Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. dziekuje dziewczyny:) lamio , Roxi [B]nie ma[/B] wypadnietego dysku. Miala robiona mielografie we Wroclawiu i wszystko jest dokaldnie opisane co mowil lekarz strone lub dwie wczesniej;)
  2. lamio kochana,ale ja nie wiem skad informacja ,ze Roxi ma dyskopatie bo to nie prawda. Oprocz zwyklych RTG miala mielografie,ktora wykazala ze rdzen i kregoslup sa czyste. Teraz mamy leki i bedzie rehabilitowana,tomograf nic nam wiecej nie powie,a operowac nie ma po prostu czego.....
  3. lamio a co konkretnie bylo Twojemu pieskowi?
  4. Dziekuje slicznie Amidze i mar.gajko:loveu:i Tobie Edytko;) p.Irenko,Asiu a czy macie mozliwosc dowiedziec sie o ceny? Te wozki sa podobno lepsze , ale na pewno duzo drozsze... Tez mam nadzieje,ze nie beda potrzebne... porobie dzis dziewczynce zdjecia.
  5. [quote name='zdwrdwd'][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-tolkien-jp-ii-inne-na-krk-do-19-04-a-135324/#post12111576"][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/CENTER] [CENTER]:)[/CENTER] [/quote] bardzo bardzo dziekujemy!!!!!!:loveu::loveu:
  6. Tweety dziekuje za Nivalin:loveu::loveu:i przepros jeszcze raz Rodzine za takie nagle najscie:oops::oops: Mamy wszystkie potrzebne leki i witaminy. Dzis dziewczynka dzielnie zniosla 4 zastrzyki i zjadla 2 i 1/4 tabletki.....kruszynka... Roxi jak mnie zobaczyla wycalowala cala:loveu::loveu:ja ją jeszcze bardziej:) Na Madzie,ktora wspaniale sie nia opiekuje tez reaguje bardzo radosnie.W koncu dziewczyny spaly dzis razem:loveu: We wtorek po Swietach zaczynamy lasery i naswietlania,najpierw serie 5 razy pod rzad i zobaczymy. Ja wierze,ze bedzie dobrze.... Roxi jest tez caly czas pod czujnym okiem Foksi i Dżekuś za co serdecznie dziekuje:loveu:
  7. [quote name='Perfi'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-kosmetyki-na-psiaki-jagienki-karusi-do-23-04-a-135310/[/URL] zapraszam na bazarek :)[/quote] Perfi:loveu::loveu:
  8. Wiesz co majku....wogole nie chce mi sie z Toba dyskutowac. Wydzwaniasz do mnie,mowilam,ze jestem ze sparalizowana sunia w innym miescie,ze nie mam zwyczajnie kiedy.Pytalam czy przeszkadzaja tam te rzeczy,powiedziales ze nie ma problemu,ze rozumiesz ze psy sa wazniejsze.Przywiesc mi je chciales-ale tylko pod moj blok,a ja zwyczajnie nie zycze sobie zebys TY znal moj adres. Gdyby Ci tak zalezalo na pomocy to zrobilbys ten bazarek,ale Tobie zalezy ciagle na zwracaniu na siebie uwagi,nie wazne jakim kosztem. Powiem Ci jedno,idz ulepszac swoj profil na innym 'fantastycznym' forum na ktorym sie promujesz . Ja szanuje ludzi,ktorzy szanuja mnie.
  9. Dziekuje slicznie:loveu:zglosze sie jakby co,na razie wszystko mamy. Mam nadzieje,ze obejdzie sie bez wozeczka....zeby tak mogla biegac na tych swoich 4 pieknych lapciach.... ale jak nie to kupimy...i bedzie smigac na nim
  10. Przyszlo kolejne 50 zl od naszej kochanej p.Magdy M.To juz razem 350 zl,ktore pozwolilam sobie rozporzadzac we Wroclawiu dla Roxuni.... ja po prostu nie wiem co my bysmy zrobily bez p.Magdy i p.Wojtka:loveu:
  11. j3nny dziekuje Ci serdecznie! Pani Beatko,jeszcze dokaldnie nie wiem.Dzwonilam juz oczywiscie do Magdy,ale co do godziny jeszcze zadzwonie. Mysle,ze ok 16,bo chcialam dzis zajrzec tez do hotelu...chyba ze najpierw hotel a potem wieczorkiem do malutkiej.. Boze jak ja strasznie tesknie za tym psiakiem....To po prostu Skarb i gdyby moje psy ja przyjely nigdy w zyciu nikomu bym jej nie oddala....a tak musi sie tulac od czlowieka do czlowieka:(
  12. [quote name='Soema']A ile taki wózek kosztuje? Bierzecie w ogóle pod uwagę powrót suni do tamtego domu?! Mówiła coś jeszcze ta...? Karusiu, wiem że to musi być okropne :roll: nie ma słów, by zmniejszyć tęsknotę i pozbyć się uczucia bezradności.. Ale my wszyscy wierzymy w Małą, a wiara działa cuda :)[/quote] Soemko w Polsce mysle,ze ok 400-500 zl,lepsze ze Stanow grubo ponad tysiac. Kobieta pytala jak Roxi sie czuje i mowila mi,ze ja leczyli,ze nie bylo tak,ze zostawili ja po prostu,tylko miala RTG,potem dostawala jakies zastrzyki,a ze nic nie pomagalo to poradzili im uspienie bo pies sie meczy,obciera lapki.
