-
Posts
1091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asia-s
-
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
asia-s replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Pieniazki od bastusia poszly na konto z koncowka 0001 z dopiskiem dla Feliksa od Bastka Dziekuje za potwierdzenie wplaty na watku Bastka, poniewaz jako skarbnik musze sie rozliczyc co do grosza. dodatkowo brakuje nam ostatniej zaleglej wplaty dla Bastka i jak tylko otrzymam to rowniez przeleje na Feliksa, Bedzie to dodatkowe 70 zl... [quote name='Avilia']Dziękuję wszystkim :) Wpływy podam w niedzielę. Muszę zaprosić tu Emiś, bo u niej obecnie jest Feliks.[/QUOTE] -
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
asia-s replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wczorajszy post mi urwalo, po piesku Bastku przesylam od nas 120 zl , bede wdzieczna za potwierdzenie wplaty na watku Bastka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218381-Bastek-Kudłaty-aniołek-odszedł-za-T-M-Kocham-y-Cię-nadal/page80[/URL] -
Dzieki serdeczne za zgode Bogusia i Maja, mam nadzieje ze inne dziewczyny tez sa za , straszny biedak. serce peka. To ja przelewam pieniazki - jemu potrzebne na " wczoraj'. Masz racje Bogusia, tym psim nieszczesciom nie ma konca... to sie nigdy nie skonczy...[quote name='Bogusik']Asiu,ja również uważam,że można wspomóc biedaka...Bosiu,tym psim nieszczęściom nie ma końca...:-([/QUOTE]
-
Przyszly zalegle pieniazki od Aanka - 120 zl. Ania serdecznie dzieuje za wplate. Zostala jeszcze docha. Dziewczyny mam taka prosbe, czy moglybysmy te pieniazki Ani i jak docha przesle - Dochy - przelac na konto tego biedaka: http://www.dogomania.pl/forum/threads/244343-Potrącony-przez-samochód-połamany-poraniony-bezdomny-Feliks-prosi-o-pomoc Dostalam link od Dogo07 na niego, Prosze wypowiedzcie sie, Pozwolilam sobie o to zapytac poniewaz on jest w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej, dziewczyny musza oplacic operacje, wlasciciel wypial sie na niego po wypadku i kazal go uspac, a biedakowi grozi wywozka do mordowni w Myslowicach, nie ma funduszy..., a te trzy psiaki od Zofija z tego co widze sa juz w miare w dobrej sytuacji zdrowotnej no i jeszcze maja sporo funduszy na koncie Bede wdzieczna za Wasze opinie,
-
Dorotka, jak Ci wyslalam nr Konta ale moj ten dotychczasowy, po prostu nie przeczytalam dokladnie Twojej powyzszej wiadomosci. Jesli wplacisz do mnie ja natychmiast przeleje na te trzy pieski lub jak Ci wygodniej wplac od razu na te konto co podawala Zofija. a Zofija potwierdzi tutaj na watku. Jak Ci bedzie wygodniej Kochana. Pozdrawiam[quote name='docha']Zakończył się żywot naszego biszkoptowego kudłacza. Zapewne ostatni czas był ciężki dla niego i dla opiekunek. Bastuś, zawsze będę o nim pamiętać, nasz Orluś to jest młodsza kopia Bastka. Mam przed oczami jego skołtunionego za kratami i chciałabym podziękować aance za to, że go udostępniła na dogo, a my to zauważyłyśmy, dzięki Anulo:). Dziękuję opiekunkom za serce jakie włożyły w opiekę nad staruszkiem Giselle, michell i Dorotko- pozdrawiam Was gorąco. Ponieważ dopiero dzisiaj zajrzałam na dogo i dowiedziałam się o tym smutnym wydarzeniu, chciałabym przekazać zaległe wpłaty za kwiecień i maj, jakie należały się Bastkowi, dla psiaków w potrzebie, które zdecydowałyście wspomóc. Asia- skarbnik- poda mi nr konta aby przelać je bezpośrednio, a właściwa osoba potwierdzi ich wpływ Tu na wątku. Cieszę się, że ostatni etap Bastka u michell był taki jak należy.[/QUOTE]
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
