Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. czy mozan tez dac swoja dobke np z napisem"ja mam cieply dom" albo cos w tym stylu??czy to psiaki do adopcji maja byc na fotkach? Beatko moge prosic o adres mailowy skoro do Ciebie maja isc?
  2. czy ktos pomoze?? to jest walka o zycie...walka z czasem i bezdusznoscia ludzka:(
  3. kurcze w necie by sie Go pooglaszac przydalo...
  4. podnosze biedaki...pieniedzy potrzeba!!!!
  5. ehhh ja juz nie mam sily!!:(:( Nerus juz Ci lepiej,teraz masz mnostwo przyjaciol i milosci...biegaj spokojnie... Dianko jak dobrze ze masz Romenke....
  6. aisaK czy on naprawde odszedl z tych powodow??co za okropna smierc...:(:(:(:(serduszko nie wytrzymalo tego cierpienia:( biedny kochany piesek juz biegaj sobie z Beroskiem,obaj jestescie szczesliwi [*]
  7. [quote name='aisaK']Niech to szlag....niech to cholera!!! A miał domek, tylko Paluch nie zgadza się na wywiezienie zagranicę!!![/quote] mial szanse na domek??pewnie po co wywozic jak moze odejsc w ich warunkach:angryy::angryy: o czym mysla Ci ludzie ze schronisk???:angryy::angryy::angryy:
  8. podobno tak:(:( dlaczego Nero??ten piekny,smutny pies...najpeirw Berosik a teraz On...zakochalam sie w tej mordce...najbardziej zapadl mi w pamiec...ja juz nie mam sily:(:(:( niech szlag trafi ludzi co go skazali na zycie w klatce!!!
  9. czy to chodzi o Neros,ktory na Nadziei na str 100 jest z nr 22??? ten najpiekniejszy z pieknych????:(:(:(
  10. [quote name='aisaK']A póki co śpi sobie z lalkami, relaksuje się w pokoju mojej córci :eviltong: [IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/0/2/4/21988696_d.jpg[/IMG][/quote] ten to ma zycie:)aisaK postaram sie w najblizszym czasie wplacic troszke pieniazkow...jak tylko bede miala:oops:
  11. z Beroskiem tez nas pytal czy mamy dla niego dom bo po prostu lepiej przebiega leczenie,gdy pies ma swojego czloweika...ale my sie uparlysmy ze musimy sprobowac go wyleczyc i zgodzili sie by zostal...no i niestety nie udalo nam sie odpowiedziec na pytanie co po leczeniu... tymczsow nadal brak...
  12. Kasia ma jeszcze z szefem rozmawiac i wtedy sie wyjasni...ja mysle ze nie beda mieli przeciwskazan co do przyjecia psow...moze jedynie te choroby skory ale to tez musza przeciez zobaczyc ... aisaK kiedy szef ma sie odezwac?albo Ty do niego?? jejku te chudzine tez trzeba ratowac...tylko tam chyba kazdy pies jest w zlym stanie:(
  13. Patia w Katowicach przyjmuja psiaki z chorobami skory (oprocz zakaznych chyba do szpitalika) .Kasia ma rozmawiac jeszcze z szefem..i jeszcze maja dziewczyny na oku jakas inna klinike podobno...widzialam tego szkielecika-dramat!!
  14. jestem jestem caly czas...aisaK kontaktowalas ie juz z klinika w katowicach nie moge przezyc tego jak mecza sie tam te psy:(
  15. ja tez rozwieszam....szukamy domku pilnie dla psiaka aniolka:)
  16. Kasiu ale jaki wykaz lecznic??kto kojarzy???? trezba go wyciagac poki zyje!!!
  17. a czy ktos sie orientuje czy na to...nie ma sily?czy ktos powiadamial jakies wldze czy cokolwiek??:(
  18. z tego co czytam i widze to mordownia to jedyne odpowiednie slowo:(:(:( na nadziei dobermana jest fotka dobka z tamtad (dla ludzi o mocnych nerwach):(
  19. [quote name='daga_27']mi juz zaczyna brakowac slow:placz: :placz: chyba sobie skocze z mostu:shake: gdzie ta cala Ligota jest??[/quote] no wlasnie gdzie ta zakichana mordownia?????:angryy::angryy: czy nie ma zadnej sily na to "schronisko"...ostatnio dziewczyny wyciagaly zmasakrowana pitt bullke chyba...
×
×
  • Create New...