Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. [quote name='paoiii']no i mysle ze oprocz kibicowania osłaniac z daleka jakos zeby zabka nie uciekła czy nie???.. i kto bedzie tym bohaterem który podejdzie czyzby [B]sugarr?[/B][/QUOTE] Bohaterem bedzie najlzejsza i najbardziej dyskretna (czyt.cicha) osoba:)czyli wiem kto nie bedzie-ja,hehe. Zobaczymy wszystko na miejscu, na pewno kazdy sie przyda;)
  2. wtatara tez pisala,ze moze podejsc. najlepsze jest to,ze podchodzic bedzie 1 osoba....a reszta bedzie kibicowac:)
  3. [quote name='paoiii']jak cos to mam do was numery to sie zgadamy, a koło której tam na miejscu 20?[/QUOTE] si,jesli wszystkim bedzie pasowalo;)
  4. aleee numer,da sie!!!hihi a ja kombinowalam wysylajac emaila:)super sprawa to wstawie Wam inne niz agamika mam nadzieje wstawi:) [IMG]http://i52.tinypic.com/2s9f58y.jpg[/IMG]
  5. [quote name='kopciuszek']Osz Ty marudo :evil_lol: Ja postaram się być ale nie obiecuje :roll: Tak na 99,9 % będę :roll: Napiszcie prosze kto bedzie ok ??[/QUOTE] Ja bede i zglaszam obecnosc agamiki z nadzieja,ze Jej sie plany nie zmienily, a jesli sie zmienily to musze je szybko odmienic:)
  6. [quote name='andzia69']uuuu - to niedobrze:) to wyświetl na telefonie i zrób zdjęcie aparatem:):)[/QUOTE] a to jest jakis plan ;) ale juz polecialo do agamiki,ktora to ma kabelek:) czekajcie wiec bo warto:)
  7. Kochane wiem,ze marudze,ale moze umowimy sie o 20? Boje sie,ze Zaba nie bedzie spala za wczesnie i nas uslyszy...
  8. Minelo juz tyle czasu a lzy nie przestaja cieknac:( Inne zycie mu obiecywalam.....Moje kochane sloneczko... Darenku pamietam i walczymy o Twoje dziewczyny z boksu D6. To dzieki Tobie je poznalysmy i dzieki Tobie maja co tygodniowe spacery i porcje pieszczot.....
  9. Moje slonce nie zyje:( Przezyl w domku 1,5 roku. pan mowil,ze takiego psa ze swiecza szukac.....Byl bardzo kochany.... jak rozmawialam z Panem czekali na wyniki sekcji.... Yetulinku [*]
  10. [quote name='eliza_sk']to prześlij sobie na maila i wstaw :)[/QUOTE] to tak sie da?:oops: Elizka, ze Ty nie wiesz ze ja technicznie uposledzona.....:evil_lol:ok,probuje:p EDIT: no..to se poprobowalam...sie nie da sie....:oops:
  11. Pokazalabym Wam jak dwa dni temu wielki doberman bawil sie ...rozowym, pluszowym jednorozzcem...hihi ale mam na telefonie i nie mam kabelka;/
  12. Apollinek ma sie nie najlepiej:( Lapki odmawiaja juz co raz bardziej posluszenstwa, Apollinka cos boli. Dostal steryd. Jutro zadzwonie jak po weekendzie. Jesli chcemy go odwiedzic chyba trzeba sie spieszyc:( Moze w ten weekend ktos by mial ochote,jelsi i Paniom by pasowalo?
  13. [quote name='Topi']Znam nazwisko faceta i imię kobiety która mieszka w Sulechowie i dla której miał być pies. Wysyłam na PW.[/QUOTE] Tylko czy to sa nazwiska osob,ktore brlay psa ze schronu?
  14. [quote name='paoiii']A wiadomo co to za pies, albo jakies info o tych ludziach? jak cos to moze do sprawdzenia inspektorom dac, ale jesli nie wiadomo co to za pies lub adres to kicha..[/QUOTE] Mozna jeszcze miec "nadzieje", ze w tym dniu nie wiele osob adoptowalo psy. Faktycznie tylko inspektorzy moga to sprawdzic. Skoro sa jakies podejrzenia to warto to zglosic.
  15. [quote name='Tola^^']Co sobotę jestem w schronie, więc jak teraz będę to postaram się czegoś dowiedzieć i go bliżej poznać :)[/QUOTE] a mozecie brac psy na spacery??jakby sie tego dalo:oops::loveu:
  16. [quote name='Tola^^']Tak jest jeszcze ten Dobek on ma imię lecz niestety nie wiem jakie... Jest młody, przeskakuje płoty dlatego jest na łańcuchu, nie jest gryziony przez inne psy, żyje z nimi w zgodzie. Miałam założyć mu wątek, lecz najpierw chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o nim.[/QUOTE] Bardzo prosze zaloz jak tylko sie dowiesz czegos.Bedziemy szukac domku!
  17. Yorija wkleila go na nasz watek, chyba tam bywa czasem: Oborniki Wlkp : http://toz.obornikionline.pl/toz/s/z...e/id/1032/lp/2 Nawet imienia nie ma - po prostu Doberman
  18. W Obornikach jest jeszcze jeden dobek.....moze ten.....stoi na lancuchu,oby nikt nie musil go pogrysc by znalazl dom:(
  19. [quote name='fizia']Tak, my z moim Radkiem będziemy jutro, mamy samochód - nie wiem tylko, jak trafić do hoteliku, ale to najmniejszy akurat myślę problem.[/QUOTE] Fiziu jak sie uda ja zlapac to ja chetnie z Wami pojade prowadzac do hotelu. Pa kierownik bez problemu pozyczyl transporter, agamika go przytaszczyla-dziekuje!!!bo wiem,ze maly nie jest;) Prosze napiszcie mi na PW jakie tramwajki tam do Was jezdza, tzn to sobie na Grzegorzeckim czy Kocmyrzowskim sprawdze tylko na jakim przystanku wysiasc by bylo najblizej i pod jakim nr bloku sie spotkamy. Mamy swoje nr tel w razie zmian;)
  20. [quote name='Paulina87']Potrzebna jest wizyta przedadopcyjna dla spanielki na ul. Hetmańskiej[/QUOTE] Paulinka tu wiecej osob wchodzi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w[/url]
  21. od p.Magdy dostalysmy 90 zl. Zakupuje za to 2 opakowania Arthrofosu dla Maxa, Sary i Ledy. U Ledy trzeba podreperowac watrobe wiec kupie hepatil lub cos w tym stylu.
  22. Leda od Majeczki dostala 100 zl:loveu:, dzis zaplacilam za jej badania i szczepienie 244 zl. Bede teraz jej rozliczenie wpisywala na watku moim i Jagienki,bo jest psem hotelowym.
  23. aa i to jest ta ich wspaniala walka o psa, o ktorej czytalam pare dni temu...moze niech lepiej wcale nie walcza, a dadza psu czasem szanse...brak slow...
×
×
  • Create New...