[img]http://www.gardaland.it/it/attrazioni/blu_tornado/widgets/foto4.jpg[/img]
o matko zdecydowanie nie dla mnie taka karuzela,:shocked!: nie cierpie byc do góry nogami, w takich karuzelach najbardziej nie podoba mi sie to ze nie mozna z nich wysiąc jak ma się dość tylko trzeba się męczyć do konca, co to za przyjemność:niewiem: ja na sam widok:ices_bla:
Olcia może masz nowe fotki Yoghusia?:lol:
zapraszam tez do nas do galerii, dawno Cię nie było:razz: :lol: