Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. nie no to sa jaja.daga nie daj sie zbyc przez Pania z urzedu ze pies ma sie dobrze...ta kierowniczka powinna miec powazne nieprzyjemnosci za klamstwa i bezczelne potraktowanie Ciebie...ale sie wkurzylam:angryy::angryy::angryy:
  2. romenko ja caly czas zagladam...niestety nie mam jak pomoc z przetrzymaniem Dianki...ale trzymam za Ciebie kciuki dzielna kobieto:loveu:
  3. ehh nie przejmuj sie wogoel...ludzie sa beznadziejni...moze szuka z rodowodem za darmo...napisz ze jak sie nie zna to zadne tlumaczenia mu nie pomoga albo spytaj w jakim miejscu jest do czlowieka podobny... a najlepiej zignoruj nie warto na takich czas tracic:angryy:
  4. ja piernicze masakra...a nie mowili ze on jest na izolatce??:(:(:(:(
  5. dobki z Elblaga i Gdanska sa w tragicznym stanie ...Ligota?dziewczyny jak macie mozliwosc to je wyciagajcie...Berosek chce pomoc kuzynom a troche uzbieral....
  6. jejku jaki Aniolek:loveu: Patia a edytowac sie aukcji nie da ?tzn zeby dopisac np ze jest juz szczepiony i ze to sprawdzony psi Aniol:p....kurcze szkoda by bylo tracic obserwatora a z drugiej strony namiary powinny byc juz na aisaK....on musi szybko znalesc dom bo se przywiaze i co?
  7. takich psin nie da sie nie kochac:loveu::loveu::loveu:
  8. romenko sie zobaczysz!!trzymam kciuki mocno!!
  9. sliczne i faktycznie...pasuje:loveu:
  10. proponuje by przekazac nadziei dobermana to co jest na koncie by dziewczyny mogly dzialac...brak kasy wstrzymuje je a pare bid jest na wykonczeniu... szybka decyzja
  11. co do wplacajacych to duzo kasy wplacila Mania12 i absolutnie zgadza sie na dobki, w sumie wlasnie im chce pomoc...laciata tez pomaga dobkom a wplacila ...no ja mysle jak Jaga
  12. Pitty przeciez nie zrobilas tego specjalnie i z premedytacja...nic sie nie martw nie masz szans na zla slawe na dogo po tym co zrobilas dla Bandyty...nawet jakbys sie bardzo starala:evil_lol:
  13. ja absolutnie tego nie neguje...a Krakow ma jakies pieniazki wogole na koncie?? jak proponujecie w takim razie podzielic to...ja i tak mysle by wieksza czesc dac dobkom bo one potrzebuja na juz...
  14. z tych pieniedzy co mam u siebie po oplaceniu wszystkiego powinno zostac jeszcze ok 200-250 zl
  15. na koncie jest 680 zl z tego co widze.. kurcze tylko z tego co pisaly dziewczyny to wlasnie takie dobki w tragicznym stanie potrzebuja wyciagnac
  16. cos sie znowu dzieje z dogo?tak jak wczoraj mam powiadomienie o poscie a tu go nie widze...ale pewnie bezdie zaraz... Pitty co za idiota ten facet i tamta kobieta:angryy::angryy::angryy:ja to mam na takich takiego agresora ze bym zagryzla sama..powiem Ci kochana ze czasem w takich sytuacjach sama panikuje i lapie psa na rece malo nie duszac przy tym i ryzykujac,gorzej z dobka bo jej nie wezme wiec zwiewam kawalek a jak sie tamten pies uspokoi to idzie wiazanka do wasciciela,,,:angryy: najgorsze ze czasem psy cierpia bo ludzie spanikowani nie wiedzac co robic czasem wlasnie kpnal...niektorzy sa tacy bezmyslni( ci co nie reaguja na swoje psy) a kiedys trafi na wiekszego agresora i beda plakac... dobrze ze Badni wyszedl calo z opresji:)i Ty rowniez:)
  17. kurcze ciezka sprawa...kto przechowa biedna Dianke??a hotelik jakis wchodzi w gre?
  18. jest mnostwo psiakow w potrzebie... czy jeszcze ktos sie wypowie..dziewczyny z Nadziei potrzebuja pieniedzy na juz by wyciagnac dobki w najgorszym stanie...a tu cisza...a ja sama nie moge zadecydowac:( Mania 12 absolutnie sie zgodzila ...a reszta??
  19. jak tylko przyjda mi pieniazki to wplace....ja zapytam tez mojego weta ile by wzial za cos takiego, zeby miec jakies rozeznanie
  20. Pitty Ty uwazaj na ta milosc:evil_lol:ale fakt, ze te nasze psiny nie zdaja sobie sprawy z wlasnej sily i okazywanej milosci:cool1::loveu:
  21. [quote name='Asia_M']Ciociu, młodość rzecz względna :) Dla mnie piesek do 4 lat to jeszcze młodziak jest :) No i wygląda młodo...ale jak uważacie...można to słówko skasować :)[/quote] a co mu bedziemy mlodosc skracac:pdla mnie tez jest mlody, jakby ktos sie czepial to masz racje Asiu,mlodosc rzecz wzgledna:evil_lol:
  22. zastanawiem sie tylko czy faktycznie pisac na plakatach, ze on mlody jest....jak myslicie?
  23. [quote name='Asia_M']Hej Ciocie, zrobiłam 3 ogłoszenia, których cechą jest niestety głęboki prymitywizm :( Przepraszam :( (Tylko się ze mnie nie śmiejcie :oops: ) Może uda nam się pozyskać jakiegoś grafika komputerowego do zrobienia lepszych, a póki co możemy wywiesić takie:-( Wysłałam Ci Agatko. Kasiu do Ciebie nie mam maila...[/quote] Asia jakie smaianie sie..ja wogole nie potrafie robic plakatow;)dla mnie ten, z ktorego wyglada mordka psinki naszej jest naj naj ...sliczny:loveu:
  24. nadal ludzie sa slepi na urok Basterka??:(
  25. rozmawialam z agnes, ktora byla w klinice..podobno mamy do zaplacenia niecale 300 zl.. z tego by wynikalo ze spokojnie starczy to co mam w domu czyli ok 250 zl i 150 frankow szw...a wiec reszte pieniazkow mozna juz przekazac innym psikom...proponujemy z Jaga by pieniadze te przeszly na Nadzieje Dobermana...ale czekamy na Wasze opinie...
×
×
  • Create New...