Byłam ostatnio u mojego weta i była wasza puszka na zbiórke pieniązkow,ze zdjeciem małego i od razu go poznałam.Powiedziałam wetowi ze znam jego historie troche z forum.On stwierdził ze ludzie wrzucają do waszej puszeczki,może ta kasa was troche podratuje,bo już było sporo.