrowie. psy trafiły do schroniska w Klembowie. Bardzo się o nie martwię. Czuję się za nie odpowiedzialna, bo to ja je oswoiłam, a psiaki doznały tak wiele zła ze strony ludzi, bo im zaufały. Schronisko, to nie jest dobre miejsce. BARDZO proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Sary i Loli, najlepiej jednego, bo suczki są nierozłączne,mają tylko siebie, a przyjeźń między nimi jest wzruszająca...kiedy przyjechał patrol interwencyjny i zapakowałyśmy Lolę (mniejszą) do samochodu, Sara, choć nigdy nie siedziała w samochodzie, sama zaczęła do niego wsiadać za swoją przyjaciółką... Jeśli znajdzie się ktoś, kto zechce obie dziewczynki (są średniej wielkości), deklaruję sterylizację ich na swój koszt, byle tylko znalazły jakieś dobre miejsce, gdzie ktoś się nimi zajmie i je pokocha. są bardzo przyjazne, bardzo lubią dzieci. Przesyłam też link do artykułu w prasie: [URL]http://www.zyciesiedleckie.pl/sokolow-podl/2869-dziewczyny-szukaja-domu[/URL] Pozdrawiam - Beata" zdjecia niestety te same co w/w jesli link z ogloszeniem sie nie otwiera jest jeszcze inny i tam jest zdjecie Sary juz z Klembowa: [URL]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7nvBAMyeMvgJ:www.zyciesiedleckie.pl/sokolow-podl/2869-dziewczyny-szukaja-domu+dziewczyny+szukaja+domu+siedlce&cd=1&hl=fr&ct=clnk&gl=fr[/URL] ze swojej strony porobie im ogloszenia, prosze tylko o info do kogo kontakt w ogloszeniach [quote name='wanda szostek']Dziewczyny zostawcie animozje , zajmijcie się problemem. Co wątek to jakieś pogaduszki, albo pyskówki. Wątki rosną w kilometry, że trudno w nich wypatrzyć to co ważne i dotyczy sprawy. Jest problem. Potrzebuje informacji i zdjęć do ogłoszeń dwóch suczek z Sokołowa Podlaskiego, które trafiły do Klembowa 21 maja. Mam nadzieję, że ktoś mi w tym pomoże. [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4434/sarasokow.jpg[/IMG] To jest Sara [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6682/lolasokow.jpg[/IMG] To jest Lola [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3713/sarailolasokow.jpg[/IMG] Suczki są z sobą bardzo zżyte. Obie były dokarmiane przez panią, która bardzo się o nie martwi. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś mógłby zrobić suniom ogłoszenia?[/QUOTE]
  6. znajdzie sie znajdzie, taki kochany jak sam Bastus :-) Przyszly pieniazki od cioci dochy - Bastus serdecznie dziekuje :-)
  7. u Asika wszystko jak najbardziej OK, pozwalam sobie wkleic wiadomosc od Pani Izy i Asika z przed kilku dni: " u nas wszystko dobrze Asik jest kochany, cudny, ostatnio zaryzykowalam wybrałam sie na spacer nie daleko lasu i spóścilam ze smyczy po raz pierwszy,biegal kolo mnie taki zadowolony a jak odlecial gdzies dalej to po zawolaniu ladnie wracał, uwielbiam go i tak się ciesze że go mam. Pozdrawiam i czekam na jakąś wiadomośc od Pani....[IMG]http://zalacznik.wp.pl/d615/plik.html?p=2.2&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=4962&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=133960939069203015&sid=9c13bfaeb6bb74ec19f57a2e4babeeda[/IMG]" i dwie szybkie fotki, jak sie kliknie na zdjecie to sie powiekszy: [URL="http://e-fotek.pl/viewer.php?file=69059676616926062016.jpg"][IMG]http://e-fotek.pl/images/69059676616926062016_thumb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://e-fotek.pl/viewer.php?file=89268335196631997027.jpg"][IMG]http://e-fotek.pl/images/89268335196631997027_thumb.jpg[/IMG][/URL]
  8. Przyszly pieniazki od: Sara2011, Maja602, asia-s, Bogusik, Anula i Emma53 Bastus serdecznie dziekuje :-) poszly pieniazki za czerwiec
  9. ][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3295/dsc08390x.jpg[/IMG] CUDDDNNYYY:loveu:
  10. przeslalam deklaracje dla Rexia (Misia ) za czerwiec i lipiec
  11. Przyszly pieniazki od: docha i farmerka63 Bastus serdecznie dziekuje :-)
  12. Przyszly pieniazki od: Sara2011, Maja 602 Bastus serdecznie dziekuje :-) W poscie nr 3 i nr 4 zebralam kilka aktualnych zdjec Bastka , info o badaniach i linki do ogloszen
  13. Przyszly pieniazki od: emma53, Anula i Bogusik Bastus serdecznie dziekuje :-) i usciski dla grubasa :-)
  14. Przyszly pieniazki od: dorota k. i asia-s Bastus serdecznie dziekuje :-) Poszedl przelew za maj
  15. Dla mnie super! Dzieki dziewczyny za odwiedziny u naszego grubasa :-)
  16. Dziewczyny, sasiadom Asa wyslalam kilka kudlatkow i wlasnie Atena sa Panstwo zainteresowani, Z kim maja sie kontaktowac bezposrednio w sprawie ewentualnej adopcji?
