-
Posts
3025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati
-
HENIO - AMSTAFF z Krzyczek - zdjęcia z nowego domu
pati replied to doddy's topic in Już w nowym domu
to dobrze :loveu: ja np mieszkam w wynajętym mieszkaniu za niedługo bedzie wynajęty dom i nie wyobrażam sobie, ze ktoś przez to mogłby nie brac mnie pod uwage jako nowy dom dla psa. Jak wam dobrze, ze mozecie wybrzydzać. Też bysmy tak chcieli :cool3: a Henio jest piękny. -
HENIO - AMSTAFF z Krzyczek - zdjęcia z nowego domu
pati replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']. Mieszkanie w ktorym mieszka Marta jest wynajmowane, a nasza Fundacja nie daje do wynajmowanych mieszkan swoich pupili. Ostatnie chwile w boksie schroniskowym Henieczka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/5fc33e3869cd7b16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/f0ce43a3784c012a.jpg[/IMG][/URL] I zdjecia z trasy. Niestety po ciemku, bo dopiero co wrocilismy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/bc3525f9bf3a0401.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/72e85a4c6e06369f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/8ed0004b88822ead.jpg[/IMG][/URL][/quote] doddy a dlaczego nie dajecie psów jak ktoś mieszka w wynajmowanym mieszkaniu? poniekąd rozumiem powody ale chyba nie generalizujecie ludzi aż tak bardzo. -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
matko czy nikt do wawy dzis nie jedzie to taka szansa dla tego psa co potem z nim będzie -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja nie dam rady go zabrać za szybko to było nie mogłam odwołać spotkania :-( jeszcze kombinuje czas jeszcze jest -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie macie znajomego z psem samcem bokserem jakby co?? pozyczyło by się ksiązeczke na 1 dzień :oops: wiem oszustwo ale w dobrym celu dam znac jutro dzis juz za póżno na telefony jak nie pzrełoze planow nici z wyjazdu.. -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
co prawda bede w wawie znow w niedziele badz poniedziałek ale jak dodzwonie sie do pewnej osoby i zdołam przełozyć spotkanie moze zawioze go jutro pociagiem jażeli wykupicie mi bilet (pociag plus autobus do domu) tylko do ktorej musiałabym dac wam jutro odpowiedz? jak daleko jest ta działka od dworca PKP? tylko błagam nie nastawiajcie sie jakoś bardzo bo nie wiem co z tego wyjdzie kombinuje -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
bardzo pilne pomocy dla boksia -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
kurcze ja nie moge jutro tylko niedziela bądz poniedziałek :-( -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ja pisałam juz wczesniej, że jade w niedziele badz poniedziałek do Wawy i moge zabrac jakiegoś futrzaka ze sobą ( nie wiem tylko czy jade samochodem czy autobusem) -
czy możecie mi cos powiedzeć wiecej o huskych z 1 strony
-
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zrobione ogłosiłam go tu kilka psow ode mnie znalazło pzrez ta strone nowe domki moze i jemu sie uda nie wiem do kogo podałam maila i telefon ale był na kieleckim wątku [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
pati replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ogłosze go dzis skopiuje fotki z waszego wątku ok? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
pati replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
w gore małe w góre niech was w koncu ktos dojrzy -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
pati replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
w góre maleństwa trzymacie sie :-( boże że nie ma pieniedzy zeby im zapenic lepszy byt tam na działce -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
pati replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
podrzuce na pierwsza nic wiecej zrobic nie moge -
12 letni Tobi w typie pudelka, PONa- TOBI MA DOM!!!!
pati replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
a są jakies nowe zdjęcia Tobiego moze juz sierść cos odrosła i wyłania sie z kaczątka piękny łabędz :loveu: -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pati replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
w góre słodki psiaki ps. zakochałam sie w Mori a ten 8 letni nie pamietam imienia jaka bida :-( -
też czegoś poszukam dla biduńki na bazarek :-( a gdzie ona teraz jest dalej w lecznicy?
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
pati replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
on biedaczek tak jak moja Zoja (glodzona pzrez wlasciciela) pochlania biedak wszystko co podejdzie. Mam nadzieje, ze biedaczek wyjdzie z tego i nauczy sie, ze jedzenie mozna zostawic. super ze on taki grzeczny i nie agresywny widziecie dobrze. ze dalyscie mu szanse inaczej by go pewnie uslipi bo nie adopcyjny by byl a tu taaaka mąąąądra psinka:loveu: -
ula pzreczytakam wasz watek od povczatku do konca wiesz jak widze twoje uczucia do Sonki to jakbym o mojej Zoji mowila :loveu: dokladnie mala przyjechala do mnie na tymczas i pomimo wielu problemow (bo to juz 3 psies) zostala i juz zostanie na zawsze . Tak jak u was Sonia Zoja kocha mnie za zaboj. Bedziemy teraz czestym gosciem w waszej galeerii i na watku Soni
-
CUDOWNA dalmatynka jak marzenie!! W schronisku na paluchu!! MA DOM
pati replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
ach bidunia iajak wszystkie nasze dalmatki powalajáco piekna -
12 letni Tobi w typie pudelka, PONa- TOBI MA DOM!!!!
pati replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:-( tylko nie to