-
Posts
910 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jupi
-
u nas też juz sporo boćków powracało a wyląła zarówno warta jak i Odra, nawet nasz park kolo domu jest cały pod wodą, co Jupkowi wogóle nie przeszkadza, a wręcz przciwnie:lol: mielismy również bardzo wodny weekend:lol: Pozdrawiam
-
a skąd bierzesz te nie suszone żwacze? czy to sa tzw. poprostu popularne flaki ze sklepu spożywczego?
-
jak często podawać psu te żwacze suszone? ja podawałm mojemu Jupiemu ok co 2, 3 dzień i nie wiem czy to przypadek ale przewaznie po zeżarciu zwacza po chwili znajdował gówno ludzkie i je tez zjadał, juz się zastanawiałam czy nie podbudzaja jego apetytu na te smierdzące sprawy ale chce jeszcze zrobić jedno podejście ze żwaczami - kuracje żwaczowa:evil_lol: tylko nie wiem jak często można je podawać psu i w jakiej ilości
-
a my zajeliśmy tym razem 5 miejsce, no no coraz lepiej:lol: dziękuje wszystkim co głosowali na mojego Jupka:lol: Gratuluje wszystkim, którzy brali udział i najbardziej zwycięzcom:lol: zapomniałam zagłosowac tym razem:angryy: ale i tak wygrał mój faworyt:p
-
a to pomyłka:oops: ale i tak byłam blisko, przynajmniej mają cos te zdjęcia z tobą wspólnego:evil_lol:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/28/z5kzpklwenlj4t1f.jpg[/IMG] ale słodka przytulanka:loveu: miałam identyczny sznurek dla Jupkam, ale szybko się z nim rozprawił:lol: [IMG]http://pa.labfoto.pl/photos/p/a/e/ae67994d3fd63bc6b94ad2d512a8e877-968544.jpg[/IMG]
-
Marysiu czy to Ty jestes na zdjęciach w artykule o frisbee w MP?:cool3: [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/8614/imgp2517a3zj.jpg[/IMG] rewelacyjne zdjęcie jak mozesz pisać że nikt nie tęskni ja codziennie, ba kilka razy w ciagu dnia zagladam czy sa nowe fotki:lol: Pozdrawiam
-
śliczne psiaki:loveu: jakie uszka maja śliczne takie wielgachne długaśne-boskie:lol: Pozdrawiamy i zapraszamy do naszej galerii;)
-
[quote name='olcha']Frisbee przyszło :cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/43/a04jbeoqfd2pl4yj.jpg[/IMG] jupi nowa zabawka! [IMG]http://images4.fotosik.pl/6/61qpks4q2eigooke.jpg[/IMG] Jeeeeeeeeeee jupi!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/quote] Jupi nowa zabawka???? - Jupi jeszcze czeka na swoje frisbee:eviltong: :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/29/1s1kpzg0n6t15kpn.jpg[/IMG] króliczek BOSKI:loveu:
-
że ja tu dopiero trafiłam:oops: do galerii mojego ulubionego słodkiego maleństwa:loveu: [img]http://republika.pl/chihuahua21/galeria/pierwsze-spotkanie/1spotkanie-8.jpg[/img] olcha super ze założyłaś galerię:multi: :bigcool: bedziemy was z Jupkiem czesto odwiedzać:lol: Pozdrawiam
-
Dzieki Wam za fotki Leo:lol: jest śliczny:loveu: [B]Marysia_i_gończy[/B] ten brązowy labek tez jest boski, super ze ci sie udało to odnaleźć:multi: dziękuje[B]:cool2: :buzi:[/B]
-
absolutnie rewelacyjne, przepiekne zdjęcia:loveu:
-
[quote name='zachraniarka']Nie zgadzam się.. Gdyby każdy pies miał być lekki, zwinny i szybki to po co podział na rasy??? Cechą charakterystyczną labradora jest mocna, zwarta sylwetka. Nie rozumiem czemu ma służyć zmiana laba w wyżła..? Mocno zbudowany labiszcz, w dobrej kondycji i bez śladu tłuszczu też jest bardzo sprawnym psem, wiem bo pracuję z takim od 8 lat.. Natomiast nigdy to nie będzie błyskawica.. Ja chciałam mieć szybkiego, zwinnego psa.. i zmieniłam rasę :lol: [B]Anulka[/B] to tak jakby teraz wziąć cavaliera z pyskiem długim jak u charta i pisać- i tak powinien wyglądać cavalier! Doskonała wentylacja i opływoway kształt głowy, a nie ściśnięte drogi oddechowe i okrągła głowa.. Tylko czy cavalier z głową charta to byłby jeszcze cavalier.. :roll: A to mój 7letni grubcio na torze sprawnościowym.. [URL="http://img488.imageshack.us/my.php?image=agility20ya.jpg"][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/9796/agility20ya.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img93.imageshack.us/my.php?image=agility32nt.jpg"][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4807/agility32nt.th.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiam serdecznie![/quote] Myślę że Anulce nie o to chodziło, raczej pewnie miała na mysli że labki nie powinny być otyłymi, lub wręcz spasionymi ociężałymi psami, jakie niestety często można spotkac na ulicy:placz: [SIZE=1][/SIZE] [IMG]http://www.kgpsp.gov.pl/portal/images/blank.gif[/IMG]
-
[IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/Obraz023tn_.jpg[/IMG] pięknie się prezentuje:loveu:
-
[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8398/pic019294di.jpg[/IMG] jaki słodki pyszczek:loveu: super fotka:lol:
-
ale rewelacyjna łapka kudłata:lol:
-
mój Jupi też jest raczej z lini użytkowej, kupiliśmy go w specjalistycznej hodowli psów ratowników w Wielogłowach k. Nowego Sącza, psy ratownicze nie mogą być zbyt ciężkie, zwłaszcze gruzowiskowe a macie może zdjęcia ww pieska?
-
3 fotka autor: Jupi właściciel; Jupi pies:Jupi tytuł ; "Krowa ma dłuższy i się nie chwali!":eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/8554/dscn0168jpga0aa.jpg[/IMG][/URL]
-
Poniżej kilka fot mojego zwinnego laba:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6475/15gf2xe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/8644/7dscn0228a0qd6rn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/1687/aaa3rs9pu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/2130/dscn00698vy7uj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2217/dscn00786ay6bj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/1699/dscn02743xe6tf.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
-
[B]Marysia_i_Gończy - [/B]Jupi jest bardzo właśnie zwinny jak na labka i bardzo skoczny dlatego pomyslałam o frisbee:lol: [B]Klaudia:-)[/B] - dziękuje bardzo za filmik:loveu:
-
ja studiowałam zootechnikę na AR w Poznaniu i tam koło parku sołackiego mieszkał taki młody gończy sliczny pies czasem specjalnie z koleżanką szłyśmy jeden przystanek dalej na tramwaj by tylko popatrzeć na tego psiaka, ale to jedyny gończy, poza wystawami jakiego miałam przyjemność na żywo ogladać, ale twój na fotkach jest prześliczny, a przy tym tak mądry pies, super że na Ciebie trafił, nie ma to jak dobrana para:lol:
-
[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9071/docent10215zd.jpg[/IMG] super zdjęcie:lol: śliczności:loveu:
-
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3706/imgp23756ah.jpg[/IMG] boskie:loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Jupi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
jakie ona ma rewelacyjne uszka:lol: -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Jupi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
bardzo mi sie podoba twój nowy banerek:loveu: