Jump to content
Dogomania

pati

Members
  • Posts

    3025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati

  1. to dobrze :loveu: ja np mieszkam w wynajętym mieszkaniu za niedługo bedzie wynajęty dom i nie wyobrażam sobie, ze ktoś przez to mogłby nie brac mnie pod uwage jako nowy dom dla psa. Jak wam dobrze, ze mozecie wybrzydzać. Też bysmy tak chcieli :cool3: a Henio jest piękny.
  2. [quote name='doddy']. Mieszkanie w ktorym mieszka Marta jest wynajmowane, a nasza Fundacja nie daje do wynajmowanych mieszkan swoich pupili. Ostatnie chwile w boksie schroniskowym Henieczka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/5fc33e3869cd7b16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/f0ce43a3784c012a.jpg[/IMG][/URL] I zdjecia z trasy. Niestety po ciemku, bo dopiero co wrocilismy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/bc3525f9bf3a0401.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/72e85a4c6e06369f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/8ed0004b88822ead.jpg[/IMG][/URL][/quote] doddy a dlaczego nie dajecie psów jak ktoś mieszka w wynajmowanym mieszkaniu? poniekąd rozumiem powody ale chyba nie generalizujecie ludzi aż tak bardzo.
  3. matko czy nikt do wawy dzis nie jedzie to taka szansa dla tego psa co potem z nim będzie
  4. dziewczyny ja nie dam rady go zabrać za szybko to było nie mogłam odwołać spotkania :-( jeszcze kombinuje czas jeszcze jest
  5. nie macie znajomego z psem samcem bokserem jakby co?? pozyczyło by się ksiązeczke na 1 dzień :oops: wiem oszustwo ale w dobrym celu dam znac jutro dzis juz za póżno na telefony jak nie pzrełoze planow nici z wyjazdu..
  6. co prawda bede w wawie znow w niedziele badz poniedziałek ale jak dodzwonie sie do pewnej osoby i zdołam przełozyć spotkanie moze zawioze go jutro pociagiem jażeli wykupicie mi bilet (pociag plus autobus do domu) tylko do ktorej musiałabym dac wam jutro odpowiedz? jak daleko jest ta działka od dworca PKP? tylko błagam nie nastawiajcie sie jakoś bardzo bo nie wiem co z tego wyjdzie kombinuje
  7. kurcze ja nie moge jutro tylko niedziela bądz poniedziałek :-(
  8. ja pisałam juz wczesniej, że jade w niedziele badz poniedziałek do Wawy i moge zabrac jakiegoś futrzaka ze sobą ( nie wiem tylko czy jade samochodem czy autobusem)
  9. czy możecie mi cos powiedzeć wiecej o huskych z 1 strony
  10. zrobione ogłosiłam go tu kilka psow ode mnie znalazło pzrez ta strone nowe domki moze i jemu sie uda nie wiem do kogo podałam maila i telefon ale był na kieleckim wątku [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL]
  11. ogłosze go dzis skopiuje fotki z waszego wątku ok?
  12. w gore małe w góre niech was w koncu ktos dojrzy
  13. w góre maleństwa trzymacie sie :-( boże że nie ma pieniedzy zeby im zapenic lepszy byt tam na działce
  14. podrzuce na pierwsza nic wiecej zrobic nie moge
  15. a są jakies nowe zdjęcia Tobiego moze juz sierść cos odrosła i wyłania sie z kaczątka piękny łabędz :loveu:
  16. hanka456 wczoraj bylam na stronce o dobkach i wlasnie tak w serce mi zapadla ta staruszka z hospicjum jak to dobrze, ze ma szanse na dom
  17. w góre słodki psiaki ps. zakochałam sie w Mori a ten 8 letni nie pamietam imienia jaka bida :-(
  18. też czegoś poszukam dla biduńki na bazarek :-( a gdzie ona teraz jest dalej w lecznicy?
  19. on biedaczek tak jak moja Zoja (glodzona pzrez wlasciciela) pochlania biedak wszystko co podejdzie. Mam nadzieje, ze biedaczek wyjdzie z tego i nauczy sie, ze jedzenie mozna zostawic. super ze on taki grzeczny i nie agresywny widziecie dobrze. ze dalyscie mu szanse inaczej by go pewnie uslipi bo nie adopcyjny by byl a tu taaaka mąąąądra psinka:loveu:
  20. ja wracam do domu i musze pzredyskutowac to z mama ale ja mam juz 3 psy w bloku wiec moze byc ciezko do tego to bosker zeby on byl choc maly jesli mama by sie zgodzila to pewnie na tydzien tak alarmowo:-(
  21. ula pzreczytakam wasz watek od povczatku do konca wiesz jak widze twoje uczucia do Sonki to jakbym o mojej Zoji mowila :loveu: dokladnie mala przyjechala do mnie na tymczas i pomimo wielu problemow (bo to juz 3 psies) zostala i juz zostanie na zawsze . Tak jak u was Sonia Zoja kocha mnie za zaboj. Bedziemy teraz czestym gosciem w waszej galeerii i na watku Soni
  22. ach bidunia iajak wszystkie nasze dalmatki powalajáco piekna
×
×
  • Create New...