  17. [quote name='AtaO']Asiku, co u Ciebie?[/QUOTE] A u Asika wszystko jak najlepiej, zrobil sie taki panisko :p pozwalam sobie przekopiowac kilka wypowiedzi Pani Izy z ostatnich dni: ".Pani Asiu to jest nie do wiary ile radości i śmiechu ten piesek wniósł do domu ale też nie da sobie w kasze dmuchac jak coś jest nie po jego myśli to szczeka :-)" "uwielbia podjadac wszystko a najbardziej to co ja jem" "cudny, kochany, uroczy" "Asik zadomowil sie już, już chętnie wsiada do samochodu, biega koło domu,tarza sie w trawie, jest bardzo ale to bardzo radosny, a jak wracam do domu z pracy istne szalenstwo tak sie cieszy" a to wczesniejsze info: " dzisiaj byłam mu usunąc szfy,dostał tabletki na robaczki,adresówke,i nowe zabawki piłke co piszczy uwielbia ją,widze że bawi się nią non stop.W drugi dzień świąt zabrałam go do krakowa na rynek na spacer pięknie chodzi na smyczy" Asik takze robi furrore wsrod sasiadow i osob spotykajacych go na spacerze, jeden sasiad myslal ze Asik jest rasowy i ze kosztowal conajmniej 1500 zl :-o i nie chcial uwierzyc Pani Izie ze Asik jest ze schroniska;) A drugi sasiad ma pieska ze schroniska, gdzie takze iwoniam robila wizyte przedadopcyjna jak sie okazalo :-) Sa takze jeszcze jedni sasiedzi, ktorzy chca dac dom psiakowi ze schroniska, wiec jestem w trakcie wysylania kudlaczow i kundelkow, fajnie byloby zeby cos wyszlo z tego kontaktu :-)
  18. Bastus powoli otwiera sie na czlowieka i to bardzo dobry znak, nie wiemy jak byl bardzo skrzywdzony wiec ten kochany psiulek potrzebuje pewnie wiecej czasu zeby zaufac znowu czlowiekowi. Robi z Michelle bardzo duze postepy, bedzie dobrze :-), bedzie bardzo dobrze :-) To taki poczciwy psisko o ponkowym charakterze i wygladzie i te pieski sa troche takimi " indywidualistami" , moj ponek jest wlasnie taki, jak go czasami miziam to po prostu odchodzi i nie jest w tym momencie zainteresowany, taki panisko a innym razem sam pcha sie na kolana i czochram go godzinami. Jeszcze troszke i Bastus bedzie calkowicie otwarty ale ta mala rezerwa do czlowieka pozostanie, znajdzie super domek, to musi byc domek psiarzy takich jak my tutaj na watku czy dogo :-), zobaczycie, bedzie dobrze :-) :-) EDIT: przyszly pieniazki od docha Bastus serdecznie dziekuje :-)
  19. Na tym watku jest informacja o sznaucerce miniaturce z trzema dwumiesiecznymi szczeniakami odebranymi z interwencji, jada do fundacji Azylu Pod Psim Aniolem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225749-Interwencja-w-Łowiczu-Potrzebne-domy-tymczasowe-i-wsparcie-finansowe[/URL]
  20. A dzisiaj dostalam nowe zdjecia z zyczeniami milego weekendu od Asika Asik pozdrawia Ciotki :-) [img]http://efotki.net/images/i1m6q.jpg[/img] [img]http://efotki.net/images/8RHf7.jpg[/img]
  21. po awarii portalu, wszystkie posty od 3 kwietnia zniknely, dlatego wstawiam jeszcze raz zdjecia Asika z nowego domu u Pani Izy: [img]http://efotki.net/images/fEm3P.jpg[/img] [img]http://efotki.net/images/Il04r.jpg[/img] [img]http://efotki.net/images/QA932.jpg[/img] [img]http://efotki.net/images/Gzwh0.jpg[/img]
×
×
  • Create New...