Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. Po krótkiej wymianie zdań psiak został odrobaczony-zadzwonilam do tamtego weta pytalam ile kosztuje powiedzial ze 6 zł. wiec powiedzialam ze chyba to nie az taki majatek!! no i zostal odrobaczony-szczepiony ma byc po 10 dniach.
  2. mam domek stały dla tego białego malucha czy wiadomo czy to suczka czy piesek
  3. [quote name='jolek68']przy takiej cioteczce jak halbinka to szybko waga podskoczy ;)[/quote] no niewiem ,halbinka sama mowiła ze niebardzo u niej z gotowaniem :evil_lol:
  4. [quote name='Poker']a jakie mleczko pije Twoja" ludzka "córcia ?[/quote] :evil_lol: żartowałam:evil_lol: ale pije Nestle juniora ;)
  5. [quote name='Soema']Gdzie Kasja ma uszka?:) Cudne maleństwa.. :loveu:[/quote] jakto gdzie skopiowane :eviltong:
  6. [LEFT][B]Tiara[/B][/LEFT] [URL="http://img205.imageshack.us/my.php?image=amstafka.jpg"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/482/amstafka.th.jpg[/IMG][/URL] [B]Kasja[/B] [URL="http://img232.imageshack.us/my.php?image=kulka.jpg"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7433/kulka.th.jpg[/IMG][/URL]
  7. trzebaby imiona jakies im nadac :lol:
  8. pojedziemy tam jak sie Denisek odkocha we mnie-pani dzwonila jak wyszlismy ze bardzo piszczy za nami :-( Pojade jak mu minie zeby mu nie robic przykrosci zrobie zdjecia i sprawdze co i jak bo pani niema internetu narazie jakas znajoma jej dala moj numer
  9. miało że mAlutka ma sie dobrze :loveu:
  10. przyda sie napewno. Maluchy umyte,łóżko pościelone,pościel zmieniona,brzuszki pełne,ciepło w doopki i śpią sobie smacznie. Zdjęć znów niemam bo...wypadł mi ten wyjazd z Deniskiem. Ale obiecuje jutro będa na 10000000000%
  11. [quote name='Lilmo']I jak było ? Mam nadzieję,że Martyna będzie miała do nas same dobre wieści :multi:[/quote] a mam :cool3: został w domku. Duze mieszkanie,dziecko ma 2 latka,pani siedzi w domu caly czas. Denisek sie sprawdzil chocby dlatego ze z moimi dziecmi juz byl i te jest ten plus. Na sam koniec przed moim wyjsciem strzelił kupala na srodku pokoju :evil_lol:
  12. pani zdjecia nie yslala telefon wylaczony-chcialam pomoc nawet mowilam jej ze moge wstawic ogloszenie na forum ale coz nie to nie :shake:
  13. [quote name='bartek1208']my dzisiaj bylismy tam rozne rzeczy zawiezc po organizowalismy zbiorke i dowiedzielismy sie ze wolontariuszami byc nie mozemy bo pies ktorego wyprowadzilibysmy na spacer jest zagryzany prze inne z zazdrosci. A podobno adopcje są 1:1 ? srednio tyle samo psow przychodzi i odchodzi. podobno ich psy jezdza do Wielkiej brytanii, Szwecji i w ogole. Nie sterylizują tylko dziela na psy i suki. w ogole to gdybyscie zobaczyli ich wielki dom... bo właściciel jest sołtysem ;/[/quote] warunki tych psów jak rozumiem sie nie zmieniły juz nie wierze ze cos sie da z tym zrobic :-(
  14. z tego wszystkiego mam tylko jedno jak narazie- miano wariatki :evil_lol:
  15. Jade dzis do Sosnowca pani chce zobaczyc psiaka i przy okazji sprawdze co to za domek Moze juz zostanie :roll:
  16. pani zdjecia nie przeslala telefon od wczoraj wylaczony-zreszta jak z nia rozmawialam to nas rozlaczylo i juz nieda sie dodzwonic
  17. ogłoszenie kruszyny jest dalej w necie zawsze mozna polecic innego psiak ale wiecie co jest najlepsze ze juz chyba ze cztery osoby jak mnie o nia pytaja to mowia:Dzien dobry ja w sprawie tego szczeniaka chihuahua" wiecie to tacy znawcy ras dzwonia :roll: a tymczasem kruszynka jest ale moze cziłała :evil_lol:
  18. [quote name='beam6']Buziaki buziakami a nr konta to mam sobie wywróżyć z fusów do kawy ??? :evil_lol:[/quote] jak umiesz to wywróż mi tez co mnie czeka w przyszłości :cool3:
  19. [quote name='Poker']spytaj weta, mam Bebilon i nan[/quote] wet napisał: "nie radziłabym próbować inne proporcje tłuszczów i glukozy i mogą dostać ładnej biegunki" moze moja corcia skorzysta :evil_lol:
  20. [quote name='jolek68']aż tak tępi to chyba nie są :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  21. [quote name='jolek68']to ja czekam na te fotki ;) muszę Cię pilnować byś maluchom nie podjadała :mad:[/quote] o łeeee w życiu bym tego nie zjadła :shake:
  22. no wiem własnie nie to zebym uwazala ze oni mnie oszukaja ale roznie na wsi bywa a to musza do pracy,ato krowe wydoić i czasu na weta moze nie byc.Zreszta moze mogłam zaczac od przesłania im takiego czegoś: [B]Lekarz weterynarii[/B] (potocznie określany jako [B]weterynarz[/B]) - osoba, która ukończyła 5,5 letnie studia i uzyskała prawo do wykonywania zawodu, posiadająca kwalifikacje do badania i leczenia zwierząt. :roflt::roflt::roflt:
  23. [quote name='jolek68']wiem, że głowa pewnie Ci pęka :evil_lol: ale widać że towarzycho zdrowe jest :eviltong: a zdjęcia jakieś wreszcie wkleisz :mad:[/quote] :oops: jasne ze wkleje-jak zrobie :eviltong: Od rana jeździłam po urzedach :angryy: teraz obiadek i do sklepu,pozniej zdjecia,kawka i działam :cool3: Musze zrobić bazarek na maluchy,za dwa tygodnie trzeba do weta,zwarzyc je odrobacze je sama w domu pozniej szczepienie wczesniej jeszcze mleczko.Skoro na tego psiaka ze wsi kochana [B]beam6 [/B]wpłaci na szczepienie to musze na maluchy cos zaczac zbierac. Czy kros chce cos podarowac na bazarek dzieciaczkom :cool3: Rozliczenia oczywiscie 100% na watku [quote name='Poker']jak uznasz ,że przyda Ci si ę mleko dla ludzkich niemowląt, to daj znać na PW Dobra z Ciebie psia mamusia też :evil_lol:[/quote] mogą pic takie? ja niewiem podaje tak jak dostalam w zaleceniach. Mialam kiedys maluchy ale one byly juz troche wieksze jadly karme namaczaną.
  24. poinformowalam rodzinke o szczepieniu oczywiscie żadam rachunku albo zdjecia ksiazeczki :mad:
×
×
  • Create New...