karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
karusiap replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
Przepiekny zlodziejaszek:) -
[quote name='DoPi']a no tak, fatycznie trochę się nazbierało. Pomogę jak tylko będę mogła.[/QUOTE] Dziekuje kochana:loveu: a tu fragment maila od Panci Pirani , teraz Kaji: " Z Kają z każdym dnie co raz lepiej. Do nas się już przyzwyczaiła, na początku mieliśmy problem, bo nie chciała nam wchodzić do domu i trzeba było jakieś podchody robić ale teraz już włazi w jedną i w druga stronę wystaczy ją zawolać, czasami tylko jak chce jeszcze do późna siedziec na polu to nie słucha ale jak juz sie zdecyduje to idzie do okna i stuka łapą w szybę. Podejrzewam, że nie poznałabyś już tej słynnej Piranii, jest taka grzeczniutka! Specjanie czasami wkładam jej rękę do jedzenia, albo zabieram z budiz zabawki i jeszcze NIGDY sie nie zdazylo zeby szarpała, albo warczała juz nie mówiac o gryzieniu. Biegamy po całym ogródku w jedna i druga strone, mała tak szybko biega ze ledwo co sie wyrabia przed ogrodzeniem. Teraz jesteśmy na etapie przynoszenia piłeczki i nauki siadania na komende. Kajusia niczego nie niszczy, czasami tylko jak ktoś zostawi (ogrodkowe) buty na polu to potem trzeba je sobie znaleś gdzies na trawie albo pod krzaczkiem-ale nie gryzie ich tylko roznosi." :loveu:
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
karusiap replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']sudne sa , prawda?? a ładna obróżkę Sailor wybrał Dagusi??[/QUOTE] noo obrozka pierwsza klasa:) oj ja bym sie bala,na bank bym zagniotla maluchy...wiem co czasem moj kot przechodzi w nocy;) -
[quote name='keria']Czy wiadomo coś o poprzednim domu suni? Mieszkała w bloku czy w domu z ogrodem? Czy toleruje inne psy i suki? Czy toleruje koty? Jest przecudna kiedyś mieszkałam z taką dobką seniorką to był cudny, łagodny i wdzięczny pies.[/QUOTE] O to gdzie mieszkala sprobuje dopytac,jesli jest w schronisku taka informacja. Co do kotow i psow bedziemy pomalu sprawdzac na spacerach,bo w boksie jest sama.
-
[quote name='szosti999']Nie patrz na mnie przez pryzmat kibicowania, prosze. [email][email protected][/email][/QUOTE] ;) Juz wysylam zdjecia:)
-
[quote name='DoPi']Karusia dzieki, zadzwonie sama do p.Eweliny i wypytam. A co zresztą czeredy , co ze szczepieniami, i jaki mamy stan psiaków na dziś.[/QUOTE] Ja napisalam do Niej maila. Stan psiakow jest nadal taki sam jak juz od dluzszego czasu. Tzn cztery psy w tym dwa do wydania jak na razie w Gdowie.Mam nadzieje,ze nic sie tam nie zmienilo....chyba,ze na lepsze. Nie mam niestety pojecia co ze szczepieniami, sterylkami.Ja mam urwanie glowy i nieczynne auto. Jedyne co moge zrobic to cudem jakims zawiesc im kiedys worek karmy. Jedyna dobra wiadomosc jest taka,ze najprawdopodobniej Gucio zostanie w swoim cudownym DT na stale:multi::loveu::loveu:
-
[quote name='DoPi']Karusiap, czy ja moge poprosic o wiecej informacji na temat Kastorka na PW, bo u nas jak był to raczej nie wył. Tylko szczekał jak widział ludzi pod oknem. Ale na poczatek zostawiałam go z radiem włączonym. A tak nawiasem to przepiekne te psiaki. :lol:[/QUOTE] Dorotko moge tez tu te informacje napisac tylko,ze ja ich wiecej nie mam. Pani Ewelina wysylajac zdjecia napisala pare slow,ze malego wszyscy sasiedzi uwielbiaja, ze jest kochany no i wlasnie,ze zaczal wyc jak zostaje sam i to dosyc glosno....
-
Leda miala dzis badania krwi i zostala zaszczepiona. Wyniki poznam jutro.Byla tak zainteresowana wszystkim wokol,ze nie kapnela sie co jej robia;) Julcia wykupila dla Gingerki pakiet ogloszen,,,,,teraz ladna pogoda,postaram sie wybrac na sesje zdjeciowa,.,,,tylko nie bardzo wiem kiedyi jak:oops: ale sprawdzic co tam sie dzieje trzeba....
-
Szczeniaki podrzucone do hotelu: http://www.dogomania.pl/threads/193890-Co-zrobic-gdy-psy-sie-nie-sprzedadza-Podrzucic!Szczeniaki-do-adopcji?p=15482829#post15482829
-
A wiec rozpoczela sie nowa era. Teraz psow nie odwozi sie do schroniska, nie podrzuca komus za plot, teraz podrzuca sie je w nocy, w kartonie do...psiego hotelu.... Tylko ile jest wlascicieli takich jak p.Tomek, ktory przygarnal psy i szuka im domow? Do hotelu podrzucono 3 psiaki,jeden ma juz dom.Podejrzewamy,ze psy podrosly,nie sprzedaly sie,nikt juz nie wierzy,ze to czyste boksery,asty czy czym one mialy byc, Maja 3 msce i sa bossskie,fajnie zsocjalizowane. Szukamy pilnie domow,bo mimo najlepszych warunkow,hotel to nie miejsce do wychowywania sie szczylkow. Namiary moga byc na mnie 507 058 628 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziewczynka,bardziej smiala i zaczepna.Ja ja nazwalam Felka,mimo glosow sprzeciwu:eviltong:: [IMG]http://i53.tinypic.com/rrm347.jpg[/IMG] A teraz podrzucono jeszcze takie szczeniaki,pies Misiek szuka domu: [IMG]http://i55.tinypic.com/2iav30l.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/xl9jwi.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/14kz6le.jpg[/IMG] Bardzo prosze o ogloszenia dla Felki i Miska!!!
-
Pomocy, 9 letnia dobeczka w schronie:(ona nie daje rady... http://www.dogomania.pl/threads/193886-Niepotrzebny-spadek....jak-znalesc-dom-9-letniej-dobce-gdy-tylu-mlodym-sie-nie-udaje