karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ehh nie przejmuj sie wogoel...ludzie sa beznadziejni...moze szuka z rodowodem za darmo...napisz ze jak sie nie zna to zadne tlumaczenia mu nie pomoga albo spytaj w jakim miejscu jest do czlowieka podobny... a najlepiej zignoruj nie warto na takich czas tracic:angryy: -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
karusiap replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
takich psin nie da sie nie kochac:loveu::loveu::loveu: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sliczne i faktycznie...pasuje:loveu: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty przeciez nie zrobilas tego specjalnie i z premedytacja...nic sie nie martw nie masz szans na zla slawe na dogo po tym co zrobilas dla Bandyty...nawet jakbys sie bardzo starala:evil_lol: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cos sie znowu dzieje z dogo?tak jak wczoraj mam powiadomienie o poscie a tu go nie widze...ale pewnie bezdie zaraz... Pitty co za idiota ten facet i tamta kobieta:angryy::angryy::angryy:ja to mam na takich takiego agresora ze bym zagryzla sama..powiem Ci kochana ze czasem w takich sytuacjach sama panikuje i lapie psa na rece malo nie duszac przy tym i ryzykujac,gorzej z dobka bo jej nie wezme wiec zwiewam kawalek a jak sie tamten pies uspokoi to idzie wiazanka do wasciciela,,,:angryy: najgorsze ze czasem psy cierpia bo ludzie spanikowani nie wiedzac co robic czasem wlasnie kpnal...niektorzy sa tacy bezmyslni( ci co nie reaguja na swoje psy) a kiedys trafi na wiekszego agresora i beda plakac... dobrze ze Badni wyszedl calo z opresji:)i Ty rowniez:) -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
karusiap replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty Ty uwazaj na ta milosc:evil_lol:ale fakt, ze te nasze psiny nie zdaja sobie sprawy z wlasnej sily i okazywanej milosci:cool1::loveu: -
[quote name='Asia_M']Ciociu, młodość rzecz względna :) Dla mnie piesek do 4 lat to jeszcze młodziak jest :) No i wygląda młodo...ale jak uważacie...można to słówko skasować :)[/quote] a co mu bedziemy mlodosc skracac:pdla mnie tez jest mlody, jakby ktos sie czepial to masz racje Asiu,mlodosc rzecz wzgledna:evil_lol:
-
[quote name='Asia_M']Hej Ciocie, zrobiłam 3 ogłoszenia, których cechą jest niestety głęboki prymitywizm :( Przepraszam :( (Tylko się ze mnie nie śmiejcie :oops: ) Może uda nam się pozyskać jakiegoś grafika komputerowego do zrobienia lepszych, a póki co możemy wywiesić takie:-( Wysłałam Ci Agatko. Kasiu do Ciebie nie mam maila...[/quote] Asia jakie smaianie sie..ja wogole nie potrafie robic plakatow;)dla mnie ten, z ktorego wyglada mordka psinki naszej jest naj naj ...sliczny:loveu:
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
karusiap replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
nadal ludzie sa slepi na urok Basterka??:( -
rozmawialam z agnes, ktora byla w klinice..podobno mamy do zaplacenia niecale 300 zl.. z tego by wynikalo ze spokojnie starczy to co mam w domu czyli ok 250 zl i 150 frankow szw...a wiec reszte pieniazkow mozna juz przekazac innym psikom...proponujemy z Jaga by pieniadze te przeszly na Nadzieje Dobermana...ale czekamy na Wasze opinie...