napisalam do profesjonalistki w pisaniu tekstow z prosba o pomoc i jak zwykle nie zawiodla
AKUCHA dziekujemy!!!!!!
laluniu czekaj cierpliwie i dla ciebie nadejda dobre czasy
to ja z innej beczki :p
byc moze bedzie dom dla Axla wiem ze panstwo chca pudelka. Mieszkaja w Bochni w domku z ogrodkiem. Wiecej szczegolow bede znala jutro bo jeszzce z ta pania nie rozmawialam. Mam tylko cynk ze jest taki domek. A powiedziala mi o nim znajoma ktora wydala 2 psy do sasiadow tej pani ktora chce pudla. Mam ndziej ze nie nagmatwalam.
to juz dzis jeden malec do domku pojdzie ... tak szybko to minelo a pamietam jak czekalysmy kiedy Zuzka wyda je na swiat....
no nic to czekamy na relacje i zdjecia z nowych domkow
szkoda :-( ona taka pzrelekniona jak czlowiek do niej reke wyciaga peqnie mysli ze dostanie lanie :-(
boze zlitujcie sie nad nia .... Laluniu czekaj robimy co mozemy
super no prosze wiedzialam ze sie psiaki zzyja :loveu: a to zdjecia jak spia razem piekne!!! jak dobzre Zuzinke widziec juz na swoim w poscieli i z kolega u boku ( co ja mowie nawet dwoma) :eviltong:
widac ze to szzcesliwa mordka i o to w tym wszystkim przeciez chodzi prawda?
Rudi skacz do gory taki piekny psiak i nikt cie jeszzce nie pokochal
rozmawialam z pania ktora sie Rudim opiekuje w schronie Rudi poddaje sie juz, caly czas jest smutny, nie chce jesc, chudnie a to taki wesoly piesek napewno tylko domku mu trzeba.
[quote name='Maupa4']
[IMG]http://images1.fotosik.pl/267/b0b21e673c710c55.jpg[/IMG]
[/quote]
no dobra czy tp male laciate siedzace w tle to moja Zoja :cool3: jak to nie ona to sie poddaje :eviltong:
zdjecia rewelka a Fredka widze niezle sie dopasowala do otoczenia ja tez mysle co my bedziemy robic jak bulwki do domkow pojada
to czekamy na wyniki
martynka zdjecia po prostu REWELACJA!!!! to przy posilku mnie tez rozbroilo :loveu: a ty na spacerku i tyle bulwek pieknie sie prezentujecie
a jak otoczenie reaguje jak idziesz na spacer z tyloma psami??
jestem ciekawa bo ja mam 3 i juz mnie maja za wariatke :eviltong: