-
Posts
910 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jupi
-
:lol: [quote name='dbsst']O Rany! To moj PIERWSZY foto konkurs wygrany Dziekujemy Wszystkim za głosy [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/6949/943ig.gif[/IMG] bardzo DZIEKUJEMY za głosy i powiem szczerze ze jestesmy ja i modelina bardzo DUMNI z nas :cool3: :lol: [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2162/mis0mv.gif[/IMG][/quote] GRATULUJE SERDECZNIE ! ! ! bardzo sie cieszę że mój typ wygrał:lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Jupi replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Witam serdecznie:lol: -
[quote name='evaxon']haha oo tak wiosna nadchodzi ptaszki cwierkaja ....dlatego trzeba je... zjesc :evil_lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/953/378ji.jpg[/IMG][/quote] tylko uwaga na ptasią grypę :evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Jupi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Safcia - prawdziwy słodziak:lol: -
chodzi mi zwłaszcza o takie rzeczy: [IMG]http://www.rescue-dog-shop.de/assets/images/Kenndecke_ASB.jpg[/IMG] [IMG]http://www.rescue-dog-shop.de/assets/images/DRK_Kenndecke_Ostvorpommern_200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.rescue-dog-shop.de/assets/images/DSCF0064.JPG[/IMG] [IMG]http://www.rescue-dog-shop.de/assets/images/Kenndecke_Johanniter_Einstein_200.jpg[/IMG] i taką lub inne uprzęże do zjazdu psa z wysokości [IMG]http://www.medi-cheval.de/Produkte/Hundezubehoer/Rettungshundezubehoer/Abseilgeschirre/Abseilgeschirr.jpg[/IMG] [IMG]http://www.medi-cheval.de/Produkte/Hundezubehoer/Rettungshundezubehoer/rettungshundezubehoer.html[/IMG]
-
zastanawiam się czy i gdzie w Polsce mozna kupić specjalistyczny sprzet typu uprząż, specjalne szelki, kamizelkę na psa ratowniczego Może znacie jakieś adresy Będę wdzięczna za pomoc Pozdrawiam
-
śliczne psy i małe i duże:loveu: zdjęcia rewelayjne!!!:klacz: jestem zachwycona:lol::loveu::lol:
-
a no i imię takie samo:lol:
-
Witaj Śliczny ten twoj yorczek:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/1828/10020545mn2je.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/1977/10022312re9jm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/937/10020756nn5fk.jpg[/IMG][/URL] i prosiaczek też:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4716/10021613fu9vg.jpg[/IMG][/URL] Ja też po swojego psa jechałam ponad 700km w jedna stonę:evil_lol: i też miałam świnki morskie - moje nazywały się Whisky i Durex:evil_lol: Pozdrawiam
-
[quote name='cuciola']niestety w porzadku nie jest..wiecej pisalam w temacie w weterynarii dysplazja... :( :( :([/quote] ojej strasznie mi przykro:placz: przeczytałam ten wątek w weterynrii, to straszne co teraz przeżywasz, strasznie ci współczuje:bigcry: a czy zanim robiłaś prześwietlenie wzaobserwowałaś jakieś objawy dysplazji? czy juz wcześniej było coś nie tak??? trzymajcie się :calus:i powodzenia w przyzwyczajaniu Simby do kennelu trzymam kciuki i wierzę że wszystko bedzie dobrze łapka od Jupka:bluepaw:
-
[quote name='cuciola']a oto Simba pierwszy raz w kennelu [URL="http://img394.imageshack.us/img394/6793/21qx.jpg"][COLOR=#800080]http://img394.imageshack.us/img394/6793/21qx.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://img394.imageshack.us/img394/1104/12wz2.jpg"][COLOR=#0000ff]http://img394.imageshack.us/img394/1104/12wz2.jpg[/COLOR][/URL] _________________[/quote] dzielny psiak:loveu:
-
[quote name='cuciola']z jakiej hodowli jest Jupi?[/quote] ja kupiłam go w hodowli Sądecki Ratownik, ale to był szczeniak zostawiony w zamian za krycie ich reproduktorem, więc przydomek Jupka to Progresja
-
[quote name='cuciola']a ja odkad wet stwierdzil uzne stawy i poczatki dysplazji to chucham i dmucham..wczesniej tez troche przesadzilam z ruchem,pozwalalam sie bawic mlodemu ze starym dalmatyczykiem :( w poniedzialek mamy RTG i bardzo sie boje...wiec trzymajcie kciuki[/quote] trzymam kciuki i wierze, że wszystko będzie w porządku daj znać jak tam badania
-
Tigrunia jest słodziutka, super psiak:lol:
-
trzecie zdjęcie jupka do konkursu lutowego; autor: Jupi właściciel: Jupi pies: Jupi tytuł :"Idziemy na spacer" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/444/dscn0152a9vi.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdrowiej Pagajku:calus:
-
[quote name='Agga'][IMG]http://img158.exs.cx/img158/7048/zestaw0rv.jpg[/IMG] Ale oni pieknie razem wyglądają.[/quote] rewelacyjne jest to zdjęcie - strasznie mi się podoba:lol: super psiaczki:loveu:
-
przepiękny malamut:loveu: marzenie mojego narzeczonego:lol: on marzył o malamucie, ja o akicie a kupiliśmy labradorka:evil_lol:
-
ale BOOOSSSKKKIIIEEEEEEEE BOKSIE dwa:loveu:
-
papapapapapa ale czekamy na zdjęcia:lol: może spróbuj wstawiać troszkę większe?da radę? pozdrawiam, a ja za godzinkę kończę pracę:bigcool: i wreszcie bedę mogła wyjść z moim psiurem:lol: :painting: niech żyje weekend!!!:laola:
-
śliczny astek:lol: super zaprzegowiec:evil_lol:
-
autor zdjęcia: Jupi:lol: właściciel: Jupi:lol: pies: Jupi:lol: tytuł:Czarno na białym:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7438/dscn05643xr.jpg[/IMG][/URL] tytuł:Znalazła się odrobina zielonego:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2773/dscn00679lt.jpg[/IMG][/URL]
-
jaki mały słodziasek:loveu:
-
super galeria! śledziłam ja na bierząco ale tylko jako "ogladacz":lol: teraz skoro juz sie zarejestrowałam to zostawiam swój ślad Twoje maleństo jest BOSKIE!!!!:loveu: zdjątka super!