karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='karusiap']Bardzo potrzebna osoba,ktora w weekend podjechala by na Kurdwanow porobic zdjecia i porozmawiac: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185493-Z%C5%81Y-LOS!Kaja-11-miesi%C4%99czna-mocno-w-t.-jack-russell-terierr-WRACA-Z-ADOPCJI!!!/page17[/url] sunia prawdopodobnie od dawna jest niechciana wiec czujac to musi cierpiec:([/QUOTE] Czy naprawde nie ma nikogo w okolicy kto pomoglby psu??
-
[quote name='abero']Plakaciki rozlepione w czterech uczęszczanych miejscach w Pychowicach. Przynajmniej jednego żaden "dobry człowiek" nie zerwie, bo jest umieszczony od środka w lokalnym sklepie spożywczym (odwiedzanym codziennie przez dziesiątki ludzi).[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu: Ja tez porozwieszam po lecznicach, sklepach i nie tylko. Jutro bede u dziewczynki,mam nadzieje,ze wygrzejemy sie troszke w sloneczku....
-
[quote name='Kenny']pewna bardzo miła pani z Krakowa chciałaby zasponsorować operację kurdupelka. warunek jest taki, że operowany byłby w Krakowie u jej zaufanego weta. missieek ma mi pod koniec tygodnia dostarczyć zdjęcia RTG, żebym mogła pokazać temu weterynarzowi i zobaczymy co powie, czy koszta pani nie przerosną. w razie czego powiedziała, że dozbiera po znajomych jak jej zabraknie ;) także światełko w tunelu dla Astra już zaświeciło, miejmy nadzieje że nie zgaśnie ;)[/QUOTE] Cudnie.A czy Pani moze zdradzic ktory to wet?
-
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']A w tle sliczne puszki z piwa. Ale to nie dla konsumpcji głównie, tylko trzeba je opróżnić żeby na wiosne mieć straszaki dla kretów :evil_lol: A tu jeszcze jedna specjalna dedykacja dla[B] karusip[/B] [IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/_640_37-1.jpg[/IMG][/QUOTE] :*:*:*:):):) -
[quote name='Klementynkaa']plakat do pobrania i wydrukowania [URL="http://www.rekinicha.pl/rozno/gaja_plakat.jpg"]TUTAJ[/URL] mam nadzieję, że będzie dobrze wygladał po wydrukowaniu, trochę wyszłam z wprawy...[/QUOTE] Jest super!! Konkret, a przy tym sliczny!! Dziekuje:) i bardzo prosze o rozwieszanie
-
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Też tak myślę, że to o ten zapaszek chodzi. A łoże godne damy Karolinko, seria "łapkowa" jest u mnie dość pokaźna[/QUOTE] Lapcie,lapcie!!Pani Olu ja chce lapcie!!!!:) -
Silver- staruszek ze schroniska/ odszedł za TM....[*]
karusiap replied to agniech_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szkoda,ze nawet tych paru dni nie moze spedzic w domu.Inaczej sie umiera w kochajacych ramionach.... -
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA'] A tu coś specjalnego dla fanek dobkowych łapek [IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/_640_5-1.jpg[/IMG] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Bardzo potrzebna osoba,ktora w weekend podjechala by na Kurdwanow porobic zdjecia i porozmawiac: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185493-Z%C5%81Y-LOS!Kaja-11-miesi%C4%99czna-mocno-w-t.-jack-russell-terierr-WRACA-Z-ADOPCJI!!!/page17[/url] sunia prawdopodobnie od dawna jest niechciana wiec czujac to musi cierpiec:(
-
Czyli sunia nadal bedzie w tym domu,gdzie jej nie chca od poniedzialku?a wizyta ma na celu zrobienie zdjec do ogloszen ? tak? czy glownym powodem oddania jest , ze nie zgadza sie z sukami? Czytalam kiedys watek i pamietam,ze chyba z tymi ludzmi od poczatku byly problemu.Sunia sprawa jakies klopoty? Czy moge na glownym krakowskim napisac prosbe czy ktos dalby rade wybrac sie tam na zdjecia?
-
[quote name='Marinkaa']Dzięki rozjaśniłaś mi w głowie...teraz wszystko mi się zgadza :) Potrzebuję koniecznie osoby, która zgodziłaby się na wizytę, zrobiła zdjęcia do ogłoszeń, porozmawiała z panią Anetą. Czy Ty byłabyś w stanie to zrobić?[/QUOTE] Czyli ten dom ma byc docelowym czy ma tam byc tylko do poniedzialku? No i kiedy ta wizyta,bo niestety nie wiem czy do poniedzialku dam rade tam pojechac,to dokladnie drugi koniec Krk.Ale bedziemy szukac tylko rozjasnij mi troche:)
-
Piękna 3 miesięczna dobermanka - w nowym, kochającym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
stopki stopki,najpiekniejsze stopeczki:) -
[quote name='missieek']a bylaby szansa skonsultowac zwyklego kundla? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190534-TA%C5%83CZ%C4%84CY-Z-WILKAMI...-pies-z-lasu-zaburzenia-neurologiczne-PILNIE-DT[/URL] jesli udalo by sie uzbierac na dojazd w obie strony to moglabym sie wybrac po 16.10[/QUOTE] Kundel czy nie kundel.Myslisz,ze ja w maluchu z tego watku rasowca widze;) Bede jutro rozmawiac bardziej o tym czy dwa na raz wcisniemy. Ale wierze,ze sie uda. No i od razu poprosze czy po 16 moznaby bylo atakowac;) Jutro bede wiedziala. Jesli Dr policzylby cos za konsultacje to ja w zaleznosci od kwoty,albo ja uzbieram albo.....uzbieram.