asia-s replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Trzeba Do Zuzi się uśmiechnąć aby zadzwoniła do Pani Deniskowej :-) QUOTE=Anula;20932729]A no waśnie co u Deniska słychać,są jakieś wieści?[/QUOTE] -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
asia-s replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zofija czy mozesz potwierdzic na watku Bastusia ze pieniazki od niego wplynely, [quote name='Zofija']nowe wpływy: [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]24.05. agusiazet-50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]24.05. Tomciu-20zł[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]24.05. darowizna po psie Bastku z dogo-539zł[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. Marek z Gdańska-18zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. warańska- Anna z Polkowic-208,50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. panna Marple-60zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. AJW- Agata z Ogrodzieńca-10zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. malwa- 20zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. tereska118-50zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05.-dziunek-20zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]27.05. Iwona B. z Łodzi-20zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]Razem = [B][U]1015,50zł[/U][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
Ania, sprawdz wplaty jak piszesz a ja podpowiem ze jestes na minusie za 8 miesiecy tj. razem 120 ZL [quote name='aanka']:-(szlag trafi , , , , ,Bastuniu ,,, psinko , aniołku kochany , , przykro mi . ... nie wdaje sie w dyskusje już , sprawdzę wplaty .......:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE]
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
asia-s replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Poniewaz piesek Bastus umarl, watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218381-Bastek-smutny-zagubiony-kudłatek-w-mini-hoteliku-u-Michelle04/page79[/URL] zdecydowalysmy z dziewczynami ( deklarowicze ) ze spadek po Bastusiu otrzymaja te trzy pieski. Jest to kwota [B]539 ZL[/B]. Przelalam jako skarbnik Bastka te sume na konto fundacji. Prosze jak pieniazki dojda o potwierdzenie na tym watku oraz obowiazkowo na watku Bastusia -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
asia-s replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Przelalam na konto [COLOR=#006666]Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" swoja stala deklaracje za maj, czerwiec, lipiec ( 60 ZL ).[/COLOR] -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
asia-s replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Przelalam na konto Murki deklaracje stala dla Doya za kwiecien, maj , czerwiec ( 3 x 15 ZL ) - 45 zl -
Bogusiu popieram Twoje słowa. Różnie bywa w życiu, nie wiemy co nas jutro spotka lub w jakiej sytuacji będziemy. Ania mi potwierdzala ze uzupełni wpłaty, dlatego to poruszylam. Jeśli nie mogła dalej wpłacać wystarczyło ze napisalaby to na wątku - każda z nas by to zrozumiała bez problemu bo nic nigdy nie jest białe lub czarne.... Ale jeśli Ania potwierdza kilkakrotnie ze uzupełni zaległości i tego nie robi przez tyle czasu to zwyczajnie jest nieslowna....szkoda.... No ale już nie będę tego walkowac, mam nadzieje ze sytuacja się pozytywnie wyjaśni. Bastus na pewno ucieszylby się ze jego finanse wspomaga te trzy biedactwa od Zofiji, ja tez proponuje jak Wy te pieski. Z Waszych powyższych odpowiedzi wszyscy jesteśmy za tymi pieskami więc przesylam, ok?