  13. Roxi zostala w DT....:( Bede codziennie jezdzic robic jej zastrzyki i wozic jak bedzie mozna na rehabilitacje. Cocarboxylasy nie bedziemy zamieniac. dzis dzwonila do mnie byla 'wlascicielka' Roxi,pytala czy jest szansa by mogli sie starac o jej odzyskanie. Mam nadzieje,ze dziewczynka stanie na nogi,bo czuje ze nawet na 1 kolko wozka by sie nie uzbieralo...
  14. Tweety jaki masz Nivalin?potrzebujemy w ampulkach 2,5 mg. I cocarboxylase tez w ampulkach,musze poszukac bo to moze mam.Reszte mam w zastrzykach albo kupie w aptece.
  15. Dt jest platny 10 zl za dobe (chyba),plus leczenie...jedzenie itp itd.... Jesli ktos zechce nas wspomodz bede wdzieczna.
  16. Asia poczta mi swiruje,chyba tylko jedno poslzo na razie.bede sie starala,tylko teraz musze zmykac. A te z watku ni jak sie nie nadaja na allegro?
  17. Dziekuje kiwi. Trzymam z calej sily za Demonka,bedziemy sie lapac czego sie da. W hotelu Roxi i mnie peklo by serce dlatego jezdie dzis do DT, ktory zalatwila nam Foksia i Dzekus za co jestem przeogromnie wdzieczna!!!!!:loveu: Ja bede do niej codziennie jezdzila na zastrzyki itp. Zobaczymy jak to wszystko bedzie....
  18. szkoda... niestety wyjscia nie ma ...jeszcze jeden telefon mam do wykonania w sprawie DT,ale... Mysle,ze Roksunia pojedzie do hotelu... a to pies jakby jej nie bylo:(
  19. [quote name='mar.gajko']Nasza ukochana dottoresa ma laser, magnascan. Mówili cos o tych urządzeniach???[/quote] o rehabilitacji jeszcze ma dr powiedziec mojej siostrze,bo musial uciekac i ona czeka na niego. Inny dr mowil,ze wlasnei laser i takie sprawy,bo ruchowe rehabilitacje na razie na nie wiele sie zdadza. jej przede wszystkim domu trzeba...jak wrocimy od razu ja oglaszam,bo to skarb miec takie stworzonkow domu... przy moich potworach to ja tak doceniam to cudo...wszyscy ja juz pokochali,bo ona spi caly czas,,,,,czasem sie chwilke pobawi popodgryza czlowieka.....
  20. [quote name='mar.gajko']O której będziecie ? Mniej więcej?[/quote] w hotelu? nie wiem,ciezko mi powiedziec...ale mysle,ze pozno..... Bede dzwonila do p.Tomka czy moge przyjechac ,bo sama jeszcze nie wiem o ktorej.... Kruszynka zerka na mnie z kanapy....musze jej jeszcze dzis kupic jakies poslanko-pontonik,zeby chociaz tyle miala:(nie spodziewa sie,ze znowu gdzies zostanie sama:(
  21. [quote name='mar.gajko']Ja mam jakies zastrzyki na te takie neurologiczne rzeczy. Więc jak będziesz miała rozpiskę to daj mi znać. Może to mam. To dam.[/quote] Dobrze,dziekuje bardzo. dzis wieczorem wracamy:(
  22. [quote name='mar.gajko']Karusiu - jakie leki? Zastrzyki? Jakei zalecenia, ćwiczenia?[/quote] Lekow bede miala dzis rozpiske.Witamine B6 raczej przejdzeimy na tabletki bo zastrzyki sa bolesne,Nivalin, steryd i jakies witaminy.Co mozna przetrzymywac w domu,dzis zakupie,dostane recepty i zrobie zapas. Zalecenia...malo ruchu,stawianie po troszeczke w pozycji pionowej,spacery z podtrzymywaniem pod brzusiem.Na razie nic szczegolnego. Roxi sygnalizuje potrzebe wyjscia,sama sie slicznie zalatwia.Kocha ludzi a jest tak grzeczna,ze mozna zapomniec ze jest w domu...a nagle czuje sie na sobie wzrok a tu dwa piekne oczka wpatruja sie w czlowieka.... Bede sie starala o te rehabilitacje tylko nie wiem czy dam rade codziennie lub jak najczesciej jezdzic do Katowic...natomiast jesli to bedzie jakas szansa....zobaczymy jak bedzie po lekach.
  23. weszko ja Ci ufam ,jak mowisz ze Pani fajna to pokazuj;) a my sie na wizyte wybierzemy przeciez tak czy tak gdyby sie spodobal
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/9de399572cd4cb36med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/96/872f827b004e5476med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...