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
asia-s replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W kwietniu bylam osobiscie w odwiedzinach u Asika i Izy, Asik ma wspanialy dom i kochajaca pancie - jestem bardzo zadowolona ze trafil do Izy i jest wszystko super. Asik przy wyjezdzie drugiego dnia wskoczyl do mojego samochodu i czekal na jazde, poniewaz jest bardzo komunikacyjny i jezdzi z Iza wszedzie, myslal ze i tym razem szykuje sie przejazdzka, cloppsss. Podsumowujac KROL na swoich wlosciach! taki jest i tak wlasnie ma Asik -
Mimo calego smutku, ja musze rozliczyc sprawy finansowe czyli przyziemne.... Rozliczenie maja w poscie powyzej. Na moim koncie jest na dzien 21/05/2013 - 539 zl po Bastusiu Niestety a moze " stety " cenie przyzwoitosc i dane slowo a wiec pomimo ze Bastus umarl uwazam ze zalegle wplaty powinny wplynac na moje konto. Aanka - potwierdzilas na pw ze uzupelnisz wplaty - smierc Bastusia nie zwalnia Cie z tego obowiazku Nie wplacilasza X,XI,XII - 2012 iI, II, III, IV, V - 2013 - razem 8 miesiecy x 15 zl czyli 120 zl docha Ciebie prosze o wplate za kwiecien i maj czyli 2 x 35 zl = 70 zl prosze o przyzwoitosc i uczciwosc i czekam na jak najszybsze uregulowanie wplat, Prosze dziewczyny o info gdzie przekazac Bastusiowe pieniazki, moze macie propozycje pieskow, prosze o propozycje, na dzien dzisiejszy mam do rozdysponowania po Bastusiu 539 zl + " bede miala " - taka mam madzieje dalsze 190 zl po uzupelnieniu wplat do rozdysponowania na inne pieski EDIT: AANka wplacila zalegle wplaty 120 zl 18/06/2013- Ania dziekuje serdecznie
-
Jezu.... tyle czasu nie zagladalam na dogo, jak mi strasznie smutno.... Bastusiu Kochany spij spokojnie, badz szczesliwy tam gdzie jestes... Uwazam ze wszystkie zaleglosci deklarowiczow powinny zostac wplacone wlacznie do maja, przyzwoitosc tego wymaga... Za chwile bedzie podsumowanie wplat i prosze o decyzje i info komu dziewczyny przekazemy pieniazki po Bastusiu [quote name='dorota k.']Niestety Bastuś za TM:-( Zasnął i już się nie obudził :-(
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
asia-s replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
moje wplaty w rozliczeniu zgadzaja sie. wplacilam wlacznie do marca. Teraz zalegla za kwiecien + aktualne maj i czerwiec wplace bezposrednio do Murki [quote name='Stevie Rae']Dzisiaj przelewam kwotę 609,40 zł na konto Murki. Tak jak już poinformowałam wszystkich deklarowiczów nie mam możliwości sprawdzenia kto wpłacił deklarację za który miesiąc, ponoć była jakaś awaria w internetowych kontach i wyrzuciło mi ostatni stan rachunku.:shake: Napisałam już do każdego z prośbą o informację czy wysłali także deklarację za marzec i kwiecień. Nie dostałam wciąż odpowiedzi od kilku deklarowiczów, dlatego na razie wysyłam taką kwotę, a jak tylko otrzymam odpowiedź wysyłam resztę Doykowych funduszy.[/QUOTE] -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
asia-s replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Anuli, deklaruje 20 zl stalych wplat. Trzymajcie sie biedulki. -
Podsumowanie rozliczen Bastkowych 1. Dalej czekam na doklejenie postu na pierwszej stronie, ponowilam prosbe do Pianki 2. Rozliczenie marzec, kwiecien, maj 2013 - post 1912, strona 77 3. Przyszly pieniazki od- badmonique, emma53, Sara2011, dorota k., asia-s Bastus serdecznie dziekuje :lol: 4. Poszla wplata za dt Bastaka za maj. 5. Aanka - dalej nie mam zaleglych wplat
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
asia-s replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
czy rozliczenie Doya jest aktualne? ostatnia edycja w pierwszym poscie przez Steve jest z dnia 21/03, mamy maj.... Komu teraz wplacac deklarcje stala, prosze o info i numer konta. Chcialabym przelac pieniazki za miesiac: kwiecie, maj i czerwiec. -
Przyszly pieniazki 23 kwietnia od Winter7, Winter wpisalas w przelewie za " marzec i kwiecien " ale za marzec juz wplacilas w marcu - 18 marca wiec zaliczam wplate z 23 kwietnia za kwiecien i maj Bastus serdecznie dziekuje :-) Aanka - dziekuje za Twoja odpowiedz na pw z info ze uzupelnisz zalegle wplaty, jak tylko wplacisz pieniazki naniose zmiany. Nie mam jeszcze doklejonego postu na pierwszej stronie, musze ponowic prosbe do moderatora, wiec dalej info rozliczeniowe: marzec - post 1761 i kwiecien - post 1762 A dla Bastusia zdrowka kochany, trzymaj sie nasz staruszku:loveu: